Najdi forum

Vaša višina in teža

V bistvu sem samo radovedna, ali pa sem morda obsedena s kilogrami….kaj pa vem. Zanima me, koliko ste visoke, koliko tehtate, koliko ste se zredile med nosečnostjo, kakšna je bila vaša največja/najnižja teža doslej, ste zadovoljne s svojim videzom?
Jaz imam pri 165 cm 60 kg, največ doslej sem tehtala pred petimi leti – 78 kg in taka bajska sem šla pred oltar (joj, me mora pa mož res imeti rad….), najmanj kg imam trenutno, med nosečnostjo (sedaj sem 1,5 leta po porodu) sem se zredila za 15 kg, ki sem jih čudežno spravila dol. S svojo postavo sem zadovoljna, če odštejem malo vampka in bokov….

Tonka

Pred porodom: 174cm – 65kg, po porodu pa 174cm – 73-75kg. Tistih 10 kg pa noče dol (6 let od poroda). saj sami itak ne bodo šli…….Ampak dokler so hlače prav in ne tišijo…….

Pred prvim porodom 160/52, prva nosečnost + 12 kg. Po porodu ni šlo več pod 56 kg. V drugi nosečnosti + 8 kg, zdaj dve leti po drugem porodu sem prišla na 50-51kg in mi kar nekako uspeva biti na tej kilaži.

LP
Barbara

Visoka sem 166 cm, pred prvim porodom pred 4 leti sem imela 59 kg, se zredila 15, pred drugim porodom 64 kg, se v nosečnosti zredila 9,5 kg. Po porodu sem imela 66, zdaj, štiri mesece po porodu jih imam 62, moj cilj je 58. Upam, da mi bo uspelo do februarja.
Če sem zadovoljna s svojim videzom? Še kar – malo bo še treba delat trebušnjake, pa bo.

Pred prvim porodom 160/45, med nosečnostjo +14 kg, ki sem jih takoj po porodu zgubila….Pred drugim porodom sem imela 47 kil, zredila sem se za 12 kil, ki so šle že prvih 14 dni po porodu dol, tko da mi teža zdaj niha od 46 pa do 47 kil.

ali pa imam samo jaz probleme z maso (ali pa z višino, kakor vzameš)…

Torej – pred nosečnostjo mi je uspelo pri 163 cm zrediti se v enem letu od 58 na 72 kg (nič lažjega – prva hrana ob 18., ko prideš iz službe…). To je bila moja štartna pozicija.

Med nosečnostjo +20 kg, točno ne vem,ker zadnje tedne nisem videla več na vago, na pregledih sem se pa lagala kot voda teče…

Po petih mesecih nazaj na 68 kg, trenutno stagniram. Cilj – 58 kg, torej pet+pet dol v najkrajšem času, ker konec januarja gremo nazaj v službo (da ne bo Karitas zasut z mojo garderobo).

Skratka – za zjokat!

Maxi

Zdravo/

Pred porodom 75 pri višini 169. En lep čas sem se sekirala saj sem pred štirimi leti imela le 53 kg. Potem pa operacija črevesja in potem še enkrat, pa so šle kile gor.
Med nosečnostjo sem se zredila za 15 kg, pa sem takoj shujšala za 10 kg, 5 kg pa mi je ostalo AMPAK nič več. Začela sem se prehranjevati po Montinakovi metodi, pa kile gredo počasi dol. Moj cilj je tam nekje 65 kg.
Možeku sem pač všeč malo bolj okrogla.

Pa lep pozdrav

Romana

Blagor tebi, Romana, da imaš takega moža. Moj ima (žal) rajši suhice.
Jaz sem visoka 168 cm, pred porodom sem imela 57 kg, potem pa sem med nosečnostjo jedla za šest in se zredila za 25 kg. Zdaj, leto in pol po porodu imam (že nekaj časa) 65 kg in se trudim in trudim, pa se tako počasi premika…….Moj cilj in velikaaaa želja mojega moža je shujšati še za 5 kg.

Vesna

…….seveda imam težave s kilami jaz, moja Nina pa, prav nasprotno, se že zdaj trudi za vstop med manekenke.

Trenutna teža 60kg pri višini 176cm, med nosečnostjo sem se obakrat zredila za cca. 20kg (na koncu se nisem več tehtala…), pred prvo nosečnostjo sem imela manekenskih 56kg pri višini 176cm, ampak moj partner pravi, da sem zdaj veliko bolj ženstvena… No, tudi sama sebi sem bolj všeč.

Nataša

Gledam tele vaše poste. A se javljate samo take z idealnimi težami?
Visoka sem 168 cm. Največ kil sem imela v času pubertete 78 kg – takrat sem imela tudi probleme s ščitnico, jedla sem kot volk in kile so se kopičile.
Ko se je ščitnica umirila, sem tudi pričela hujšati in sem na dokaj lahek način prišla na 61 kg, k sreči ravno v času poroke. Tako da sem pred oltar stopila bolj šlank.
V obeh nosečnostih sem štartala iz 64 kg in se pri prvi zredila za 15 kg, pri drugi pa za 12 kg. Sedaj sem 4 mesece po drugem porodu in mi še vedno ostaja precej kil – imam jih 68. Moj cilj je nazaj čimbližje 60 kg. Ampak vem da bo težka! Ostalo mi je kar precej kože in tudi trebušnjake bi morala delati vsak dan. Pa mi žal ne znese, ali pa volja ni prava, ne vem.

