Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Refleksna masaža stopal

Refleksna masaža stopal

Začela sem z refleksno masažo stopal na predelih, kjer so točke v zvezi s plodnostjo. Neverjetno se rodila odzivajo na masažo. Že med masažo in tudi po njej čutim full špikanje v jajčnikih. Sama masaža se meni zdi zeloooo prijetna. Sploh na desni nogi. Danes me je melo, da bi kar zaspančkala za par minutk. Zdi se mi, da tale zadeva nuca. Če pa že ne neuca, pa vsaj dejansko spodbuja rodila, da “delajo”. Jih čutim.

TOPLO PRIPOROČAM!!!!!!

Hvala, Taja, da si povedala, kako se počutiš že med masažo.

Kolikokrat si pa že bila? Ali terapevtka za vsako posebej določi, kolikokrat mora priti na terapijo ali kar načelno velja 10 x?

Upam, da bo uspeh pri tebi kmalu viden!

Lp, Ena

Halo,
zanima me kam hodiš na refleksno masažo stopal?

Čao!
Pika

Zdravo, Taja!

Mene pa zelo zanima, kako pogosto je treba hoditi. Brala sem, da je treba hoditi redno in ne zamuditi nobenega termina. Ker pa imam naslednjih nekaj tednov strašno gužvo, se kar ne upam naročiti. Koliko časa pa si čakala, da si prišla na vrsto?

Lep pozdrav,

Mica

Pa še to me zanima: Koliko časa je treba čakati, da prideš na vrsto?

Pozdrav,

Mica

Zdravo,

tale refleksna masaža stopal se pa dobro sliši. To bi pa tudi jaz poizkusila. Prosim, če nam lahko sporočiš, kje jo obiskuješ. Sicer pa sem se zdaj naročila k bioenergetiku. Grem prvič v ponedeljek, bom videla kako bo.

lep vikend,

sonja

Jaz sem bila na masaži že 2x. Dejansko full čutim jajčnike (bolj kot sicer) in med masažo sem obakrat full uživala in, ko mi je maserala določene točke, sem fullllll čutila jajčnike. Tako, da gotovo je nekaj na tem.

Vsaka ženska je primerek zase in vsaki pove, koliko terapij naj bi opravila. Nekako se giba cifra od 8 – 13, če se prav spomnim.

H Karmen Stropnik v Radomlje!

Na vrsti si takoj, oz. v parih dneh. Začneš tam okoli 4. dne novega ciklusa. Naj bi hodila na 3, 4, 5 dni. Odvisno kako ima frej termine in kako imam jaz frej termine. Vsekakor je pa menda boljši uspeh, da si reden in da so obiski tam na 3 do 4 dni.

Mica, ti se kar naroči. Boš pa zvečer hodila. Ona itak dela popoldne in zvečer.

Karmen Stropnik, Radomlje. Telefonska cifra: 724-0784.

kakšna je cena pri gospi Karmen???

5.000,00 / masažo, ki traja 45 minut (ponavadi kar 60 minut!!).

New Report

Close