Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Zdravo življenje Gibanje, oblikovanje in krepitev telesa duhovna rast pomaga pri izboljšanju telesnega zdravja in povrnitvi poz. energije

duhovna rast pomaga pri izboljšanju telesnega zdravja in povrnitvi poz. energije

Rada delim dobro z ljudmi in tako raste moja notranjost in skušam svoj ego obrniti tako, da bo delal dobro za druge .
Pred dnevi sem bila na pravi tajski masaži. Nikoli se nisem predstavljala kako blagodejno vpliva taka masaža na telo. Z nekaj obiski , verjamem, da se bo moje telo opomoglo od negativnih silnic, ki so v meni(revmatizem, bolečine, ki so nastale zaradi poklicnih deformacij…)
Imam probleme z vratnimi in križnimi vretenci ter zadnje čase s kolki.
Po tej masaži pa se mi stvari lepo izboljšujejo.
Gibanje, pravilna prehrana, pitje zdrave tekočine, umiritev duha in pravilna masaža so tako lepo povezani z našo notranjostjo, da počasi čutim povračanje notranje energije, ki mi je z leti in skrbmi pohajala.
Vračam se v svet gibčnosti in miru. To pa je bistvo človeka, ki želi še kaj dobrega in koristnega narediti (pa ne smo za sebe marveč za ljudi pomoči potrebnih).
Kako lepo je to deliti z drugimi, ki želijo enako….
V življenju je potrebno verjeti na izboljšanje, tako lahko rešujemo svoje težave in težave drugih….

Lep sončen dan in veliko pozitivne energije, Andreja

sem kar jem

New Report

Close