Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ČAKALNE DOBE V MARIBORU

ČAKALNE DOBE V MARIBORU

ČAKALNE DOBE V OBMP-AMBULANTI MARIBOR

Pari,ki obiskujemo navedeno OBMP ambulanto, se srečujemo z dolgimi čakalnimi dobami-ko nas vpišejo na čakalno listo, dobimo ali pa tudi ne, informacijo, da bomo na postopek čakali skoraj leto dni!In če postopek ni uspešen, se vrnemo na čakalno listo in zopet čakamo.Tudi podatek, da imajo ženske po 35.letu prednost, ne drži. To velja komaj po 40.letu starosti. Pari, ki čakamo, mislim,da bi se morali združiti in skupaj zahtevati, da se na tem področju naredi nekaj več! Nikjer v Sloveniji ni tako dolgih čakalnih dob, je pa res tudi, da jih računalniško vodi samo ambulanta v MB.
Veliko sreče vsem, z željo, da nekje v prihodnosti na postopek ne bomo čakali leto dni!

SILVIA

Silvia bi me prosila kontaktirala na mail? Društvo se pripravlja točno v tej smeri s poudarkom na Mariborski center.
Bi pa potrebovala malo pomoči iz vašega konca.
Center se pa povsem strinja z nami, kar je več kot odlično.

Tudi sama bi si želela krajših čakalnih dob, ampak ne na račun bolj površnega dela… Bi bilo fajn, če bi imeli več zaposlenih, pa da bi bilo krajše tudi čakanje na redne preglede v postopku (UZ…). Glede na denar, ki se obrača za posamezne postopke, bi človek pričakoval, da bi te skoraj po rokah nosili, ko prideš tja 🙁

Ne glede na dolžino čakanja upam, da bodo ostali še naprej tako profesionalni in prijazni.

LP,
Brair

Tudi midva s fantom obiskujeva ambulanto za zdravljenje neplodnosti v Mariboru. Sva zaenkrat zelo zadovoljna glede njihove prijaznosti in strokovnosti, čakalne dobe so pa res absolutno predolge. Očitno jim resno primanjkuje kadra. Verjetno se z naših strani ne da kaj narediti, mislim, da mora sam center poskrbeti za več kadra in s tem tudi za krajše čakalne dobe.

Ravno včeraj sva izvedela, da bova čakala pribl. 1 leto, sva bila dana na listo za IVF.
tina

<http://tinta.moj-album.com/>

Hallo,

tudi jaz se pridružujem mnenju, da so čakalne dobe absolutno predolge.
Ampak enkrat sem brala člane dr. Vlaisavljeviča, ki je povedakl, da so take čak. dobe samo zato, ker letno zavarovalnica plača samo določeno število postopkov in nič več. Tako da imajo zavezane roke.
Toliko torej o povečanju natalitete v Sloveniji….
Pa še nekaj me zanima, kako to mislite s tem, da če prvi IVF ni uspešen greš potem nazaj na čakalno listo? Verjetno ne misliš na rep liste, saj bi to bil absurd….

Ja tudi jaz se z temi čakalni dobami ne strinjam.Glej Nataša jaz sem bila lansko leto meseca julija 2005 dana na čakalno listo in decembra 2005 sma prejela pošto za začetek priprav.Ker je bil prvi ISCI neuspešen,brez zamrznječkov so me letos marca 2006 dali ponovno na čakalno listo in pošte še do danes nisem dobila.Je pa frendica,ki je dana isto na čakalno listo zadnjič vprašala v MB in so ji rekli,da so pošto marčevske že dobile tiste,ki so bile bolj na začetku meseca marca napisane na čakalno listo.Torej bom tudi jaz prav kmalu dobila?

Nataša želim ti da ti tole čakanje čimprej mine in pa veliko uspeha.

Mojca

Meni je bilo rečeno, da naj pošto pričakujem marca in maja naj bi šla v postopek. Pa me zanima, glede na dolge čakalne vrste, ali je možno da bo ta pošta zamujala kakšen mesec.
Sva samoplačnika.

Ja, Natasa, na rep liste te dajo… 🙁

LP,
Briar

New Report

Close