Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja fantek ali puncka-zanimivo!!

fantek ali puncka-zanimivo!!

slucajno sem zasledila na strani med.over.net-a tabelo o tem, da lahko ugotovis, ali bo fantek ali puncka, tabela naj bi bila 99%:
prosim vse, ce se malo poigrate s tabelo in sporocite, ali se vam ujema spol otroka na tabeli in spol vašega buhteljčka…me prav zanima, kaksni so “rezultati”…

http://med.over.net/klinicne_stroke/porodnistvo/clanki/za_nosece_mamice.htm

lep pozdravček, Deja K

S temle smo se enkrat kak mesec nazaj že poigravale (mislim, da je bila tema spol?). Ko sem na koncu malo preračunala, sem ugotovila, da drži v približno 65%.
Pri nas pise P in imam punčko.

Lp,

Natasa

Zanimivo, kaj vse si ljudje izmislijo. Resnično ali ne, pri meni se ujema!

Pri nas se tudi ujema.

LP

Tudi meni se ujema. Zanimivo, bom poskusila upoštevati pri načrtovanju naslednjega…..

Vesna

pri meni NE drži

Pri nas se tudi poklapa, razen če se niso na UZ kaj zmotili, ampak mislim, da je bilo preveč očitno, da imamo fantka!
LP Vesna

Ne drži!

Pri nas 3x ne drži!

Pri nas tudi ne drži.

Pri nas tudi ne drži, paše fant mi imamo punco
mateja

Tudi pri nas ne drži, piše F imamo pa P.

Pri nas tud drži.

Pozdravljena Deja,
Včeraj sem tudi sama odkrila to tabelo. Lahko ti povem da se mi popolnoma ujema za oba otroka.Preverjala sem pri prijateljicah in se pri vseh ujema. Očitno je to kar 100% zadevca.
Zaminivo a ne?

LP
Mojca

Preverite še Baby Gender Predictor na:

http://www.thelaboroflove.com/chart/index.html

Je zanimivo.

Lp, Zoja

:)))))) zanimivo…potem bo moja the best frendica rodila puncko in dobila bom krscenko:)))

Pri nas je dvakrat ravno obratno.

1x drži, 1x pa ne.

Barbara

To tabelo sem odkrila ze kar nekaj casa nazaj in sem nad njo navdusena. Pri meni drzi, preverila pa sem tudi pri najmanj desetih prijateljicah…pri vseh drzi!!! Ker bi moz rad imel (poleg sincka) se puncko, se bova baje drzala te tabele. Svasta!

Pri meni kaže dvakrat F,imam pa dve P!!
Pozdravček
Andreja

New Report

Close