Najdi forum

Zdravo!
Pred kratkim sem si omislil informirani kozarec. Priznam, nekoliko sem skeptičen glede učinkovanja kot ga obljubljajo.
In vi? Zaupate njegovi “moči”?

Jaz sem slišala, da so res učinkoviti in ga bom kupila.

Ne!

jaz ne opazim nobene razlike

Hoj!
Jaz sem ga dobila v dar pred dobrim letom. Vsak dan pijem vodo iz njega in moram priznati, da imam se vedno iste tegobe….Mogoce pa bi bilo drugace, ce bi si sugerirala vsak dan, kdo ve? LP!

hehehe še ena natega hehehe……no, ta inovator si vsaj zasluži nagrado za izvirnost nategovanja hehehee LP!

-----------------------------------------------------------

Jaz sem opazila razliko.
Če sem vodo iz tega kozarca popila po 18h mi je dalo veliko energije in sem imela probleme z spanjem – nespečnost!

Jaz isto kot Mk. Vso energijo sem porabil ponoči za hojo na WC.

Kaj je pa spet to za ena reč?

…a bejž no, bejž…

Se ne strinjam z večino. Verjetno ste prebrali da je inovator Poznik za ta izum v Pittsburgu prejel nagrado za inovacijo leta. Lahko si na netu pogledate tudi meritve vode po nekaj minutah v tem kozarcu (oz. sistemu Hydronik, ki je maxi izvedba) in vode neposredno iz pipe.
Jaz ga imam že kar nekaj časa, sicer keramično skodelico, ki je primerna tudi za pijačo višje temperature (čaj, kava).
Na oko pa lahko vsak od vas oceni spremembo v močljivosti vode. Ta je več kot očitna. Mikrobiološke učinke pa seveda malo manj…

Lp m.

E, pa kaj cemo….Tudi zdravila enim dobro primejo, drugim pa niiiic….
Tak ti je to….Ja, pa ce ne verjames v zdravljenje je pa tudi ze kar slab izid nekako zagotovljen, menda….:-)) LP!

Nasi juzni bratje so imeli za taksne stvari genialen stavek.

Porez na budale 🙂

Ocka

Hja, Poznik je dosegal neke rezultate s čiščenjem vode, ki naj bi se v teh posodah oz. kozarcih preinformirala in spremenila strukturo. Lahko je reči “porez na budale” in tudi meni je na prvi pogled bila zadeva čudna, vendar s takimi besedami zavreči nekaj, česaer študije se niti približno verjetno še nisi lotil, je pa malo neumno, mar ne?

Sama sem nekaj časa po tem, ko sem se malo ukvarjala s tem, dobila v dar kozarec, ki je namenjen hujšanju in to od osebe, ki niti približno ni vedela, da to že poznam. So pa različni kozarci, se mi zdi, da trije. No, eden od teh ima gor zelen steklen “pečat” in je kao za hujšanje. Stoji mi zraven računalnika že eno leto in priznam, da ga že dolgo ne uporabljam. Kaj vem, mogoče ga pa spet začnem.

Jaz ga uporabljam in mi je všeč.
Odkar pijem iz tega kozarca, popijem več vode in manj raznoraznih praznih pijač, ki ti dajo samo kalorije, in nič več. Tudi količinsko popijem več.
Kakšnih opaznih sprememb pri zdravju ne opazim, ker sem itak zelo zdrav človek- zdravo živim -he,he.
Torej, če ga imate- škoditi ne more, kvečjemu koristi.

ROTFL

“Spijem vec vode, kot sem jo prej, ker imam postempjan kozarec.”

Polepsala si mi dan :)))))))))))))))))))))))

Ocka

a

New Report

Close