Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Zdravo življenje Gibanje, oblikovanje in krepitev telesa nujno potrebujem nasvet in pomoc!!!POMAGAJTE..

nujno potrebujem nasvet in pomoc!!!POMAGAJTE..

pOZDRAVLJENI!

Imam velik problem ki me zelo muci in sicer,pred 6 meseci sem rodila,po 2 mesecih mi je zmanjkalo mleka tako da ne dojim vec.Ostal pa je moj velik problem in sicer-velike povesene prsi,velik povesen trebuh in celulit.GROZA zato ker dsem imela pred porodoom super postavo.Recimo imela sem 56 kg sedAJ JIH IMAM 63 VISOKA PA SEM 70CM.tAKOLE:ker sem imela CR nisem smela takoj telovaditi zaradi rane,sedaj sem zacela takole:20min gonim steper,nato pa delam vaje z utezmi,skacem kolebnico,delam trbusnjake in ostale vaje.Pri prehrani pazim na sladkarije,gazirane pijace in mastne jedi.Nevem kaj naj se storim pomagajte mi prosim kajti tudi psihoicno je to moj problem,ali se mi bo sploh kdaj postava vrnila v prejsnje stanje.Ali je dovolj to kar delam ali ima kdo se kaksen nasvet in zanima me po kolikem casu se poznaj rezultati.Dajte mi kaksne vaje za prsne misice,ritne in trebusne.Imam 1,5 kg utezi?

Hvala vsem ki ste se odlocili da mi pomagate,vem da ni vse v zunanji lepoti je pa veliko v tem da se clovek pocuti zadovoljen sam s seboj saj mu to veca samozavest!!!

Lp

Zagotovo ni vse v zunanji lepoti, vendar vem, da le-ta veliko pripomore k boljši samozavesti vsake ženske. Lahko bi ti svetovala, da si v kakšni knjižnici izposodiš knjigo Milke Krapež Odločitev življenja, kjer boš morda našla kakšen odgovor na tvoja vprašanja glede uživanja hrane. Ni le pomembno da ne ješ maščob, sladkarij itd. , ampak je potrebno tudi pravilno kombiniranje hrane, o čemer je veliko napisano v tej knjigi. Poskušaj si izposoditi mogoče še kakšno knjigo na to temo.
Za te telovadne vaje, pa bi bilo mogoče najboljše da se oglasiš v kakšnem fitnes centru, kjer bi ti lahko trenerji vse razložili. Sama vem, da so vaje, s katerimi lahko shujšaš in vaje s katerimi pridobiš mišično maso, tako da je pomembno kakšne vaje izvajaš. Želim ti obilo sreče!

tanja, tudi jaz sem pred 4 meseci rodila s CR. pred nosečnostjo sem bila vedno še presuha in se zato seveda nisem mogla sprijazniti z novimi kilami in oblikami…
po čekiranju raznih forumov in prispevkov o prehrani sem začela delati po spodaj opisani metodi. pri meni je delovala – kljub dojenju!
eno uro rolanja ali teka pred zajtrkom, prej spij kavo ali čaj za boljše kurjenje maščob. potem pojej nekaj beljakovinskega (lahko proteinski napitek). važno je, da kardio traja neprekinjeno najmanj pol ure, bolje eno uro, da optimalno kuriš špeh ne pa glikogena.
na minimum daj kruh, krompir, bele špagete in riž. s sadjem ne pretiravaj, dva sadeža na dan sta dovolj. jej veliko zelenjave, pustega mesa (puran piščanec), rib, stročnic in skute. od maščob jej olivno in laneno olje.
sladkarije so seveda odsvetovane, ampak tukaj si jaz vsak dan pogledam čez prste in pojem nekaj sladkega, seveda pa res malo. ne celo čokolado, ampak dva koščka, namesto treh mafinov enega… brez tega pač ne morem.
aja, pa pazi, da ne boš nikoli lačna!
jaz tole prakticiram slab mesec in sem zgubila 2-3 kile, odstotek maščobe se mi je zmanjšal, telo pa dobiva spet kolikor toliko normalno obliko. celulit mam še vedno, ampak to bo verjetno zahtevalo malo dlje časa. če mi bo uspelo pridet na nekdanjih 60 cm v pasu, bomo pa še vidli :))
skratka, dobro delaj!
lp

New Report

Close