Najdi forum

Na koliko časa je normalno, da gre človek na blato in po kolikšnem času je že potrebno k zdravniku?
V sredo sem okrog 11h zadnjič in takrat je bila huda driska, vse čisto tekoče. Kasneje kljub normalnim obrokom pa nič. Danes ob 11h bo 48 ur (2 dni). Je to še normalno, ali je potrebno iti k zdravniku?
Drugače se počutim v redu, občasno me rahlo črviči, ampak nič takega, kar se ne bi dogajalo že kdaj prej.

Telo se ti je ščistilo, kar je čisto dobro,saj je odvisno , kaj jemo. Sedaj se ti mora prebava pa spet urediti. Mislim, da je s teboj vse u redu in zdravnik lahko počaka…

****************** Andreja, zavarovalni zastopnik 051-399-125

Jaz se spomnim v vojski, je en vojak hodil na wc na vsak teden enkrat. ker nikakor ni želel to opravljati v naravi, ko smo bili na kakšnem pohodu, je telo preprosto zadržalo cel teden, vedno in samo na stanišču. Ni bilo z njim nič narobe.
Še posebno takrat ko se je črevo spucalo. Potem potrebujemo nekaj časa, da se uredi. Kar pa se tiče ali je to dobro, pa nikoli ni dobro, da se blato predolgo zadržuje v telesu. Telo že ve kdaj in kolikokrat mora izločiti določene snovi strupe in ne smemo to preprečevati.
Kajti telo črpa tudi iz debelega črevesja še vedno snovi za organizem.

če se naprimer postimo, nas v začetku boli glava. Zakaj? ker telo iz blata jemlje snovi, ker telo je navajeno enega ritma in zato potrebuje določene snovi, jemlje pa jih od tam, kjer so na voljo, torej tudi iz blata. Zato ob začetku posta vedno jejte zelenjavo ali sadje in seveda veliko tekočine. Da se presnova uredi, da balast oddide, potem pa lahko začnete s postom.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Normalno oziroma zdravo je vsak dan, vsak drugi dan. Osebno grem 1x/4 dni lahko tudi 1x/7 dni. Tako prebavo imam že od otroštva pa se gibljem in pazim kaj jem. Zdravnik ti bo najbrž priporočil (vsaj meni je) vsako jutro na tešče 2dcl Donata, lahko ga malo pogreješ. Veliko je odvisno tudi od prehrane in gibanja.
Sicer pa mislim, da je panika odveč.

Vsak dan, saj vsak dan jemo!

Linex je zakon. Jej linexe in črevo ti bo hvaležno. Pa župce s korenčkom in zdrobom. Pa čimmanj cukra oziroma nič, dokler teče iz tebe.

Ma pri men je bilo kar nekaj let normalno enkrat na tri tedne. Odvajala niso pomagala, dohtarji pa tud niso vedeli zakaj je tako. Potem se je pa vse uredilo samo od sebe pri istem načinu življenja( zmerna rekreacija, veliko vode, hrana z vlakninami …). Bi bila pa pa zelo vesela, če bi mi uspelo iti vsak dan. Če grem dvakrat na teden je super teden:))

v bolnici zacnejo z odvajali ce 2 dni ne gres, no ampak tam je druga pesem…

ja Primoz, zato se je pa treba med postom klistirat drugac se loh zastrupis

Mislim da ni toliko poanta, kolikokrat gredo drugi na blato, ampak kolikokrat greš običajno ti sama.
Če greš običajno vsak dan, zdaj pa že tri, štiri dni nisi šla, je mogoče pametno razmisliti, zakaj.
Če pa tudi običajno ne greš bolj pogosto, pa vsekakor ni razloga za paniko.

------------------------------------------------------------------- Think of how stupid the average person is. Then realise half of them is stupider than that.

Jaz če ne pijem odvajalnih tablet, ne grem….. enostavno NE grem!!! Ne morem!!!
Če bi ne pila tablet, bi ne šla na potrebo tudi po mesec dni…:((((

New Report

Close