Najdi forum

načrt za orbitrek in hujšanje

Mi lahko kdo prosim naredi vsaj okviren načrt za vadbo z orbitrekom. Visoka sem 177 cm in imam 82 kg. Zadnje čase se mi je nabralo tudi na trebuhu. Rada bi za začetek shujšala vsaj 10 kg. Zanima me, kako naj začnem z vadbo na orbitreku – koliko časa prvi dan in kako povečujem čas na orbitreku in obremenitev. Če se komu da, bom zelo vesela!
moj emajl pa je [email protected]

Hvala in lp

Jaz imam doma orbitrek in na njem vzdržim največ 5 minut, potem pa sem tako zadihana, da mi ni več in tako že leto dni stoji v kotu. Lahko ti pa svetujem da moja znanka, na orbitreku vadi vsaki dan približno od pol do tričetrt ure in po dobrih dveh mesecih se je njena maščoba začela pretvarjati v mišice, tako da ima mišičasto zadnjico in noge, in v oblačilih zgleda debela (saj veš kakšni so bilderji).
Če bi rada shujašala in imela lepo žensko postavo, ti svetujem hitro hojo, tekanje in kolesarjenje in seveda po vadbi nobene kalorične hrane, kvečjemu kakšen kos svežega ananasa oz. sadni jogurt. 100% preizkušeno.

Dosti sreče ti želim, Sunny*

Pozdravljena!

Če se hočeš znebiti odvečne maščobe, je najbolje, da vadiš zjutraj na tešče(če ti čas to dopušča), vsaj 20 min…
Sčasoma pa čas vadbe podaljšuješ:)

želim ti veliko uspeha in trdne volje:)
Lp!

Jaz ravno sedaj razmišljam o tem, da bi si kupila steper. Vendar pa- če bom potem nabildana – to nikakor ni moj cilj! Želim izoblikovati zadnjico, pa trebuh! Kaj mi potem predlagate, da vadim zjutraj? Časovno bi se mi izšlo, če bi le imela dovolj motivacije in se pobrala iz postelje eno uro prej!
Ali mislite, da se da vzdržati 20 min na tej napravi? Sobnega kolesa imam po 5 minutah dovolj – vendar ga imam na razpolago samo čez vikend – ker sem čez teden v LJ. Mislim, da si bom morala umisliti telovadbo pred TV, edino tako bom pozabila na minute! Kako vi zdržite na teh napravah???

Kakšni steper pa si kupila?

lp n

Ojla!

Jaz zjutraj vstanem 1 uro prej in sem pol ure na orbitreku. Sem zelo zadovoljna. Tudi čez dan se zelo dobro počutim.

Držim pesti, da ti bo uspelo!

Nives

Sama hujšam z njim, pričela sem z 10 minutami na 1- utrip do 100, nato 10 minut na 2- utrip do 120, nato 20 minut na 3-utrip do 130 in lepo nazaj po deset minut na 2 in še deset na 1- utrip čim bolj umiriti.
Po enem mesecu brez težav naredi od druge do 6 stopnje in uro in pol. Ah ja vaje sem delala vsak drugi dan, še posebno ko me popade lakota- ni boljše rešitve.
Veliko sreče in volje

New Report

Close