Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Prekleta kri

Prekleta kri

Punce,

jaz sem iz ure v uro bolj nervozna, ker ta preklemana kri noče izginiti. Mi že poneha in sem že čisto dobre volje in ko grem naslednjič na WC že spet. Sedaj je že četrti dan in bojim se, da bi moralo sedaj, če naj bi bilo kljub temu vse OK, že ponehati. Res, da jo je čisto malo pa vseeno verjetno to ni uredu. Ne počnem nič drugega kot, da se sprehajam iz postelje na stol, pa spet v posteljo pa na WC pa spet v posteljo. Počutim se kot, da sem že cel mesec v postelji.
Tiste, ki imate izkušnje s krvavitvijo v zgodnji nosečnosti (jaz sem imela ET 1.3. in sem torej noseča ca 3 tedne), kako in kdaj se je končalo?

Saj bom šla jutri na kontrolo bHCG in bom videla pri čem sem.

Hvala za kakšen nasvet iz prve roke.

LP

Oh, Irena, jaz sem pa že upala, da se bo pomirilo, ko sem prebrala, da je malo bolje. Pa saj bo, boš videla.
Žal ne vem, kako je s krvavenjem pri nosečnosti, ker sem sama splavila in nisem krvavela, ker sem jedla Dobroston. Vem pa, da jih je veliko, ki so tudi krvavele, pa so uspešno donosile. Torej upam na najboljše.
Lp, Junona

Irenca…. zakaj se gibaš le v radiju postelja-skret-stol????? Že Puši je pisal, da v zgodnji nosečnosti ne moreš vplivati na nič, zato lahko normalno živiš. In sploh, če čisto malo krvaviš, kar sigurno ne pomeni nič hudega.

Skratka… moj nasvet, kako se rešiti črnih misli? Pojdi ven, na svež zrak na kakšen sprehodek, malo med ljudi…. Ta tvoj krog gibanja, ki si ga omenila, meni predstavlja totalno depro. Ne vem, kako vpliva nate, ampak kot vidim, ne ravno pozitivno. Irenca, nisi bolana, ampak noseča in za tvoji pikici je najbolje, da zdravo živita. Jutri boš šla pa itak dat kri in pojdi do svojega G po nadaljna navodila.

Sem pametna, a ne? Mah, jaz mislim, da je s tabo in tvojima pikondricama vse OK. Poročaj, kako boš uredila jutri.

IrenA2, v torek, ko me je ginek. po krvavitvi poslala na BHCG v bolnico sem prišla tja vsa objokana. Očetu sem po telefonu hlipala da bom kar umrla in je potem vsa familija naredila uzbuno v bolnici. Niso vedeli zakaj se sploh gre. Vglavnem, v laboratoriju me je sprejela starejša sestra in vprašala, če sem po umetni oploditvi in kaj je tako hudo narobe. Jaz sem ji v dveh stavkih povedala vso štorijo, o napotnici in čudežni nosečnosti in da krvavim. Ti bi jo mogla videti, kako je zamahnila z roko in se nasmehnila: “Ah, to ni še nič. Boste videla, še vse bo v redu. Moja svakinja je tri mesece tako krvavela, da so jo hoteli večkrat kar počistiti, ko je prišla na urgenco, pa njen ginekolog ni dovolil in je rekel, naj še počakajo. In da vi vidite kakšnega sina je potem rodila!” Pa sem se pomirila in še malo nasmejala.
Tudi moja gin. me je v petek pomirila in rekla naj se ne sekiran in se pomirim, ker bo tako za oba najboljše. Krvavitev v začetku nosečnosti je menda kar pogosta.
Torej, spi čajček, stisni se k možeku in zaspi. Jutri boš pa videla na BHCG par tisočk!

Lahko noč, Irena.

Irena pozdravljena!

Glavo pokonci. Nikar obupat. Malo krvavitve v tem času ne pomeni nič. Sama sem imela enako težavo zato te čisto razumem in vem kaj se dogaja s tabo in tvojimi čustvi. Svetujem ti da lepo počivaš in se po možnosti ne tuširaš po trebuhu s toplo vodo. Ne vem ali so vam to v Lj povedali. Nam v MB so. Sama sem prestala vse te strahove in danes je moja srčica stara že skoraj 9 mesecev. Držim pesti zate in čakam na tvoje jutrišnje izvide.

