Najdi forum

Pozdravljeni.
Kako praznujete valentinovo in kaj si s partnerjem podarita na ta dan?
Sem zaljubljena, sva v srednjih letih in bi rada vaše ideje, izkušnje kaj ste podarjali. Je rožica dovolj?
Hvala.

Jaz sem podarjal ze vse zivo – pa ne nujno za Valentinovo (le zakaj bi tako
dolgo cakali, vcasih je treba presenetiti tudi prej) – npr.:

knjige in CDje (pride v postev, ce dobro poznas okus osebe, ki ji podarjas),
roze (te itak, kar pogosto in nenapovedano), kaksno grafiko ali manjso sliko,
kaksno ruto (zenski seveda), kaksen prstan (podaril sem ze kake stiri),
kopalni plasc (zanimivo darilo) itd….moznosti je neverjetno veliko.

Lep pozdrav!

Jaz imam sicer 22 let, ampak vseenoti bom napisala, kaj jaz ponavadi kupim za valentinovo. Osbno mi je zelo všeč torta v obliki srčka..vem, nekateri se bodo pač križali, ampak meni je všeč, ker se spomniš na ljubljeno osebo. Zdaj ne vem, kaj je tvojemu fantu všeč, kakšen tip je, daril je res veliko. Tudi kakšna zanimiva knjiga je lepo darilo, seveda z ljubezenskim privdihom. Lahko mu kupiš toaletno vodo ali prav kompletek,….če ti je všeč, lahko mu kupiš balon v obliki srčka, kar je bolj otročje, ampak zaljubljenci smo itak kot otroci…skratka…pojdi v trgovino, napni oči in sigurno boš najdla kaj primernega zate. Ciao!

Jest bom dobil nov sesalec za prah.

He, he, svetnik. Kje se potepaš?

Sesalec? A ti hoče tvoja kaj povedat? hehehe..

Ne vem. Bom menda lažje delal, pa manj trpel .

Midva z možem greva ponavadi v Red shop ali Venero.

jaz pa ne bom dobila nic :(, ker mi je moj dragi že večkrat povedal, da je valentinovo “najbolj beden praznik”. no kakšen poljubček mi bo sigurno namenil;)

Moj pa ne reče, da je beden praznik, ampak da je to potrata časa. Če se imaš rad, si ljubezen izkazuješ celo leto, ne pa samo en dan v letu. Obdaruješ pa se ravno tako lahko celo leto, kadar se pač spomniš. Ni tako?
Sploh pa, meni osebno se zdi praznik o.k. in ga ponavadi kar sama presenetim s kakšnim telegramčkom, ker pravi, da mu ne smem nič prinesti. Pa je!

O jej, draga Teja, ko boš v srednjih letih ti sporočim. Sedaj si pa še takooooo mlada. In uživaj življenje, kolikor se da. PA PA

Ups, sem ugotovila da sta dve Teji. Se opravičujem.

mimi z tabo se popolnoma strinjam. Tako kot praviš ti moraš celo leto, iskazovat ljubezen ne samo za Valentinovo PRAV!!!

Majhno presenečenje je tudi dobro kaj ne?

Lep dan ti želim

Doroteja

Jaz ga pa ponavadi shecam da me na morje pelje in da cel dan preživiva v morskem ambientu z morsko hrano in mogoče še kakšen bazen ali savna v Portorožu ali Strunjanu.
Tud za rojstni dan si zaželim “morje ” za darilo, ampak takrat je pa to za dlje časa v bolj oddaljenih krajih , ene 3 -4 dni, k mam srečo da so prazniki takrat.

Moj mož je bil od mene najbolj vesel darilca – knjige “our love story”, v kateri so v bistvu narejena poglavja in utrinki, spomini, notri pa sem sama morala napisati zgodbe in občutke in spomine, ki sva jih preživela skupaj. Darilo je bilo “narejeno” in dano od srca.

sicer pa je zame Valentinovo dan, ko lahko izkažeš še dodatno pozornost nekomu, ki ti veliko pomeni in in ga imaš rad. Zakaj bi se izogibala takih dni, pa naj bodo še tako kičasti.

Špela, hvala za dobro idejo. Se strinjam s tabo da je važna le dodatna pozornost nekomu ki ga imaš rad.

New Report

Close