Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Gibala/Gibalni sistem Fizioterapija in masaže Predstavitev moderatorke

Predstavitev moderatorke

Pozdravljeni!

Sem vaša nova moderatorka in bom odgovarjala na vaša vprašanja s področja fizioterapije, različnih vrst masaž in nekaterih alternativnih tehnik zdravljenja. Po izobrazbi sem diplomirana fizioterapevtka in Cyriax terapevtka ortopedske medicine. Dodatno sem se usposabljala iz področaja kitajske tradicionalne medicine: Shiatsu akupresurno terapijo, akupunktno masažo po Penzlu; refleksoterapijo stopal, terapijo z vročimi vulkanskimi kamni in osnove kranio-sakralne terapije.

S fizioterapevtskimi tehnikami odpravljamo:
– težave po športnih poškodbah, prometnih nesrečah, težave zaradi obrabe sklepov;
– bolečine v križu in nogah, v vratu in rokah, revmatične bolečine, glavobole in vrtoglavico.

Z masažami in alternativnimi tehnikami lahko pomagamo proti stresu, celulitu, nespečnosti, pri alergijah, zaprtju, utrujenosti, menstrualnih težavah, prehladih, razstrupljanju telesa, sproščanju mišičnih napetosti, za lepo kožo, krepitev imunskega sistema in izboljšanje razpoloženja.

Izkušenj z odgovarjanjem na forumih še nimam, se bom pa potrudila in odgovarjala po svojh najboljših močeh, zato vas prosim za malo potrpljenja.

Z veseljem vam bom pomagala z nasveti, če pa kdo potrebuje kaj več kot le nasvet, se lahko tukaj na forumu tudi naroči.

Zdaj ko je forum spet “živ” vas vabim, da povprašate, kar vas zanima.

Barbara

Fizioterapevtski center
Barbara Purkart k.d.
Ul. Gradnikove brigade 8
1000 Ljubljana

041 35 33 66

New Report

Close