Najdi forum

depilacija moških prsi

Zanima me vaše mnenje o depilacji moških prsi? Se vam zdi, da naj bi si moški depilirali prsni del ali se vam zdi, da to ni potrebno? Katere načine depilacije priporočate (za moške: katere uporabljate, če jih)?
Na splošno me zanima koliko moških se na tem mestu depilira, zanimapa me tudi mnenje žensk.
Lep pozdrav, hvala

o tem smo se tudi že s kolegicami neštetokrat pogovarjale!
rezultati pogovorov: če je poraščeno -zgleda bolj moško; če pa je depilirano pa je vsej bolj pijetno za nas!(lepše in boljše je poljubljati gola prsa,…:)..).

P.S.: če pa se vseeno odločiš da vse ostane tako kot je naredila mati narava pa je vredu da nisi ciso bel and blond!! 🙁

upam da si kaj več zvedu

Meni je všeč, če so moški pobriti, kosmatih ne maram.

Aja, še to: vse je stvar okusa, torej naredi tako, kot bo tebi bolj všeč (ne pa ženskam, moškim, ali komurkoli)…

poglej nekatere marajo poraščeno mislim pa da jih več žensk mara pobrito.

nima se smisla spreminajt za nasproten spol!

Ce te draga prosi da se obrijes ji tudi lahko naredis to uslugico. Ce pa bi rad le tako malo za na plazo, pa naredi tako kakor pase tebi in ne drugim.

LP

Se strinjam z odgovori. Cisto je odvisno od okusa. Meni je ful vsec, da je moj tip kosmat. Mi deluje bolj mosko. Ti pa naredi tako, da se bos predvsem sam dobro pocutil.
Aja, se predlog, ce se bos odlocil za depilacijo. Kolega si je odstranjeval dlake s prsi z voskanjem in zraven trpel peklenske bolecine, na koncu pa je se bil ves v izpuscajih, tako da predlagam britje ali, se bolje, depilacijsko kremo.
LP

depilacijska krema je vredna isto kot drek na cesti…nic ne stori…pol dlak ostane…tako da je boljse ce si ze na tem da se pobrijes…kar se tice voskanja oziroma depilacijskih oz. epilacijskih trakov (veet) je tako da te boli samo prvi parkart potem se navadis na bolecino…tako da kdor jamra da ga boli, naj pac ubere kaksen drug postopek..je pa dejstvo da se ti pri epilaciji dlake stanjasajo in zredcijo.

se mi pa zdi bolj estetsko ce imas gladko kozo kot pa da si porascen kot nepobrita francoska prostitutka iz srednjega veka

Ponavadi pustim da malo zrastejo potem pa tubo Veet kreme pa gre vse lepo dol!

Lp oliver

če poraščenost ni velika znajo biti dlakice prav sexi;)

če pa je podobnost z živalmi izrazita pa ne bi bilo nič narobe, če si depiliraš predel;)

odločitev je pa itak tvoja:)

lp, tabletka

New Report

Close