Računalništvo, telefonija, internet in televizija

frontpage SLO navodila

Default avatar
Hvaležna vam bom, če ima kdo SLO navodila za Frontpage 2003. Včeraj smo ga sneli z neta, da naredimo internetno stran.
Me zanima, koliko je ta program kompliciran, vidim, da je precej podoben kot Word.
Mi kdo pove pluse in minuse tega programa. Ne rabimo nič strašno zahtevnega... Se lahko sami lotimo ali rabimo tečaj...
Default avatar
Sivkam jaz jih imam. Sicer z dvema pomanjkljivostima:
1. niso navodila, ampak zvezek/delovni zvezek, ki smo ga dobili na tečaju frontpagea
2. ta zvezek ni ravno za FP2003, ampak kako starejšo verzijo (ene 4 leta nazaj sem bila). Sedaj uporabljam sicer tudi 2003, ampak ni bogvedkaj velike razlike.

Če češ imeti to, ti lahko pošljem. Ampak fizično kopijo, ker se mi ne da zdej tega skenirat ...

LpMarusa
Default avatar
Sposodila sem si knjigo HIter vodnik skozi Frontpage. A je približno take vrste? Hvala za pomoč. In kako se ti zdi ta program?
Default avatar
Ne, tisto je prav prirejeno za tečaj, katerega izvaja neka lj. firma. Je vse notri zapisano brez dolgovezenja.
Program je kar ok, sploh če imaš kaj smisla za oblikovanje. Čeprav kaj veliko se z njim ne da naresti. Menda je boljši dreamweaver, samo tega se še nisem lotila.