Najdi forum

Še malo pa se bo pričel eden največjih sejmov konj in konjske opreme v Veroni. Tudi letos gremo ljubitelji konj malo pofotkat te lepotce si ogledat mesto… Cena avtobusnega prevoza in vstopnice za sejem je samo 7500 Sit, torej, če si želite videti Verono, najlepše konje tega dela evrope se nam pridružite.

Ljubezen je večna

…pa na vstopnino je treba računat, Verona Fieracavali ni nič več zastonj…

Unkas, kaj ne znaš brat? CENA je avtobusni prevoz + vstopnica,ki se glasi na tvoje ime, seveda samo, če se prijaviš do 30 Septembra 7500 SIT. Po tem datumu se doplača vstopnica za sejem 25€ in potem ta zadeva ni več tako ugodna, ravno zato pa sem sedaj napisal kogar zanimajo konji, Verona ali pa oboje naj pohiti, saj bo za ceno večerje v lokalu obiskal enega največjih sejmov in videl mesto Rome in Julie 🙂
Lep pozdrav
ps: Če še koga kaj zanima me lahko pokliče tudi na gsm :040 207 253 ali mi pošlje meil 🙂

Ljubezen je večna

“Unkas, kaj ne znaš brat? CENA je avtobusni prevoz + vstopnica,ki se glasi na tvoje ime, seveda samo, če se prijaviš do 30 Septembra 7500 SIT.”

No, no, Edi… Tole bi se dalo mnogo lepše povedati. Mislim, da tudi tebi ne bi bilo prijetno, če bi jaz zdaj rekla, da ne veš, kako se sklanja besedna zveza Romeo in Julija. 😉 Vsak se kdaj zmoti, kaj spregleda…

No se opravičujem, če je bilo pregrobo napisano, vendar nekateri dajejo pripombe pa sploh ne pogledajo za kaj se gre. Samo, da imajo veliko postov. Vem, da si marsikdo želi videti kaj takega, pa se boji stroškov in ga ena taka nepremišljena pripomba zatre že v štartu. Torej brez zamere, cena je poštena, agencija je NATA in preverjena tako, da brez skrbi kar piše to drži. Vstopnica se bo glasila na vaše ime in je všteta v ceno 7500 SIt, če se prijavite do konca septembra.
Lep pozdrav Edi

Ljubezen je večna

Vse, ki so se prijavili in niso poslali popolnih podatkov prosim naj to storijo najkasneje do konca tedna. Prav tako velja za tiste, ki bi se morda želeli še prijaviti. Potrebujem:
Ime
Priimek
Poln naslov in po želji, mail naslov ter tel.
p.s.
Spodaj posredujem pismo agencije Nata.

Spoštovani gospod Edi !

Ker že zaključujemo prve prijave vas moram naprositi, da mi pošljete popolne podatke vseh udeležencev izleta v Verono. Italijani zahtevajo: Priimek, ime, naslov, poštna številka.
Isto velja za Rajkovič, Pečar, Ceglar
Za podatke vas prosim čimprej, račun prejmete po redni pošti.

LP

Vid Bratovž

Ljubezen je večna

New Report

Close