Najdi forum

Življenje…ljubezen…

Kaj vam pomeni beseda življenje… Kako jo definirate. Imate lepo odnos in pogled nanj… ste bili kdaj tako nesrečni, da bi SE NAJRAJE REŠILI le-tega. Zakaj? Kaj vas je privedlo do tega?

Kaj pa ljubezen? Kako jo udejanjate… ?

Želim si, da bi vsak na ta vprašanja iskreno odgovoril…

Hmmm… Zivljenje? Tezko. Ziveti iz dneva v dan, delati to, kar ti recejo, tu in tam postoriti kaj za svojo duso, telo in srce. Bolj ali manj je to to. In tega ne jemljem kot slabo. Tako pac je in zakaj bi morali iz zivljenja delati nek big-deal, ce se vecini enako oz. podobno godi kot tebi. Dokler zivljenje seveda lahko jemljes kot tako… Ko se ti zgodi nekaj, kar ti popolnoma vrze vse na glavo, cel ustaljen urnik (govorim o raznih boleznih, nesrecah) – takrat najbrz gledas na zivljenje z drugega zornega kota, ki je meni (na sreco, do sedaj) prikrit. Ne da bi me to kaj motilo.
Ljubezen? Biti, ziveti, z nekom, s katerim si na isti valovni dolzini. Z nekom, ki ti da vedeti, da si nekaj posebnega, ob katerem dejansko si nekaj posebnega. Z nekom, ki ti zjutraj rece: “Dobro jutro, draga” in te poljubi. Z nekom, ki te zna razjeziti kot nihce drug. Z nekom, ki te ima rad tudi zaradi tvojih drobnih napak in ki imas ti rad zaradi njegovih drobnih napak. Z nekom.. Toliko tega je se… Kar se pa ljubezni na ravni starsi-otroci tice, pa lahko povem cez par let :).
Hmmm… Iskreno pac.

Angel!!!!!!!!!!

Vrnila si se…. Saj si tista Angel izpred enega leta, kajne???

Mog bog ! Sevda ni !

Takole je prav. Seveda ni ista :)))))))) angel :)))))))

Ne, ne, tudi jaz mislim, da ne. Ne…. ??? !!!!
Daj, Angel, bodi tako dobra in povej, kaj te je navdahnilo za tale nick?

marija (1)

Življenje…včasih sem ga do grla sita, včasih najsrečnejša ker živim, vedno pa zaljubljena do konca in naprej! In to me osrečuje in navdihuje!

In zakaj nebi smela biti ista Angel?

Ne gre za to, da ne bi smela biti ista, nikar tako, Edi. Obstaja le rahlo začudenje, presenečenje, saj veš, kako je, če nekoga leto dni ne vidiš in o njem nič ne slišiš. Si zgolj začuden, kajne, ko se spet pojavi?

marija (1)

Angel

samo ne reci,da si to ti…. kdor je dlje časa na Forumu bo vedel koga mislim.

“Ljubezen je bolezen
k’ se ozdraviti ne da” :))

Lep pozdrav

Živim zato, ker moram, ker imam otroke,kredit, ker bi rada spravila otroke do kruha in jih videla srečno poročene.
Vsak dan je dnevu enak,pehanje za denarjem ki bi zadostoval za življenje, samo otroci so moje veselje in najsvetlejša luč v mojem življenju.
Ljubezen? Že dolgo je ni, vsaj z moje strani ne , čeprav se mi zdi, da to možu ni še povsem jasno,ker sem človek, ki odpušča, odpušča, ko pa je mera polna ne more več.

Meni je pa lepše, da si ti tukaj!

Točno tako :))))))))))) Ja, Edi kaj si pa ti mislil ? :))

Ja, enkrat sem razmišljala celo o tem. Bila sem totalno obupana nad življenjem in vprašanjem zakaj se ravno to dogaja meni. Hm,…. to so bili zelo hudi časi, katerih se nočem spominjati.

Vzrok: LJUBEZEN!!!

Toda to je sedaj mimo, in življenje grabim s polno žlico. Uživam v njem.

Veliko sreče želim tudi vsem vam, ter da najdete sami sebe, kakor je to uspelo tudi meni. Glavno in bistveno je da se vzljubiš, spoznaš in da si postaviš cilje v življenju.

Zame je življenje največja pustolovščina, ki jo je mogoče doživeti na tem svetu.

Iskanje kozmične Ljubezni je pa osnovno gibalo mojega življenja.

Najti življenju pravi smisel,
to je tista moja prva misel,
če tega v življenju ni,
potem mi tudi za živeti ni.

Težko je ločeno govoriti o življenju in o ljubezni. Menim, da je življenje ljubezen in ljubezen življenje. Vzeti življenje, ki ga imamo izposojenega, je naša prva dolžnost. Živeti ga kvalitetno tudi. In v to sodi tudi ljubezen…

Gorje človeku, ki živi brez ljubezni in gorje človeku, ki ljubi brez življenja.

marija (1)

Gorje človeku,ki ljubi brez življenja.
To se dogaja meni.
Ta stavek me je grozno zabolel.
Trenutno se trudim priti čez in kaj najti – za naprej.

ŽIVLJENJE ena sama kurbarija je,
saj jebeš čez celo življenje se ,
a jebanje to res ni tako lepo ,
kod z enim dekletom naj bi bilo.

Že sem razmišljal da bga končal,
da neb se več za nič pehal ,
a kaj ko rekli bi drugi ljudje,
poglej kakšen slabič to je .

Mlad sem a vsega dosti imam,
garanje le iz dneva v dan ,
zato se enkrat lahko tud zgodi,
da od lenobe se poslovijo vsi.

lp

Lenoba, ne zapuščaj nas ti,
saj si želimo,da med nami si ti.

Srečen si, če je življenje lepo in srečno, a nam manjka ljubezni.

New Report

Close