Najdi forum

ZA ANTONA ROPA PREDSEDNIKA SLOVESNKE VLADE IMAM ZELO ENOSTAVNO VPRAŠANJE IN UPAM DA MU BO TO VPRAŠANJE ZASTAVILA KOT POSLANSKO TUDI OPOZICIJA (ČE BO IMEL SEVEDA ŠE ČAS ZA ODGOVOR):

KAKO JE MOGOČE, DA SLOVENSKA DAVČNA UPRAVA ŽREBA KOMU BO PREGLEDALA DOHODNINSKO NAPOVED IN NE PREVERJA SUMLJIVIH IN NAJBOGATEJŠIH?

KAKO JE MOGOČE, DA SLOVENSKA DAVČNA UPRAVA NEDOTAKLJIVE NE PREVERJA?

ZAKAJ IMA POLITIKA TAK INTERES IMETI SVOJE LJUDI V VRHU DAVČNE UPRAVE?

KAKŠNE DOHODNINSKE NAPOVEDI SO V ZADNJEM DESETLETJU TRANZICIJE VLOŽILI LJUDJE, KI DANES VOZIJO NOVE FERRARIJE, PORSHEJE, SO ZGRADILI VILE NA ELITNIH LOKACIJAH IN NENAZADNJE IMAJO MILIJARDE TOLARJEV, KI SO JIH ODTUJILI MED SLOVENSKO TRANZICIJO V TUJIH BANKAH?

GOSPOD ANTON ROP. ALI VAS JE KAJ SRAM?

GOSPOD ANTON ROP. KAJ BOSTE STORILI TAKRAT, KO LJUDJE SPREGLEDAJO?

zakaj se dereš?

tole napiši tukaj

Moje skromno menje:

POLICIJA
FINANČNA POLICIJA (na to so tu NAKLJUČNO pozabili)
PRAVOSODNI SISTEM
DAVČNI SISTEM
OBVEŠČEVALNA SLUŽBA

nimajo kaj početi z politiko. Na teh mestih morajo biti neodvisni ljudje, ki lahko vedno ali pregledajo, nenazadnje pa tudi aretirajo tako predsednika države kot predsednika vlade. Če je to potrebno ob 5 uri zjutraj ko sta še v spalnih srajčkah.

Vsi enaki pred zakonom.

TAKRAT BOSTE TEMU LAHKO REKLI DEMOKRACIJA.

To kar ti tam napišeš ne bo prebral nihče. Saj oni že vedo da je to res. Pa kaj misliš da so tam sami butli, ki se jim sranje dogaja slučajno.

Se opravičujem ker sem slabe volje že navsezgodaj zjutraj. Samo mal mi gre pa počas že na živce ko gledam, kako se nedotakljivi hitro množijo in smehljajo.

V bistvu je pa razlog da sem jezen samo to, da imam nad seboj same kriminalce in jih ne morem nikakor zašit. Lahko pišem kriminalistični policiji, medijem ali direktorju SOVE ni odziva. Enkrat sem imel razgovor z kriminalistom, pa je bil ves pokakan češ da ga bodo premestili, ker mora po uradni dolžnosti se delati, da kao preiskuje nedotakljive.

To je bolano.

Veš, da ga in jih ni sram. Kradejo kot srake,lažejo in te gledajo v oči. Kdaj bomo pa Slovenci spregledali je pa vprašanje. Upam, da kmalu. Ti rade volje verjamem, da si že na vse zgodaj slabe volje zaradi tega. Sicer pa upajmo, da bo že po teh volitvah zapihala vsaj rahla sveža sapica.

Ce verjames v dedka mraza! LOL

Ne, v Miklavža.

Večina Slovencev ne bo nikdar spregledala, tako kot ne spregleda hrvatov in še vedno veselo hodi tja na dopust.

Če zastavljaš vprašanje Ropu, potem nam ne teži s tem. Tudi zate bo najbolje, da se nehaš s tem ukvarjati, ker te ne bo bolela glava.

Jaz zastavljam javno vprašanje ROPU. Če bi ga poslal njemu ga vržejo v koš in izvedejo naslednji dan hišno preiskavo.

