Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost BIOENERGIJA

BIOENERGIJA

KOT NAS VEČINA PO TOLIKEM ČASU POMISLIMO NA VSE, DA BI LE PRIŠLE DO PIKICE, KI POTEM RASTE IN RASTE. SLIŠALA SEM ZA ENEGA DR., KI SE UKVARJA TUDI Z BIOENERGIJO, MISLIM DA JE DR.MOHORIČ. ZANIMA ME ALI JE KATERA ŽE SLIŠALA ZANJ,OZ. BILA PRI NJEMU.

evo preberi:

Draga Brina!

Iz lastnih izkušenj ti povem, da je najboljši!

Lepo se imej!

Mi lahko opišeš svojo izkušnjo?Hvala

MOJEMU MOŽU JE POMAGAL BIOENERGETIK ZDENKO DOMANČIČ. POBOLJŠAL SE MU JE SPERMIOGRAM PO TREH TERAPIJAH.

YY mi lahko prosim napišeš kakšen nasvet je dal tvojem možu?

Zelo bi vam bila hvaležna,če mi lahko katera na kratko opiše kako to poteka in seveda koliko stanr približno en obisk.

TERAPIJE SO SKUPINSKE V HOTELU V KRANJSKI GORI. UPAM,DA JE ŠE TAM.
ENA TERAPIJA TRAJA TAKO, DA MORAŠ BITI TAM ZAPOREDOMA TRI DNI. OBRAVNAVA POSAMEZNIKA PA TRAJA PRIBLIŽNO PET MINUT. ZDRAVI Z ROKAMI. SEDAJ IMA TUDI POMOČNIKE. POTEM TE PA NAROČI NA NASLEDNJO TRIDNEVNO TERAPIJO (MOGOČE ČEZ DVA TEDNA).
MOŽ JE ŠEL PO VSAKI TERAPIJI PREVERITI SPERMIOGRAM. ŠELE PO TRETJI SO SE POJAVILE 2 ALI 3 SEMENČICE; PREJ PA NI BILO NOBENE. TAKO, DA JE DR. REŠ BIL PRESENEČEN. NATO PA SVA ŠLA NA ICSI IN NAMA JE USPELO V DRUGEM POSKUSU. 3 ŽIVE SEMENČICE SO VSEKAKOR PREMALO ZA SPONTANO ZANOSITEV.
TAKO, DA SVA G. DOMANČIČU ZELO HVALEŽNA. PA SEVEDA ZDRAVNIŠKI EKIPI TUDI.

Vprašanje za yy!!

Ali je imel mož pred terapijami biopsijo?
Zanima me, ker tudi pri nama je podobna situacija. Po dveh spermiogramih in punkciji se ni našlo nič. Pred tremi tedni so mu naredili biopsijo obeh testisov in se pod mikroskopom ni našlo tudi nič, so pa tkivo dali na histopatološki test katerega izvide še čakava. Zdraviva se pri prof. Vlaisavljeviču v Mariboru.

Ja, bil je na biopsijii leta 1994 in tudi niso našli nič. Pri Domančiču pa sva bila nekje leta 2000. Midva sva prepričana, da nama je pomagal.

Kje lahko stopim v stik s tem Domančičom in koliko računa?

tel:045884496, 031494620, 031494622

On ne računa nič. Takrat smo plačali za eno terapijo 5.000 SIT na recepciji in iz tega denarja so se pokrivali stroški najema prostora. To je bilo par let nazaj. Zdaj ne vem, kako je.

Ne bo držalo. Na recepciji plačaš prostor, njemu pa v kuverti. To naredijo vsi, ki obiskujejo terapijo. Pa menda ne zdravi zastonj, to v današnjem času ne dela več nihče!!

Glede na to, da ni dolgo kar sem bila pri njem, lahko povem, da terapija taja 4 dni in na recepciji poravnaš 7.000 SIT…
on pa ne računa nič, ampak mu sam v kuverti daš kolikor misliš da je vredno… če ne daš nič ti tudi nihče ne bo rekel nič! torej on dejansko ne računa nič, na tebi pa je koliko mu boš sam od sebe dal!

Nikoli nisem slišala, da je g. Domančič zahteval v kuverti denar. Seveda mu boš dal iz srca nek prispevek po svojih zmožnostih, če veš, da ti je pomagal. V takih momentih ti denar ne pomeni nič.

Seveda ne ZAHTEVA nobenega denarja, nepisano PRAVILO (oz. zelo ustaljena praksa) pa je, da se mu v kuverti zadnji dan terapije da neki znesek denarja. Tudi ta znesek je po ustnem izročilu udeležencev terapije točno znan. Tako, da takšne informacije, da bioenergetikom (vsem, na samo Dumančiču) ni potrebno nič plačati, dejansko ne držijo. Tudi ne vem, kako bi izgledalo, da greš zadnji dan terapije ven iz prostora brez da bi dal na določeno mesto kuverto, medtem, ko vsi ostali udeleženci to storijo. Teoretično je torej res, da bioenergetiki ne ZAHTEVAJO plačila za svoje delo, dejansko pa se jih plača, in to niti ne tako malo. V kolikšni meri pa ti je bioenergetik dejanko pomagal, pa največkrat izveš šele več dni (oz. mesecev) po končani terapiji, tako, da v trenutku ko bioenergetiku plačuješ sploh še ne veš kaj mu plačuješ (oz. ne veš kolikšna je tvoja hvaležnost iz srca)
LP

Midva sva točno vedela, da nama je pomagal, ker so zdravniški izvidi pokazali rezultat.
Seveda se strinjam, da je pa nerodno dajati denar, če nisi prepričan o poboljšanju.

Lepo prosim,če mi navedete cc ceno oz.prispevek?

New Report

Close