Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost darovanje

darovanje

lep pozdrav vsem na tem forumu. oglašam se prvič. čeprav vas redno spremljam. že v juniju sem se odločila, da bom darovala svoje spolne celice, poklicala v ljubljano, kjer so mi odgovorili, da čez poletje tega ne delajo. do tu vse o.k. zdaj pa v oni in tu na forumu berem, da je stvar veliko bolj kompilcirana, kot pa so mi razložili v ljubljani. še vedno sem odločena, da bom darovalka, pregovarjam tudi moža, ampak bi res rada vedela kakšni so ti postopki. tudi jaz sem načrtovala zadevo speljati v popoldanskem času, ko nisem v službi, pa berem, da popoldan ordinacija sploh ne dela. če je katera že darovala me zanima tudi ali lahko hormonske injekcije dobivam pri moji ginekologinji ali pa moram res vsak dan v lj.

Vso moje spoštovanje za tvojo odločitev. Nikoli ne boš vedela kako močno boš osrečila eno izmed deklet, ki čakajo in čakajo na svojo pikico.

Injekcije pa lahko dobivaš v najbližnjem zdravstvenem domu.

Tudi jaz ti ful ploskam za odločitev! BRAVO!

Glede tvojih “zahtev” pa se obrni kar direktno na dr. Pinterjevo, ki je vodja darovalskih postopkov in se dogovori glede časa UZ-jev,…. Mislim, da je na forumu Darovanje spolnih celic pisala, da se z vsakim individualno poskušajo dogovoriti, zato jo le kontaktiraj in ne obupaj prehitro. Sploh ne veš,kako boš osrečila eno ali celo dve izmed deklet, ki še čakajo na celice.

Pa srečno!

Rada bi pohvalila tvoj pogum in dobro srce.

Hvala v imenu punc, ki potrebujejo celice!

Mislim, da je v Oni danes Pintarjeva napisala, da so tam tudi ob vikendih. Po moje ne morejo natančno regulirati, kdaj so jajčeca dovolj zrela.
Je tudi napisala razloge, zakaj po 16. uri ne morejo več odvzemati celic.

Srečno vsem!
Zmajevka

sem prebrala v ONI odgovor in sem zelo zadovoljna z njim .hvala za lepe misli in vso srečo vsem.

New Report

Close