Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost krvavitev 9. dan po transferju

krvavitev 9. dan po transferju

4.12.2003 sem imela transfer. Deveti dan po transferju se mi je začela iz nožnice izločati kravava sluz, danes je 11. dan, krvavitev pa je močnejša in ni le v obliki sluzi. Bolečin ne občutim, sem pa imela 7. dan po transferju dva močnejša krča (zgodaj zjutraj in zvečer). Ali bi krča lahko pomenila, da je maternica nekako izločila plod in je krvava sluz posledica “splava”? Glede na to, da jemljem Prometrium verjetno ne gre za menstruacijo? Ali mi lahko pomagate razložiti, kaj se z mano dogaja? Ali je imela katera od vas enak problem? Deveti dan po transferju sem naredila tudi test nosečnosti, ki je bil negativen. Test bom ponovila 14. dan, ko bo rezultat zanesljiv.

Veliko sreče vsem!

Pardon! Krče sem imeal osmi dan po ET.

Pikapolonica!

Ne bom ti dajala upanja, a vsako krvavenje oz. izcedki v roku 14-dni po ET niso dober znak. Sluznica maternice ne sme zakrvaveti.

Pri meni pa je bilo takole: brez krvavitve samo 10.dan po ET malo izcedka, ki sem se ga zavedala šele po negativnem testu, da je to bilo to!, 14.dan test, ki je bil negativen.

Menstruacije ne dobiš zato, ker jemlješ Progesteron. Lepo počakaj na 14.dan in naredi test. Če ne bo nič, pokliči dr.Reša, ki ti bo svetoval, da prenehaj s tabletami. in v roku 1 tadna bo prišla menstruacija.

LP,

Karmen

Pikapolonica, jaz sem 18 dan po transferju. danes se je pokazal temno rjav, skoraj črn izcedek iz nožnice. Test je bil 14 dan negativen. In danes tako kot vse prejšnje dneve ne čutim nobenih znakov, ki jih imam običajno pred menstruacijo. Takšne M še nisem videla, oz. takšnega izcedka, pa še malo ga je, še nism imela nikoli. Ne vem, ali naj bom zaskrbljena ali žalostna, ker spet ni nič in kot kaže tudi ne bo!Zelo sem žalostna.

Živjo!

Tudi jaz sem danes, 10. dan po transferju (imela sem ga v soboto, 06.12.) pričela krvaveti. Testa še nisem opravila, ker je še prezgodaj, ampak sem izgubila vsako upanje. Do danes pa nisem nič krvavela. Ali je to že menstruacija ali ne, ali mi lahko katera pove, če imam še kaj upanja. Bolečine v predelu jajčnikov sem imela od transferja pa vse do današnjega dne. Sploh ne vem na koga se naj obrnem, mogoče mi boste znale ve punce odogovoriti.

Žalosta lučka.

Punce!

Nimam pojma, kdaj je še smiselno upat. Jaz si kar kljub menstruaciji na tihem želim, da bi test čez dva dni pokazal 2 črtici. In potem bo spet jok in stok. Že tako cele dneve cmerim, odkar se je najavila M. Pa tako sem mislila, da bo uspelo in bosta dvojčka. Očitno bo treba še malo počakat!

Js sem danes 10 dan po transferju in jemljem tablete utrugestan. Krvavitve še nimam, me pa zanima, ali se v tem času, ko uživaš tablete lahko pojavi krvavitev ali pride ta šele po nehanju utrugestanov (uživanje 14 dni).

Glej no, kar nekaj nas je trenutno živčnih…. pa tud jaz ne vem kaj bo!? Tokrat je to moj drugi poskus, pa moram reči, da sem ga kar dobro prenesla, fizično in psihično!
Trenutno sem v fazi čakanja… nekaj dni me je pikalo v mišicah (podobno kot pri M), vendar se je vse skupaj malo umirilo. Danes je 9. dan po transferju pa se počutim kot ena napihnjena žaba. Kaj to pomeni?
Pri prvem poskusu sem dobila M zelo hitro (6. dan), tako, da niti nisem kaj veliko sanjala, zdaj pa ne vem zakaj se mi zdi, da bi lahko bilo tokrat drugače!? Mogoče zaradi drugačnega počutja?

Lep dan vsem….

tudi jaz sem se počutila napihnjeno po transferju; pravijo da je to od dabrostona. seveda je pa lahko to tudi uspešen postopek. pri meni žal mi bil, držim pesti, da pri tebi je!
lp a.

New Report

Close