Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Domače živali in veterina Portal za najdene, izgubljene, brezdomne živali

Portal za najdene, izgubljene, brezdomne živali

Portal srecanavrvici.net je namenjen iskanju doma najdenim, izgubljenim in brezdomnim živalim. Večkrat, ko se bo nek oglas pojavil, več možnosti ima kuža, da najde starega lastnika in obratno, pa seveda več možnosti ima brezdomna žival najti svoj novi dom. Zato vpisujte oglase na . Portal je namenjen izključno v nekomercialne namene, za oddajo oglasa pa se morate registrirati.

LP, Maša

Glede na to, da imamo že več kot 1000 obiskov, bi res rada vzpodbudila vse, ki iščete, oddajate, ste našli itd kakšno žival, da se registrirate in oddate tu oglas. Mislim, da je sistem enostaven, kužkom in mucam (in seveda tudi katerikoli drugi živali) pa bo morda pomagal do doma! Jaz sicer lahko namesto drugih oddajam oglase, ampak potem vsa poizvedovanja o oglasih priletijo name in se stvar lahko malo zavleče, da forwardiram naprej.

LP, Maša

Včeraj dne 10.10., se je izgubila 5 mesecev stara mucka v okolici Guncelj (Vižmarje) po imenu Pikica. Po hrbtu je tigrasta, po trebuščku pa bela. Med učki ima belo piko. Najditelja naprošam, da pokliče na štev. 040 293 567, ali pa naj vsaj obvestijo, kje je bila nazadnje videna.

V nedeljo se je v Vikrčah v bližini Save izgubila bela psička s črnimi lisami, stara tri mesece in pol. Je mešanka med istrskim goničem, dalmatincem in ovčarjem, izrazito bele barve, tačke ima rozaste, po trebuhu pa več pik. Delno sliši na ime PIKICA. Nazadnje je bila pri hiši Vikrče 10, nato pa naj bi stekla proti Savi in je ni bilo več mogoče najti. VSE, KI KAJ VESTE O NJEJ, PROSIM SPOROČITE NA MOBI: 041 522201. Hvala.

Ste obvestili pristojno zavetišče?

Predlagam, da čim večji teritorij, kjer se je izgubila, polepite s plakati, da bodo mimoidoči pozorni nanjo,

Upam, da jo kmalu najdete.

Po novem lahko oglase za izgubljene in najdene predmete ter živali oddate tudi na www.izgubljeno-najdeno.si

Lp

V Zgornji Luši se je izgubila psička pasme beagle, črno-rjavo-bele barve, ki sliši na ime TARA!Psička nima ovratnice! Če bi jo kdo videl, naj PROSIM POKLIČITE na tel:
tel: 031 375323

Na naslovu www.izgubljeno.najdeno.si lahko prav tako objavite najdene ali izgubljene živali.

Sistem deluje brezplačno, registracija uporabnika ni potrebna!

Jaz pa sem našla portal, kjer sicer oddaja oglasa ni mogoča imajo pa sistem , po katerem najditelj nekako s pomočjo posebnih nalepk preko portala kontaktira lastnika. Zanimivo mi je bilo to, da imaš potem v primeru izgube svojega kužka možnost da jih obvestiš,, oni pa se potem aktivirajo v procesu iskanja. Skratka stran je Rewardhero.com

Ampak bi moral imeti pes na sebi nalepko, da bi bilo to mogoče 😉

Postopek je takšen: pri njih naročiš nalepko, nalepiš nalepko na svoj predmet in ko predmet izgubiš, te najditelj najde preko kode na nalepki na njem, ki jo vnese na portalu.

Pri psih ima sicer isto funkcijo čipiranje.

Pozdravljeni!!okrog 1.10.2011.sta pogresana dva mackona in sicer v centru Celje kjer tudi zivim.
Sta cisto navadne(domace pasme,siva tigra)pasme le da je en malo večji in temnejsi..sta zunanja in notranja(samca),prijazna…slisita na ime Tommy in Tit-Titko..Stara sta leto in 6 mesecev.
Če bi kdorkoli kaj videl,slisal,vedel…lepo prosim naj me obvesti..na st 051478607

pogrešamo belo-sivega dolgodlakega mucka,ki je povit z rdečim povojem in ima na sebi zaščitno trobento. Ime mu je Oasis ,vendar ga mi kličemo muc.
Nazadnje smo ga videli 2.3.2012,ušel je na področju Zaboršta v Domžalah.
če bi ga kdo videl bi bili zelo hvaležni če nam to sporoči na tel.041 542 282
najlepša hvala

15.3. se je v Zeleni Jami (Bavdkova) izgubil ogromen dolgodlak ORANŽEN maček po imenu Oliver. Star je 3 leta, je notranji muc in še nikdar ni bil zunaj, ni navajen mraza in je zelo prestrašen. Ima kronično bolezen in potrebuje nego.
lepo lepo bi prosila kogarkoli, ki bi kaj vedel o njem, naj mi sporoči na 031 547 325.

najlepša hvala,
Anja

DAL NA FB UPAM DA GA KDO NAJDE

Maček se je pravkar našel!!!!! Hvalabogu, je ravno začel naletavati sneg, pa ga je soseda našla.
najlepša hvala vseeno!!!

super, sedaj ga pa čuvajte, dobro sosedo imate kupite ji kakšen kofe za darilo ker je našla muca.

Meni je zelo všeč, če nekdo, ki sporoči, da se jim je izgubil mali družinski član na štirih nogah, potem tudi javi, da so ga dobili nazaj in da so vsi dobro.
Pohvalno, Angie, da si si vzela toliko časa in sporočila veselo novico, upam, da se bodo po tebi zgledovali tudi ostali.
Nekateri pač tale forum spremljamo tudi s srcem in nam ni vseeno.

V Rogaški Slatini – Ratanska vas, predel Žibernik je bil 4. aprila ob 11. uri ponoči najden velik kuža, svetle barve – rjavo, belo, rumene. Podoben je zlatemu prinašalcu in tudi labradorcu. Ima povešene uhlje, navzgor zavihan košat rep in ovratnico na zaponko. Kuža je miroljuben, tako do drugih psov kot do ljudi in zelo igriv. Kontakt na 035814589

Dne 4.7.2013 se je v Mariboru na Ruški ulici izgubila papiga nimfa, ki se odziva na ime Riki. Papiga je mlada in zna govoriti. Je rumene barve, rep pa ima delno postrizen. Prosim vse, ki bi imeli kakršne koli informacije, da pokličete na telefonsko številko 040640186.

NAJDITELJA ČAKA NAGRADA!!

New Report

Close