Najdi forum

Emi

… si že na polovici!

Čestitam!

Nataša

Ojla Natasha,
hvala za cestitke. Vem, da je polovica za mano. 14 dni od punckije, 9 dan po transferju. Od cetrtka imam obcutek, da bo zdaj, zdaj prisla M. Krci, napetost, neprijeten obcutek. V soboto sem zaradi krcev kupila CB; in ga stetirala – pa je bil negativen. Moz me je samo opozoril, da CB kaze od prvega dneva izpada M, kar je – po teoriji M= 14 dni po ovluaciji, šele jutri… V nedeljo se porivala avto (sva lezla čez en hrib in sva na ledu skoraj zdrsnila s ceste), potem sem padla na istem ledu, da imam črno koleno. Porabila sem ze eno šteko WC papirja. Kupila sem si čisto sveže bele hlačke, in najbolj bele sleepe. Tako oborožena čakam… Zadnje štiri dni intenzivno kuham in pečem (da ne rečem, da se je vaga čisto pokvarila in sem skregana z njo), tako, da če je katera lačna, moja restavracija je odprta. Potem naj pa še kdo reče, da punkcija boli! Nikakor! To sedaj je najhuje 🙂
No, samo, da veš, kaj dogaja pri nas…

Emi,

pridemo, samo povej kam!

:-))

Ti pa si…… porivat avto!!! Buta!

Pa da ne boš presenečena, če bo pred tvojimi vrati vrsta za dobrote!

;-))

Nataša

Ja sej vem… Ampak, drugace bi se danes v tisti divjini zmrzovala.

Na dobrote pa akr pridite – danasnji meni:
1. fizolova juha (iz laškega fizola) s testeninami in jabolcni zavitek
2. vampi po trzasko, polenta in radic s krompirjem 🙂

Edino – danes je odprto le do 14,30 ure, ker gremo potem v MB, gledati tekmo za svetovno rpvenstvo v telemark smucanju (moj brat tekmuje, da sem važna). Še mal EPP-ja: tekma je ob 17h.

Predvidevam, da si na bolniški. Ali si o tem, da bi bila po transferju samo kaka dva, tri dni na bolniški, kaj razmišljala. Jaz sem namreč nameravala tako narediti. Po punkciji sem bila tudi samo dva dni doma, potem sem šla nazaj v službo in ravno tako sem imela namen narediti torej po ET – do katerega pa kot že veš, ni prišlo.

nana1

Nana1,
na bolniški sem v bistvu od začetka postopka. Moja služba je taka, da mi dve ure v službi ne pomenijo nič, in, ker nisem iz Ljubljane zgubim še enkaj časa zaradi vožnje. In – saj veš – čakanje na izvide krvi, in potem še na UZ (mi pa delamo od 7 – 15h) – od dneva ne ostane nič.
To pot sem 72 ur po ET strogo ležala, sedaj pa se – dobesedno – crkljam doma. Sem razmišljala, da bi šla v službo. Ampak – ker je vzrok neplodnosti pri nama neznan (lahk tudi prveč stresa), sem se odločila, da službo izklopim. Prav tako sem izklopila vse, kar me je obremenjevalo (kajti poleg službe imam še eno goro drugih obveznosti). Če bo kaj pomagalo ne vem, se pa bolje počutim, in, ker sem se naspala, malce bolje zgledam. Saj veš, me, da me v letih potrebujemo že krepilni spanec, da smo lepe 🙂

V tem primeru pa imaš povsem prav.

Nana1

Emi,

ampak, koook si pa tole dobro opisala! Ti, a indijančke in roladke tudi obvladaš? Ooooo, trenutno sem na dieti in samo sanjam kaj bi požrla……

Sicer pa… upam zate! Držim pseti! Nej se ti posreči že enkrat!!!!!!!!! Počasi pa zakurblaj nov CB in pokliči uvoznika za Kleenex in Whisky, da ti malo sponzorirata dogodek leta!

Čau!

P.s.: Polub mrcine!

Emi,

naj tole tvoje užitkarjenje kar traja in traja ……

Pa upam, da se boš počasi redila tudi od “česa drugega” kot samo od svojih slastnih dobrot.

Lahko noč in prijetne sanje ….

Vracam tri slinaste polube…

Tajci – pa zakaj hujsas? Sej ves, vec te je, vec te ima 🙂

Tudi jaz upam, da mi bo uspelo. Ce mi pa ne bo – mi bo pa drugic, a ne? 🙂
Drzi se!
P.S. Indijancki so pa najboljsi Peksovi…

Irena, hvala

A je kdo omenil indijančke???????!!!!!!

Emi, držim pesti. In še to: meni so najboljši indijanci od Kranjskega kolačka (tiste iz Živil), njami, njami, njami :))), ker imajo tak mehek piškot, krema je pa fuuuul kremasta. Bom probala od Peksa. Kje se jih dobi?

V mercatorju ali pa direktno v Peksu v Loki.
No, od kranjskega kolacka tudi niso slabi; samo – manj jih je 🙂

Ej punce – nehajte toliko o “cukru”. Saj bom še sladkorno dobila!

;-))

Nataša

Hvala za slino – ti jo malo tudi pošiljam nazaj! :)!

Pa kako to, da so tudi tebi všeč glih Peksovi? Meni so tudi ta bol!

Stara, ne me spraševat zakaj hujšam in me tolažit, ker bom prav hitro nehala… :)) Pri futru sem pa labilna, veš! ZDej že hujšam ene 14 dni in za 1x imam še voljo in tudi delni uspeh, zato bom še malo nadaljevala. Maja me po vsej verjetnosti čaka IVF in ravno ti si mi dajala inštrukcije, da je bolje prej malo skinit. SPolh, če sem bolj “pri sebi”! In te ubogam! 🙂

Upam, da je ne boš fasala in da gre po načrtih!

Ej, nisem vedela, da nas je toliko, ki ljubimo tiste cukraste indijančke, ki ti pomagajo, da začutiš vse luknje v zobeh!

By the way, tudi ježki niso slabi – tisti, z gobčkom. mmmmmmmmmmmmmmm

Zaenkrat še na pravi strani. Upam, da ostane še 36 tednov tako… 🙂

Ti kar pridno hujšaj. Tko je prav! Sam, ne pretiravaj.
A zakaj so mi Peksovi vsec? Ker je Peks na poti v sluzbo … 🙂
Ves, kake dobre krofe šele pečejo!

Ejj,kako pa sploh zgledajo tile indijančki….??
katja

Drugač sem pa jaz prava fenica maminega domačega štrudla (z vsemi mogočimi filami) in smetanovih sadnih tortic….. Oooo, madonca, tole postaja pa že nevarno za moj vampek!!!!!! Oziroma želodček!

A imaš mrbit kakšen kul recept za kej dietnega, ampak tortastega, štrudlastega…. ni nič, a ne? Šit, bo treba še malo vztrajati, potem pa udri v slaščičarno ZVEZDA na Kongresnem. Ejjj, tam imajo pa božjasno dobre tortice! Jim ni para trenutno!

No, tolk!

New Report

Close