Najdi forum

Pozdravljeni,

v kolikor se kdo izmed vas spozna na razlago sanj, bi prosila, če mi lahko pove, kaj pomeni, če pogosto sanjam o tem, da sem noseča, kako mi to zdravnik pove in potem jočem od sreče,……

Hvala za Vašo prijaznost in svež dan Vam želim.

…..pogosto sanjam o tem, da sem noseča, kako mi to zdravnik pove in potem jočem od sreče….

ANALIZA:
Najbrž pomeni, da si želiš, da bi asfaltirali pločnik pred vašo hišo, ali pa da si želiš, da bi se Kurdsko vrašanje hitro razrešilo….

Za natačnejšo diagnozo tvojih sanj, pa raje še dodatno vprašaj nekoga z vsaj 15 leti izkušenj pri razlagi sanj, saj je v tvojem primeru izjemno komplicirano ugotoviti, za kaj gre 😉

Včasih imam občutek, da so nekateri na forumu res, khmmm, no recimo “šaljivci”.

mačkon

Mačkon, jaz sem na forumu že kar precej časa, s forumcomi delim svoje občutke, tako slabe kot dobre in nisem nobena šaljivka. Vprašanje ki sem ga zastavila je bilo popolnoma resno, ker vem, da so tukaj na tem forumu prijatelji, ki mi kar največkrat posredujejo kak pameten odgovor ali celo nasvet.

Verjamem, da se bodo našli tisti zvesti prijatelji, ki bodo bolj “pametno” in z občutkom odgovorili.

se opravičujem za drugi nick……lina

Poglej na tole, kar sem našla spodaj pri drugem postu z istim naslovom:http://piara.si2000.net/sanje.html

marija

Ja, si že kar nekaj časa, pa očitno pod različnimi nicki tudi….

mačkon
PS: sicer pa nisem napisal, da si ti šaljivka. Hmmm – si se počutila ogovorjeno? Ja, ko mačku stopiš na rep, zacvili…. Ni panike, saj tudi sam to dobro vem 😉

Bi rekla, da so tvoje sanje resnična želja po otroku. Morda si to željo potisnila nekam v podzavest, ta pa ti jo v sanjah spet predoči. Morda pa niti ne veš, da si to nekje v globini duše želiš…..

To je samo moje mnenje, lahko pa, da se tudi motim.

Lep dan še naprej.

Tara

tara hvala,….

to, da imam že kar nekaj časa blazno željo po otrocih je res,……zato me tudi skrbi, da niso mogoče te sanje kakšen pokazatelj, da bo morda prav pri meni, ko imam otroke blazno rada in si jih v isti meri tudi želim, kaj narobe,…da en bom mogla zanosit,…….

hvala še enkrat

OJ!
Obstaja tudi ena knjiga,razlaga sanj,sposodi si jo v knjižnjici,če še nisi našla odgovora na svoje vprašanje.Presenečena boš,da je pomen sanj dostikrat čisto različen od samih sanj!

A si ti mogoče pogledala andreja, kaj to pomeni?

pa hvala za predlog…..lep dan ti želim

OJ!
Ne,js žal te knjige nimam,sm si jo pa lani enkrat sposodla,tako da je to vse s čimer ti lahko pomagam.Ta knjiga torej zagotovo obstaja.Upam da njadeš zadovoljiv odgovor!

Hvala Andreja!

Lina,

ti je Tara to povedala kar dobro.

Sanje so ti pokazale na tvojo zavestno oz. podzavestno željo po otroku. Niso nič zakomplicirane, so kar enostavne. Jest bi ti povedal isto, zato ne bom nič novega dodal. Včasih in zadnje čase to vidim brez kakih knjig, ki bi moj um omejevale, bistvo je da spraševalec iskreno vpraša in pove kdaj tudi kaj več iz svojega življenja. Saj sanje so del nas, naše osebnosti, ki je sestavljena iz preteklih dogodkov, ki nam kreirajo sedanjost v prihodnost.

Velik Sonca
Edi

P.S. zakaj menjaš pa nicke, in Lina, Iva, a si mogoče tudi nick Ina kdaj uporabla. :)))

Hvala Edi,

glede nicka,…….tukaj sem zmeraj lina,….na chatu pa iva,…zato je prišlo do pomote,…..se opravičujem,…..

hvala za odgovor,…..

Takole piše:
jokati sam – upaj v veselje
zdravnika videti – bolnim zdravje, zdravim bolezen
nosečo ženo videti – v neprijetnosti boš zašel

To je kar je v kontekstu s tvojimi sanjami.

a Ine pa še nisi uporabila,

če mi pišeš na mail, ti povem zanimivo zgodbico o vsem tem.

Mene pa zanim kaj pomeni, če sanjaš, da te partner zapusti zaradi druge!!!!

lp

Glede sanj bi imela kar dosti povedati. Dejstvo je, da si sanje ni moč razlagati po nobeni sanjarici. To so samo nekakšni splošni opisi, ki pa ne veljajo za vsakogar in najhuje je, če se teh obrazlag okleneš.

Iz lastnih izkušenj pa ti lahko povem le to, da so sanje nočna varianta dnevnih doživetij, nekoliko fantastična interpretacija vseh tvojih želja, strahov, upov, lepih in slabih dogodov, ki so se ti pripetili in kot take jih moraš tudi jemati. S sanjami te tvoja lastna podzavest poskuša opozoriti na nekatere stvari v življenju. In tvoje sanje bi si jaz razlagala tako, kot sem ti že napisala in nič tistih strahov ne bi dodala. Strah je naš velik neprijatelj in žal se tisto, česar se najbolj bojiš največkrat tudi uresniči.

Zato o tem nikar več ne razmišljaj in ne obremenjuj svoje glavice s tem. Ko sem se sama prenehala bati, da me bodo ponoči preganjale nočne more, so me nehale tlačiti in ko sem se sama prenehala bati, da pomenijo moje sanje hude dogodke v mojem življenju, sem prenehala sanjati stvari, ki so se mi pozneje dogajale. Komplicirano, a ne? A to se mi je dogajalo.

Zato, nikar več ne analiziraj svojih sanj in pusti sanjarice pri miru.

lep večer ti želim.

Če sanjaš, da te partner zapusti zaradi druge, je lahko več vzrokov. Predvsem bi blo fino, da bi opisala še odnos kakršnega imata. Tako, da lahko je to tvoj strah pred tem da bi ga izgubila, lahko je posesivnost, lahko je odnos prešel v fazo, ko se ti zdi da se je partner spremenil, ga ni več tok doma kot je bil, ni pozoren….
Torej vzrokov malo morje, da ne bom našteval vseh.

Torej ko si razlagaš sanje si osvetli svoje življenje ki ga živiš in čudežno boš dostikrat lahko našla razlago kaj hitro. Ali pa se nekomu zaupaj, pogovori pa bo lahko razbral kaj iz tega.

Pa lep podravček
Edi

Imava super odnos. Ni stvari, ki bi “škripala”. Skupaj sva 6,5 let.

New Report

Close