Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Poletna oblačila-odda kdo

Poletna oblačila-odda kdo

potrebovali bi nekaj oblačil,morda ima kdo kaj ki ne poitrebuje,imamo 2 šolarja,in samo mož je zaposlen,zato težko kaj kupimo,za fantka velikost 128-140,in za deklico 146-152.sem zelo hvaležna vsem.smo iz maribora.

Koliko sta stara?

Jaz imam doma eno 7 letnico in eno 5 letnico in nekaj odveč poletnih še kar lepih cunjic, ampak ne vem, če bo kaj prav?

mimika

Super,ali mi lahko pošlješ,z veseljem bi vzela,sigurno bo prišlo prav!

Naš naslov

Ornik Nina
Plečnikova 3
2000 Maribor

Še enkrat hvala!!!

Čestitam k spremembi statusa!

Oblačil pa žal nimam…

Lp, Ali

Ej Nina, saj smo ti že poslale oblačila!

Mamice

Eni pa izkoriščajo……..

Sama imam veliko oblačil od svojih dveh otrok- oblačila so včasih kot nova, nabere se jih veliko ( k sreči ali hvala Bogu ne trpimo pomanjkanja) in pred začetkom letne ali zimske sezone spraznim omare, zapakiram v vrečke ali kartonaste škatle in odpeljem k moji mami na vas, kjer razdeli med sosedove otroke. Tako vem, da so oblačila pristala tam, kjer je potrebno, so zelo veseli in vsakič, ko pridem na obisk vidim, da kakšen izmed otrok nosi “naša” oblačila……Sem zelo vesela…..

LP

Eh…..pa to je njena sestrična, ki ji je mal nerodno dat svoj naslov, pa je uporabila kar tega od Tajči:-)))

Drage mamice.Moje mnenje o vsem tem pa je-zdi se mi,da so nekateri ljudje bolj potrebni oblačil kot Saška.Ali se vam ne zdi nič čudno,da imajo pri njih doma internet,ne morejo pa kupiti oblačil.Hecno,a ne?Jaz vsa odvečna oblačila oddam na kmetijo,kjer imajo 9 otrok in res težko živijo.

Ne nasedajte Saški
Jaz sem ji namreč 7.03. poslala paket na naslov Šauprrl Nataša, Plečnikova 3, Maribor.
Saška je sama predlagala da plača po povzetju. Na pošto sem odnesla velik paket, plačala 2.100,oo sit z zagotovilom pošte, da dobim denar nazaj ko naslovnik prevzame paket.
Veste kaj se je zgodilo?
Paket se je vrnil, pošta pa od mene terja dodatnih 1880,00 za opravljeno storitev, to je za vrnitev paketa.
DOBROTA JE SIROTA.
Duševno zdravje tele Saške pa je res vprašljivo, če ima vsakič drugo ime na istem naslovu!!!

Saška, Tajči …. kaj še?

Se opravičujem priimek je Šauperl.

pozdravljeni mislim da so ljudje kar nekako nevoščljivi češ da imate internet za oblačila pa ne ,mislim .,da pač otrok hitro preraste in je pač poiskala način da dobi,kar drugi ne potrebuje več. NI pa potrebno nobenemu dajati stvari, če noče, stvar posameznika.In še nekaj, če sta dva različna priimka in enak naslov ni rečeno, da je to ena in ista oseba.Pa kaj
, če bi ravno bila, ji je pač nerodno ,da mora prositi za stvari, ki jih drugi ne potrebujejo.

Mojca, problem je v tem, da je bil paket poslan, pa ga Saška ni prevzela, jaz pa sem si nakopala za 4.000,00 stroškov. Daj no, saj ne pobiramo denarja po tleh, da bi lahko tako delali. Pa brez zamere.

Najči oprosti saj članek ni bil namenjen tebi, ampak Mary, ki je pisala, da je žalostno,češ, da imajo denar za internet za oblačila pa ne.Ni pa se vprašala ali je internet njen ali pa mogoče ne. Pa saj ni važno.Tebe pa popolnoma razumem, da denarja ne pobiraš na cesti. Mislim pa, da je sigurno prišlo do kakšne zmešnjave, da ni dobila paketa, saj sem sigurna, da ne bi tako javno prosila za oblačila potem pa jih ne bi dvignila.To je moje mnenje, saj rada pokomentiram kakšno stvar in vsaka čast tebi, ki si pokazala,da imaš dobro srce in da rada pomagaš ljudem. Tudi jaz pomagam, mogoče malo na drugačen način, saj nimam otrok, da bi lahko daljala oblačila.Malo je ljudi,ki imajo dobro srce, vedno je več ljudi, ki so zavistni in zato še enkrat ostani takšna kot si.Pa brez zamere Mojca

Pozdrav vsem.moj naslov je vedno enak,razen enkrat sem dala naslov za oblačila na hčerko-ki ji je ime Nina.Ja in seveda paketa na njen naslov NIKOLI res nikoli nisem dobila,tako da ne bit nesramne.Kot sem napisala sem dobila en paket pred časom na ime hčerke,in to od gospe Majde iz Celja,s katero sva tudi kontaktiraprek gsm-a.Na moj naslov nisem dobila nobenega paketa,ker tako neresna pa nisem saj se s takimi stvarmi ni za hecat.Bom pa šla na pošto vprašat glede paketa saj mi ni bil dostavljen,kot tudi NOBENEGA obvestila nisem prejela.Se opravičujem najči za nastale stroške,sem tudi napisala in jo prosila če mi paket ponovno pošlje,in ma moje stroške ali da ji povrnem denar.Kot sem pa že opazila ste ene na forumu res nesramne.Pa še to,oblačila resnično potrebuje,sem trenutno v takšni situaciji,da res ne zmorem nakupa oblačil,saj imam kup problemov,finančnih,pa tudi sem brez zaposlitve,ampak vem da je to trenutno.Tudi sama podarjam oblačila ki jih otroka prerasteta.Pa še to,nikdar si ne recite da se vam kaj takega pač ne more zgodit…

Se še enkrat opravičujem vsem skupaj.

Paket sem danes navadno poslala. Dvigni ga, plačala sem že jaz.

Hvala,sem vesela,in še enkrat se ti opravičujem,ali ti pošljem denar,piši mi na mail,da se dogovoriva.

New Report

Close