Najdi forum

zivljenje je lepo, ce ga znas uzivati!

Pozdravljeni,
samo o nekih problemih govorite in slabo mislite, pa dajte enkrat povedat kaj lepega se vam dogaja.
Jaz hodim v sluzbo.
naslednji teden grem na dopust.pa kako morje neki, nic od tega. lepo doma, pa kolo, pa lezanje v travi, pa uzivancija 100 na uro, ko ni treba misliti na nic drugega kot samo na to, da skuham kosilo in spet letim kam v naravo.
Imam ful dobrega moza, ki poleg vsega moskega dela tudi kuha, pospravlja in me nasploh ima rad, me spostuje in “neguje”!
Imam psa, ki je kot moj otrok, ki me razume, ko mi je hudo in s katerim lahko norim, ko sem srecna in gremo vsak dan 2krat na sprehod.
Imam zivljenje v prelepem kraju, ki ga imam rada (zivljenje namrec) in vem, da ga je vredno ziveti z osebo, ki jo ljubis, ki ti pomeni vse, ki ti daje smisel zivljenju. Bila sva otok vsak zase sredi morja. priplavala sva skupaj, se zdruzila in sedaj plavava skupaj naprej v nove case, v nove dni, v prihodnost, ki je samo najina.
Kak dan sem tako srecna, da bi lahko objela svet, poletela pod oblake in kricala,kako zelo rada imam zivljenje.
Za mano je kruta izkusnja, ko sem izgubila oceta, ki mi je veliko pomenil. Sam se je odlocil za to. En dan, ko smo zalovali, je bil tako zelo zelo lep soncen. Kako hudo mi je bilo, ko nisem mogla biti srecna tisti dan. ampak zivljenje gre naprej. z moskim mojih sanj, s ljudmi, ki me imajo radi in prijatelji, za katere vem, da so pravi, ko ti stojijo ob strani tedaj, ko si najbolj srecen in tedaj, ko si najboj na tleh. In imam ga Njega in rada ga imam ravno zaradi tega kar je on sam, kar sva midva, ko sva skupaj!
kaj mi manjka? morda kak SIT vec, morda kaka nora zelja, ki mi se polepsala zivljenje, ampak trenutno sem SPET SRECNA IN SPET BI LAHKO OBJEMALA SVET, LETELA POD OBLAKI, UJELA SONCE IN SE IGRALA Z NJIM.

samo to… niso samo problemi, povejte kako srecni ste, kako lepo je lahko zivljenje…

samo vasa klepetulja!!!

Mmmmm, kako si to lepo povedala. In zelo dobra tema, ni kaj.

Jaz tud “mislim”, da sem srečna. Nekaj mi sicer manjka in visi nad mano kakor temen oblak, ampak v globalu sem zelo srečna.

Imam moža ki me ljubi,………….. in to je tisto kar šteje.

Vse ostalo, kar si želim pa srčno upam, da še sledi v naslednjem poglavju mojega življenja.

Pa pa

rer lepo povedano in mislil da si marsikomu polepšala dan. meni si ga. napaka je prevečkrat v nas samih ko iščemo ne vem kaj da bi bili srečni, zraven pa je sreča vse okoli nas samo opaziti jo moramo. pa sreča je da so okoli nas takšni ljudje kot si ti.
pozdrav

Draga klepetulja,

tvoj post je krasen.

Sama poskušam, da bi kar najbolj uživala v metuljevem letu nad poletnim travnikom, hčerinem prešernem smehu, v družbi mojih dragih prijateljev, v poslušanju ptičjega petja, v opazovanju senc, ki prekrivajo moj vrt, v dobri knjigi, v čudoviti izvedbi meni tako ljube simfonije.. …..

Vse je tako minljivo, ljudje pa se večkrat ne znamo in nočemo ustaviti in užiti drobno ljubkost trenutka in ceniti tega, da lepoto sploh lahko uživamo….

Naj se ti tudi danes zgodi kaj prijaznega,
Ali

Nasmeh, topel dotik, pogled z vrha hriba, prvo sadje na
vrtu, brodenje po topli luži..
Sinovo mutiranje…..
Romam proti štiridesetim a otrok v meni se ne da, krohota
se, joče, zbada, skriva, smeji in nagaja sebi in drugim.
Tukaj je in še vedno neskončno radoveden ……….
ŽIIIIIIIIIIIIIIIIVIM

Bravo Ona! Malokdo jih tako misli in se tako iskreno izraza.
Ni pomembnejse stvari, kot so ljubezen, svoboda, prijateljstvo in zaupanje. Naj te vedrina nikoli ne zapusti, ti zeli Alenka

BRAVO!!!!! Tudi jaz sem srečen s svojim življenjem…. Jebe se meni za neki visoki položaj v naši firmi, al pa miljon plače, al pa avto za 10 miljonov. Zadovoljen sem s tem kar imam! Imam dobro ženo, super otroka, pa hišo v kateri smo sami svoji gospodarji, pa vrt v katerem vsi skupaj uživamo….. Naj živi življenje!!!!! Naj živi pozitivno razmišljanje!!!!! lepo se imejte vsi skupaj

BRAVO!

Bolje ne bi mogla povedati!

Velika zlica in globok kroznik zmag in uspehov. Pa je!

vsaka ti chast jebiveter ….si eden izmed redkih takih, ki so nam “taprave” stvari vshech. She naprej ljubi zheno, otroka, hisho … skratka uzhivaj. Vemo kaj je prav in vemo kaj je uzhitek.

Ona :
to kar si napisala … ceni trenutke, ki jih dozhivljash … uzhivaj vsako sekundo …verjemi … vredno je …. imash jih in noben ti jih ne more vzeti !!! To je samo in chisto samo tvoje. Ni ga denarja ni neke loterije, ki bi ti prinesla nekaj boljshega. Ti imash v bistvu vse, kar bi si chlovek lahko sploh zhelel… uzhivaj in vsake toliko napishi kakshen post, da preberemo she kaj lepega …. iskrenega ….pristnega.

Pozdravchek

Hvala vsem, ki ste tako lepo sprejeli moj post in hvala vsem, ki ste POKAZALI svojo sreco SVETU!!!

New Report

Close