Nikoli nisem bila prav preklasta, ampak trenutno stanje presega vse meje dobrega okusa (in počutja). Že pred nosečnostjo sem se začela grdo rediti in na tehtanju pri pokazanih dveh modrih črticah zapisala 67.7 kg-jev, ki sem jih do poroda samo za 9 dvignila. Sem kar pokala od ponosa, ko sem prišla že iz porodnišnice 3 kilce lažja kot sem bila ob zanositvi. Prve štiri mesece so kile še kar polzele z mene brez kakega posebnega truda, tako da sem bila že prav zares navdušena. Potem se je pa začela nočna mora, ki se kar ne konča (seveda ne, saj nič ne naredim za to, da bi se). Kile so zlezle najprej na groznih 70 (sem si nekoč obljubila, da te številke ne bom nikoli!!! presegla), in potem še kar gor in gor in se zdaj gibljejo med 77 in 78 pri višini 162. Žal, trenutno je pač tako. Kar ne najdem tistega časa, ki bi bil namenjen rekreiranju. Da ne govorim, kako z veseljem pobašem vase kako dobro papico, a ne. Torej…pri večini suhljatih deklet tam zgoraj še en knedl, nič zadovoljen s svojo postavo (tud hlače, ki pašejo na rit, nič ne potolažijo, ko vidim konfekcijsko št.).
A.

Pred porodom sem imela 53-54-55 kg, visoka sem 174. Med nosečnostjo sem imela 62 kg, tik pred porodom 60kg, po porodu 51-52 oz. vsak dan manj, tako, da sem bila že obsedena s kilogrami. Sedaj jih imam 53-54. Sem zadovoljna. Predvsem pa srečna. Ko se ti zgodi, da te kaj matra, pomisli na svoj sonček in boš pozabila na kilograme in še marsikaj drugega. Jaz pravim: rajši kilogrami in otrok, kakor obratno! Pa zdravje je tudi pomembno!

jaz imam pa 176 cm in kar 85 kg,,,,,da vam malce rekorde podrem-suhice.
pa sem vseeno zadovljna,,,pa skoz nekaj hujšam

Jaz sem visoka 163 cm, tehtam 51 kg. Največ doslej sem jih imela 54, to kakšna dva meseca nazaj, najman 47, pred nosečnostjo. V nosečnosti sem se zredila 12 kg, je pa res, da bi se verjetno še malo, pa sem rodila 5 tednov prezgodaj. No ko sem prišla na 54, se mi je zdelo malo veliko in sem poiskušala izgubiti nekaj kg. Predvsem jem manj maščobe in sladkega, veliko pijem vodo. Vsako jutro telovadim, zvečer pa 15 minut kolesarim na sobnem kolesu. To je vse. Veliko se tudi sprehajam. Zaenkrat mi kar uspeva počasi, izgubljam težo, rada bi jo še 2 kg.

Če s postavo nisi zadovoljna, potem je prav da se odločiš za spremembe. Ker potem ti bo tudi samozavest porasla.

Pred nosečnostjo pri višini 168 62 kg, v nosečnosti zredila +16, zdaj pa 66-68 kg, nimam prave motivacije spravt dol. Tudi meni niso prav nič všeč teli rešilni obroči okrog pasu, pa bo treba začet delat – samo ne vem še, kdaj.
Bo že bolje, pozdrav

pred nosečnostjo 42-43 kg pri višini 158 cm do poroda +25kg
sedaj jih imam 45-46kg

Moja največja teža pri osemnajstih je bila 80 kg. Kaj sem delala in jedla, ne vem. Kilogrami so potem sami od sebe šli tja do 70 kg v treh letih in potem na 62kg v enem letu in v letu sem bila spet na 70 kg s to kilažo sem se tudi jaz poročila. Kilogrami so spet kopneli do 62 in s to kilažo sem zanosila. Med nosečnostjo sem se zredila do 71 kg in potem v desetih mesecih prišla na slabih 55 kg. Moram ti povedat, da se nisem šparala pri hrani, ker sem dojila, vendar kilogrami so kar šli. Včasih se hecam in rečem, da me je mali čisto popapal. Velika sem 164 cm in sem s svojim sedanjim videzom zelo zadovoljna:-) Morda bi rada večje oprsje…ha, ha
Lep pozdravček,
Pety

Višina 178, kg 67. Bila bi zadovoljna, če bi imela skladno postavo, tako pa imam po naravi rit kot kanto in grde noge. Ampak v hlačah se te ne vidijo.

Hojla Tonka,
meni pa se kile in goodlooking v življenju zdijo še najmanj pomembne. Človeka imam radega kot takega, pa če je suh ali debel. Pa ne govorim tega samo zato, ker sem že celo življenje sem med tavečjimi in močnejšimi. Imam srečo, da sem velika in da je moj špehec dokaj enakomerno porazdeljen in nimam občutka, da sem grozno predebela, čeprav bi po resnici povedano vseeno imela kakšnih 10 kilogramov manj. Še posebej, kadar si kupujem garderobo. Da pa se zaradi teh 10 kilc odpovem vsemu dobremu, to pa nikakor ne. Dobro se počutim v svoji koži, okoli sebe imam ljudi, ki me imajo radi takšno kakršna sem in to je najpomembneje. In nikoli v življenju še nisem načrtno hujšala. Sem pa enkrat zgubila 25 kg, ker sem imela strogo dietno prehrano zaradi dojenja hudo alergične hčerke. No, k sreči sem od teh odvečnih kil pridobila nazaj le slabo polovico, tako da sem sedaj nadvse zadovoljna

Po mojih normativih so normalno težki tisti, ki imajo pri telesni višini 165 – 170 cm cm okoli 65 – 70 kg. Torej ste zame tukaj gor same suhice, brrrrr…

Punce, uživajte življenje ne pa dietne prehrane za minus dve do pet kilc, lepo vas prosim!

Karmenca – ki gre jutri pa čisto zares v fitnes (spet).

New Report

Close