Najdi forum

muc je pasjo hrano

lep pozdrav!Zanima me ce je kaj narobe ce muc je pasjo hrano, imam muca ki redkokdaj povoha svojo hrano, jedel bi pa samo od nasega Ozya(psa).Oba imata sicer kvalitetno hrano( brikete hills), sem mislila da mucku okus ne odgovarja pa sem probala veliko razlicnih okusov in tudi brez uspeha.Sem mu tudi ze zamenjala znamko briketov rojal, eucanuba…. pa tudi ni nic pomagalo…zanima me ali je lahko z mucom kaj narobe, ce je pasjo hrano? :))

ja. je narobe.
pasja hrana vsebuje manj proteinov, manj mascob in ne vsebuje nujno potrebne aminokisline taurin. Ce bi jo dobil samo obcasno v manjsih kolicinah – npr. briket za posladek enkrat 2x tedensko, ne bi bilo nic narobe, ne sme pa dobivati take prehrane ves cas.
lp, m.

------- www.kosovir.si

joj kaj nej naredim, k mu muc skoz krade hrano svoje pa se povoha ne skor….

Daj ga na finto. Psu daj mačjo hrano, pa boš (po moje) videla, da mačku najbrž ne gre za okus, ampak za to, da krade psu. 🙂

ok bom tudi to poskusila pa bom vidla kaj bo……hehe dobra zamisel spela :))

ima pes hrano ves cas na voljo? Ce ne, takrat, ko kuza je, macka pac umaknite iz tistega prostora …
m.

------- www.kosovir.si

Isto je pri nas, oba drug drugemu kradeta hrano, zato da drugi ne bi dobil svoje hrane, pozabita pa, da mu drugi krade njegovo hrano. Res pa ni najboljše; je pa hecno opazovati in je dobro vsakega posebej nahraniti ob različnem času, tako da ne vidita drug drugega. Naš muc pa kar naprej vmes krade tudi brikete psu.

New Report

Close