…v vrtincu vprašanj brez odgovora upajmo na boljši jutri…ne gledamo ne levo ne desno sam v tla nekam tja pred sabo in se brigamo samo zase…medtem pa elita bojuje zadnji boj za preostanek drobtinic, ki še niso bile prevzete na legalen in pravičen način…upajmo…na večjo kreditno sposobnost…AMEN…in malo boljši avto…AMEN…in morje vsako leto…AMEN…in da bo otrok znal smučati…AMEN…

To kar se dogaja v naši državi s strani davčne službe je kriminal, katerega posledice bodo nosile prihodnje generacije, tako kot se v današnjih časih plačuje za krivice storjene po vojni.
Če bi se ljudje zavedali, kaj počne davčna služba… (tudi uničuje majhna podjetja dobesedno zaradi izmišljenih razlogov), bi se jim začelo megliti, vsaj tistim, ki niso preveč zavistni do tistih, ki delajo cel dan in si potem na račun lastnega potu bognedaj privoščijo kakšno stvar….

mislim, da si pozabil še vojsko (pa še koga).

LP

Ja samo to norost je potrebno pravočasno ustaviti, da zapitek ne bo prevelik. Sicer se otroci v vrtcih ne bodo več smejali, ker jih bo čakalo preveliko breme, ki jim ga nalagajo njihovi brezvestni starši, ki počno neumnosti.

Naši politiki in priskledniki se obnašajo, kot da bi bilo življenje računalniška igrica, kjer če zadevo zavoziš samo štartaš ponovno ali pa začneš z lažjim nivojem. Pa ni tako.

Vedno je moral nekdo plačati brezplačno kosilo starejše generacije. In to kar se sedaj dogaja pri nas je brezplačno kosilo za 10% populacije, ki se prišteva med elito tega naroda. Račun raste iz dneva v dan, ker se bašejo ne samo do onemoglosti, ampak celo polnijo vse skrinje in hladnilnike do vrha.

Obstaja resna alternativa, mar ne.

Ravno včeraj mi je en razlagal, da je najbolj volit iste, ker so si že nakradili, drugi si pa še morajo. To je neumna izjava stoletja, skregano z logiko človeškega značaja in zdravo pametjo. Pokaže mi naj kdo lopova, ki je rekel, da je dost nakradu in da ne bo več kradel. Nikol nima dost ta banda eldeesova. Čedalje več hočejo zase, narod pa na kolena. Zakone so si tako naštimal, da legalno kradejo. Boli jih K….za narod. Revčka podjetnika zašijejo da kri ščije, ta velike ribe pa sploh ne plačujejo davka in se mastijo na račun ravčkov. Inšpektorji pridejo k meni, k zaslužim samo, da si komaj plačo izplačam, k tavelkim se pa sploh ne upajo iti, če pa grejo pa morajo prekinit pregled…kr slabo mi rata.

Ne vem če pričakujem preveč ampak upam da se bo najdu junak, ki bo postavil sistem pravosodja, davkarije in vse ostale inštitucije države tako, da bomo vsi ljudje v državi tretirani enako in ne bo več velike skupine NADLJUDI.

To da skupina NADLJUDI ne obstaja pa me ne morejo prepričati, ker imam za to fascikel materialnih dokazov. V sloveniji dejansko obstajka velika skupina NEDOTAKLJIVIH NADLJUDI in glej ga čudež ta skupina ali gravitacijsko kroži okrog LDS in satelitov ali pa se samo dela da pripada ostalim strankam in na nek način igrajo igro zamegljevanja.

Sistem ki te ljudi ščiti in suportira pa je dejansko HOBOTNICA in je organiziran MAFIJSKO v vrh države in njenega aparata.

Jasno za naivneže pa nič narobe. Samo porodne težave demokracije.

Mislim, da če bi bil ti med tistimi, se ne bi takole petelinil. So se pač znašli. Pa kaj potem. Vsak ima možnost nekaj narediti iz sebe, tudi obogateti, samo če hoče.

NAIVNOST NI KAZNJIVA, JE PA SKRAJNO MOTEČA.

Kaj to pomeni ne moreš razumeti. Verjemi.

Pa zato namesto mene razumeš ti, kajne? Raje se posveti samemu sebi in se ne ukvarjaj toliko z drugimi – je slabo za živce.

New Report

Close