Najdi forum

oj!

zanima me, ce kdo ve, koliko stane polet z balonom, kam se je treba obrnit in kolk casa si potem v zraku?
a je ze bil kdo, kaksne so izkusnje?

Moje informacije so malo zastarele, mogoče ti bodo pa vseeno v pomoč.
Z balonom sem letela pred tremi leti. Za dve osebi je bila cena 27.000,00 SIT. Takrat nas je bilo v košari balona osem oseb. Dobili smo se popoldne na dogovorjenem mestu (Brezovica pri Ljubljani), se odpeljali z avtom na mesto od koder smo vzleteli. “Pilotu” smo pomagali razprostreti balon in smo počakali, da se je napihnil (vroč zrak). V zraku smo bili kakšno uro – super občutek in prekrasen razgled. Po pristanku na trdnih tleh smo bili povabljeni na piknik kjer so nas krstili in nam podelili diplome. Polet z balonom smo tako zaključili pozno zvečer.

Ivana lahko poves pri katerem klubu ste leteli?

Ojla!

Letela kakšno leto nazaj. V balonu smo bili samo 3 (2potnika + pilot). Najprej smo pomagali “postaviti” balon, nato pa smo kakšno urico “pluli” po zraku – na Dolenjskem. Pilot je bil FACA na kvadrat (mislim, da imam še nekje njegovo vizitko) in naju je po pristanku krstil in nama podelil baronske nazive. Skratka, zelo prijetno za dobrih 15.000 na osebo.
Če pobrskaš malo na netu boš videla, da se s turističnimi leti ukvarja tudi dosti balonarskih društev, cene pa njihajo okrog 15.000 ali manj (če je košara za več oseb).
Se splača poskusiti!

lp

Tomo

Tamara, nekje imam vizitko, moram poiskati.
Možno je, da je bil isti pilot kot pravi Tini, ker smo tudi mi dobili naziv baron oz. baronica.
Bom sporočila jutri telefonsko oz. naslov.
Lep pozdrav,

Pokliči Radota na telefon 041-688-037, bil je državni prvak, tako da se nimaš kaj bat :-)), ker zadevo obvlada.
Ceno pa mislim da imajo enotno.

Mi smo bili lansko leto. Imeli smo celo košaro za 8 oseb (darilo). Smer letenja smo sami izbirali. V zrak smo šli nekje pri Iški vasi, pristali pa smo takorekoč pred domačo hišo. Bilo je super mega. Mislim, da je bilo Balonarsko društvo Barje, balon pa je bil taveliki BTC.

Veliko užitka ti želim.

New Report

Close