Lahko noč do jutri. Lp TanjaIrenA2 je pisal/pisala:
>
> Punce,
>
> jaz sem iz ure v uro bolj nervozna, ker ta preklemana kri
> noče izginiti. Mi že poneha in sem že čisto dobre volje in ko
> grem naslednjič na WC že spet. Sedaj je že četrti dan in
> bojim se, da bi moralo sedaj, če naj bi bilo kljub temu vse
> OK, že ponehati. Res, da jo je čisto malo pa vseeno verjetno
> to ni uredu. Ne počnem nič drugega kot, da se sprehajam iz
> postelje na stol, pa spet v posteljo pa na WC pa spet v
> posteljo. Počutim se kot, da sem že cel mesec v postelji.
> Tiste, ki imate izkušnje s krvavitvijo v zgodnji nosečnosti
> (jaz sem imela ET 1.3. in sem torej noseča ca 3 tedne), kako
> in kdaj se je končalo?
>
> Saj bom šla jutri na kontrolo bHCG in bom videla pri čem sem.
>
> Hvala za kakšen nasvet iz prve roke.
>
> LP

IrenA, čeprav je to lažje napisati kot izvesti, ampak poskušaj biti sproščena in – tako kot pravijo druge – ne obremnjuj se s krvavitvijo. Sicer pa velja tudi to, da če že pač mora priti do splava, to pomeni še dodatne bolečine v križu in krče v trebuhu – ker že maternica hoče izločiti kar pač ji ne paše. Takih simptomov ti ne omenjaš, zato glavo pokonci in upam, da bomo jutri prebrale razveseljivo novico.
Nana1

Irena pozdravljena!

Glavo pokonci. Nikar obupat. Malo krvavitve v tem času ne pomeni nič. Sama sem imela enako težavo zato te čisto razumem in vem kaj se dogaja s tabo in tvojimi čustvi. Svetujem ti da lepo počivaš in se po možnosti ne tuširaš po trebuhu s toplo vodo. Ne vem ali so vam to v Lj povedali. Nam v MB so. Sama sem prestala vse te strahove in danes je moja srčica stara že skoraj 9 mesecev. Držim pesti zate in čakam na tvoje jutrišnje izvide.

Lahko noč do jutri. Lp TanjaIrenA2 je pisal/pisala:
>
> Punce,
>
> jaz sem iz ure v uro bolj nervozna, ker ta preklemana kri
> noče izginiti. Mi že poneha in sem že čisto dobre volje in ko
> grem naslednjič na WC že spet. Sedaj je že četrti dan in
> bojim se, da bi moralo sedaj, če naj bi bilo kljub temu vse
> OK, že ponehati. Res, da jo je čisto malo pa vseeno verjetno
> to ni uredu. Ne počnem nič drugega kot, da se sprehajam iz
> postelje na stol, pa spet v posteljo pa na WC pa spet v
> posteljo. Počutim se kot, da sem že cel mesec v postelji.
> Tiste, ki imate izkušnje s krvavitvijo v zgodnji nosečnosti
> (jaz sem imela ET 1.3. in sem torej noseča ca 3 tedne), kako
> in kdaj se je končalo?
>
> Saj bom šla jutri na kontrolo bHCG in bom videla pri čem sem.
>
> Hvala za kakšen nasvet iz prve roke.
>
> LP

Irena, pa kaj se to dogaja zdej? no, povej ti svojim pikicam, da ne smejo delati mamice nervozne že na samem začetku, kako bo šele 8 preostalih mesecev.Pa sej ne bo nič narobe boš videla. Danes boš imela bhcg čez 1000 ali pa več. Pa takoj nehaj uporabljat samo to varianto postelja, stol in sekret, sej te bo še zvilo od živčkov, sej boga revca ne misliš na čist nič drugega, kot kaj se dogaja s tabo. Kakorkoli že, danes bo vse v redu s tabo, pa pejt malo med ljudi prosim, to bo najboljše za tebe. Držim pesti darči

Irena kakšno je danes stanje s hormončki, si izvedela kaj novega. Dej no komi čakam da poveš, ker me roke že ful bolijo od stiskanja. Javi se prooossssim. darči

Draga IrenA2, upam, da je rezultat tak kot mora biti. Ti močno držim pesti!
Drži se in uživaj v nosečnosti tudi na sončku in ne le doma.

Pozdravčke, Hera

New Report

Close