Najdi forum

F1 – Barcelona…

…rdeče modra prestolnica katalonije, olimpijsko mesto, prizorišče druge letošnje dirke formule ena na tleh stare celine in skupno pete v letošnjem koledarju. Pričakovanja domačih navijačev so letos upravičeno še toliko večja, saj nova vzhajajoča zvezda formule 1 končno prihaja na domačo dirko in poleg stotisoč glave množice bom tudi sam držal pesti za Fernanda Alonsa, mladeniča, ki očitno zna iztisniti iz rumeno-modrega bolida zadnje atome moči.

Druga evropska dirka se je še mesec dni prej nestrpno pričakovala tudi iz razloga, po napovedani ukinitvi nekaterih elektronskih pomagal v vozilih, kar pa je sedaj premaknjeno na prvo dirko prihodnje sezone, vendar pa je vse bolj jasno, da se to ne bo zgodilo niti prihodnje leto, saj vodilna moštva vztrajno dokazujejo, da so strošeki izdelave elektronskih pomagal premajhni, da bi lahko vplivali na konkurenčnost ostalih, manj »premožnih« moštev.

Bolj kot kaj drugega, pa se ljubitelji tega športa vse pogosteje lahko sprašujemo, ali gledamo eno zadnjih sezon formule ena pod okriljem FIE, torej tako kot jo poznamo. Velike želje avtomobilskih koncernov za ustanovitev lastnega tekmovanja proizvajalcev avtomobilov so se pokazale še toliko večje, po razkritju poizkusa »nakupa« sodelovanja Ferarija. Upajmo, da pravi navdušenci za ta šport ne bomo prikrajšani, saj konec koncev, naj bi le ta obstajal prav zaradi nas. Ali pač ne?!

Vse ljubitelje Michaela Schumachera pa bi rad le še enkrat spomnil, da svojega junaka lahko vidite 14. maja ob 20:30 v športnem parku Nova Gorica, kjer bo sodeloval na dobrodelni nogometni prireditvi. Poleg njega bo bomo lahko videli še Jarna Trullija, Giancarla Fisichello in Fernanda Alonsa.

Pred napovedjo pa še kritika prejšnji zmagovalki napovedi, ki nam ostalim srotam, ki smo mimo usekal, ni privoščila niti kremšnite, kljub silni nagrati. Žalostno! Toda kar je je, zato le še moja napoved za tokratno dirko:

1. David Coulthard
2. Fernando Alonso
3. Ralf Schumacher

Ja kje si pa ALonsa dubu:))

hmm…ene kritike na moj račun letijo…v redu, če mi tokrat uspe, bo pa še pir zraven kremšnite…..

…kdor me bere, ve, kako zelo ne maram ta velikega šumija…tudi veste zakaj..ampak glede na vse kritike zadnjih dni ( kako je zanemarjal mamo, kako ga peče vest…kako se je revčka zaradi svojih treh decov podala v pijačo, butnila po tleh in umrla )…mislim, da bo zopet najboljši…. -dp- je vse tako lepo napisal, da lahko samo stavim…pa sorry…malo sem v prednosti, ker sem gledala trening…ampak mislim, da bi tudi brez njega napovedala isto

1. Michael S.
2. David C.
3. Rubens B

Uživajte , ko boste gledal, vmes lahko par krogov zadremate…če ne bo kaj pokal….

Kakšno vprašanje pa je sedaj to?

Hm, imam občutek, da bo ferari v barceloni premočno najhitrejši……………in občutki me običajno varajo…………tako da….srečno pri napovedi, he he he…..

Dvojna zmaga Ferrarija (Šumi, Rubinio)
Na tretjem mestu najverjetneje Alonso, če ne bodo imeli prav neumne taktike.

Alonso je skoraj domačin, zato se bo bolj potrudil. Ferarrija sta pa premočna, čeprav navijam za Kultija in Knofa!

Rok

1.David Coulthard
2.Ralf Schumacher
3.Fernando Alonso

Vidim da greš na ziher, he he he…

…uf, da bi bilo res…

…rok , tud ti si naš…sploh mi ni jasno, kako lahko povsod tolk rdečih zastav plapola…jaz šumija ne maram in se včasih počutim kar mao groženo….med tardečimi

Se počutiš ogroženo med rdečimi zaradi rdeče zgodovine????? 8-))

Tudi jaz nisem oboževalec Šumija!

Jasno je, da je trenutno Šumi najboljši voznik F1. To ne pomeni, da moramo zanj tudi navijati.
Zakaj navijati za najboljše? To je popolnoma nezanimivo!

Rok

Pa dobr, kaj ste dal Ališiču dons za jest………zdaj pa reklame………..

Sicer pa frfra, vse čestitke, dva od tri, olala…………pa bomo ostali spet na suhem, he he he…….

…ha ha , mi domobrančki gledamo htv 3., nič ne dramatiziramo….ališič pa…edino Senno sva oba obrajtala….

…ja, kdor zna pa zna…oz. kdor ve….pol se pa čudiš….

…in to je domoljubje……htv3, pih……

…ma dej ..ti .ja pa Amerika…

God bless america

ampak, pejček…čestitke za Alonsa….

…tvoj knof me je danes pa ob živce spravil…

Tnx……..me zelo veseli zanj………v avstriji pa na zmago z novim renaultom…..

ne,ne..ne še..verjemi mi, saj vidiš…. zdej pa častim…kremšnita, pir, pa še klobasa…dolenjska…( ne bo narisana in radirka zraven…)

New Report

Close