Najdi forum

PRABABI – SRČEK – PRIJAVA !!!!!!!!!

Prababi, resnično upam, da boste videli tole sporočilo!!!!!…Nikakor vam ne moremo dodati modrega linka, niti srčka, ker se še niste registrirali…
To ne pomeni, da morate tja vpisati svoje podatke, ampak neko izmišljeno ime in izmišljeno geslo, ki ga veste vi, tako, da nihče ne more pisati v vašem imenu, niti vam ukrasti izmišljenega imena….
Da to naredite morate najprej iti ne en forum in klikniti na link prijava, ki se nahaja zgoraj na forumu med linki Nova tema | Kazalo | Iskanje | Prijava ….Ko se vam odpre okence Prijava uporabnika kliknete na link Potrebujete uporabniško ime? in tam izpolnete mankajoče podatke…
Če česa na razumete lepo prosim če pokličete na tel: 520 50 50, da vam vse skupaj bolj podrobno razložim…

Lep dan vam želim..

Usoda pozna poti po katerih se ji izogibaš. Blog >>> Glina zdravi http://trgovina.over.net/home.php?cat=382

Elastika!!

Lep dober večer in lepo jutro Vam želim, če boste jutri brali. Ves dan sem bila odsotna, res ste mi polepšali konec dneva. Vidim, da ste prejeli mojo pošto.

Nisem takoj zapazila sporočila, ki je bilo namenjeno meni.

Vedno pogledam najprej kakšen vic, tudi danes sem tako storila.

Se bom jutri oglasila po telefonu, ker imam še eno drugo vprašanje.

LP PRABABI

pravkar ste pričeli z akcijo počasnega ugašanja portala. Neštetokrat preverjena praksa kaže, da se to redno dogaja kjer se ljudje začnejo deliti na dobre (ki plačajo) in na slabe (ki ne plačajo). Na portalu ostane peščica pravovernih ki nimajo več kaj povedati, ostali pa se nočejo podrediti ocenjevanju, zato zapustijo prizorišče

Ne razumem, kako lahko mislite, da delimo ljudi na dobre in slabe.

Ali smo vam s tem, ko smo nekaterim dodali srčke, kaj vzeli????

Še vedno je brezplačno vse kar vidite, razen 1 forum. Nobene registracije, nobenih preverjanj vsi enako obravnavani. Kaj se je sedaj tako spremenilo, ko sem dodal srčke?

Še vedno ste nekdo, nekaj, kar se skriva za trem pikcam in jaz si vzamem cas in ne vem, če sploh odgovarjam osebi???

Zakaj že to počnem?

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Primož ko ugotoviš ˝zakaj˝ sporoči to še ostalim :-))))

Ko sem zvedela, da lahko člani MON dobimo srčke, sem se sprva odločila, da ga ne bom imela. Zato ga ne bom imela, ker ne maram takega očitnega izstopanja iz množice.

Na nekem drugem forumu sem naletela na razpravo o srčkih. Kaže, da se je razbohotila po vseh forumih. Moram reči, da me je kar malo prizadelo, še posebno, ko je nekdo začel primerjati srčke z Židi in njihovo zvezdo. Ampak hkrati me je tudi razjezilo. Kdo pa ima pravico obsojati kogarkoli? Z anonimnostjo pač ne morete pridobivati pravic. Samo zato, ker ste na forumu, tudi ne. Pravica sledi iz nekega dejanja ali upoštevanja pravil.

Članarino sem plačala že pred časom. Pa ne zaradi Primoževega srečnga pa zdravga, ki mi gre na živce, ampak me je prepričal z neko povsem drugo opazko.

Takole sem potem napisala v svoji prošnji za srček:
Sem članica od poleti enkrat in bi rada srček k svojemu mimaŠ. Prvotno ga sicer nisem nameravala imeti, saj ne želim izstopati, ko pa sem videla, kaj vse je moral ubogi Primož “poslušati” zaradi njega, sem rekla: pa prav nalašč ga pa zdaj hočem!

Prosim!

Zdaj pa kar pljuvajte, tisti, ki morate pljuvati. Jaz pa imam srček. Če jih bo Primož ukinil, ga pač ne bom več imela. Prava reč. Glavno da je MON.

Primož, ne se jezit, boš lase zgubo 🙂 Čuj, ti ki si tak dober organizator, daj se spomni in zrihtaj kako obletnico za ex divjake s Celjske 16 :)) Ker če bom na koga od naših čakal, bom prej v penziji….. Štajerce lahko jaz aktiviram….. sem z vsemi v stikih….

LP!

-----------------------------------------------------------

Bravo mimaŠ, tako se govori!

Mene pa čisto nič ne motijo tile srčki. Sama sem anonimna, ker jaz tako želim, pa zato še ne spadam med “slabe”. Je pa tudi res, da včasih kakšna moja pripomba bolj zbode v oči, kot pa tile srčki… priznam.

Kdor želi, naj bo član MON-a. Zakaj pa ne? Mene to pač ne mika… ga je pa vsekakor zabavno prebirati.

Lep pozdrav,
Lady L

Kaj naj rečem??

NIČ!

Svoje mnenje, sem že napisala zgoraj, pri “Registraciji”

LP PRABABI

Lep pozdrav
moj srček me pa vedno pogreje in ob njem nimam nobenih misli

srečno

Tako, mimaŠ, ti si pa mene prepričala: Torej, Primož, če prebiraš, prosim, dodeli še meni srček ! Lahko je drugačne barve, če hočeš! Samo da ga imam. Sem pa do njega … mislima, imam pravico do njega!
hvala.

marija (1)

==================================================== Tudi glavni dobitki so največkrat samo ... zadetki! (R.K.) ====================================================

New Report

Close