Najdi forum

Živjo!

Zanima me, kateri fatburner, ki se dobi v naših trgovinah, je najbolj učinkovit? Ali je dovolj, da vsak poleg tega dan kolesarim 40 minut pri srčnem utripu 60-70% max. utripa? Vaše izkušnje s fatburnerji?

Cao!

Edini dobr in ucinkovit fat burner je tvoje telo!!!

Tega se zavedaj pa telovadi in si sestavi dobro dijeto – in raje investiraj v nakup kvalitetnejsih zivil kot pa v fat burnerje. V slo itak legalno ne bos dobila nc kej pametnega.

LP Oliver

Oliver … nehi mi krast misli! :-))
Anda .. fatburner pride za uporabo pol, ko vse prej ze izpolnis – trening, prehrano in mozgane …. samo fatburner jemat kar tako poleg pa je metanje denarja v smeti

LP
nyah

.. ja sploh po moznosti da potem se vec jes.. in manj gibas.

LP Oliver

oli kaj si pa ti jemal da si shujaš???-prosim te!

je pa res da je nepotrebno jemanje fatbrnerjev-legalni so zanič.

Da se dobit tud nove fat-burnerje ki so zlo učinkoviti in brez efedrina!

če koga zanima!

Ali slučajno misliš katerega od teh: Therma Pro od Prolaba, Beta lean os EAS, Lean system 7 ali od MET Rx Betaphose?
Kateri od teh se ti zdi najučinkovitejši oz. katerega delovanje poznaš?

ne vem zakaj bi morali jemat fatburnerje če pa gre brez njih čudovito shujšat za ta denar pa si lahko kupiš ustrezno prehrano za nekaj dni

Sicer je to BB varjanta, vendar z EC posredno preprečiš izgubo mišične mase na dieti (seveda ne v celoti). To je definitivno plus.

Mene pa zanima ali so fatburner-ji isto kot npr. Fat binder. Ima kdo izkušnje s Fat binder-jem?
LP

Ma vsega pa tut ne morm javno povedat. Ampak dodatki so samo vrh ledene gore. Je pa bla rahla kombinacija E+C+Yohimbe krema.

LP Oliver

Jea right. Sinefrin varijanta to ne dela nic.. E je se vedno tista stvar k dela.. z minimalno stranskih ucinkov.. ce ves kaj delas.

LP Oliver

Probal Therma PRO od Prolaba – ce mene vprasas extremna skoda ker se ga ne da kupit v navadnih trgovinah kot npr v USA. Je eden najboljsih preparatov za pomoc pri hujsanju vendar je dijeta se vedno tistega kljucnega pomena (za informacijo E oz kombinacije se vedno ne dvignejo porabe za vec kot max 7% to se pravi dnevni vnos ca. 200-300 kCal). Z kombinacijo dijeta + zeleni caj + kava se da dosec realno nekje 3-5 % bolj nakurjen metabolizem .. to se pravi mogoce 2 % realno pridobis iz E za moje pojme ce prfekcijoniras!

95 % ljudi ja tem forumu ne rabi tega.

LP oliver

Chitosan.. pride za moje pojme v postev edino ce imas total zanic hrano oz. ce imas kdaj “prisiln zelo masten obrok” – mogoce kje na potovanju ali kaj podobnega. Drugace se mi zdi skoda denarja.

LP Oliver

Zanima me, kako oz.kdaj uživaš zeleni čaj in kavo? A imaš zeleni čaj v kapsulah, ali piješ prav čaj?

Zeleni caj skos k se vstanem 2 salci, na sihtu 2 ali 3 popoldne zvecer. Skos sedaj mam enega odlicnega z okusom vanilije in enega z okusom slive.. mm the best.

LP Oliver

samo vedi da se tegavedno več poslužujejo “normalni” ljudje!! samo da bi shujšali

Ja v nezavedanju da je dijeta in ponavadi gledanje na prehrano v tistem casu kljucnega pomena. Vsak k zacne potem ful omeji kalorije .. kao da se mu bo kej poznalo.. itak ampak ne zaradi EC in podobnega ampak zato ker je zacel na hrano gledat. NIHCE ne jemlje EC in je isto.

LP Oliver

ne ga srat z temi stvarmi saj nekaj maščobe pa telo tudi potrebuje. pa saj je lahko hrana popolnoma brez maščob (teorija) in se boš zredila. odvečne kalorije se spremenijo v maščobo.

spremeni prehrano in denar namesto fatburnerjev ali fatbinderjev kupi živila s katerimi boš kvalitetno shujšala.

Tocno tako ce bi ljudje investirali v kvalitetno prehrano namesto v vse reklame ki jih kuhpujejo bi meli ze zdavnaj postave kot si jih zelijo.

LP Oliver

New Report

Close