Najdi forum

Pozdravljena dekleta,

potrudila se bom, da vam natrosim še veliko nasvetov in da bomo skupaj uspele.
Včeraj sem šla na CINDI in kupila knjigo Okus po zdravem – prehranski vodič za zdravo hujšanje. Za mene v bistvu nič novega, ga pa toplo priporočam vsem vam tukaj. Knjiga stane samo 850 tolarjev, notri pa je morje informacij, ki so potrebne za zdravo hujšanje. V bistvu vam vsebino te knjige pomalem serviram tukaj, so pa v njej še drugi napotki. ed drugim tudi, kako uspešno organiziraš skupino za hujšanje. Ko bomo v četrtek začele s srečanji, se bom držala priporočil iz knjige . In ni vrag, da nam ne bo uspelo.
Knjigo dobite na sedežu CINDI, Ulica stare prvade 2, Ljubljana, po tel. 01 4383480 ali po E-mailu [email protected]. Toplo priporočam, da si jo nabavite.

Za danes pa iz prve strani :

ZAČNITE:

– Vaš odnos do sprememb , ki jih načrtujete, naj bo pozitiven.Na svoji poti boste naleteli na trenutke, ko se vam bo zdelo, da je vaš napredek prepočasen.Pri tem so vam lahko v pomoč družina in priatelji.Če boste razvili pozitiven pogled ,a vse skupaj, je več verjetnosti, da vam bo uspelo.

– Hujšajte skupaj s prijateljem ali partnerjem,Če si bosta pomagala, ne pa med seboj tekmovala, si bosta v pomoč tudi takrat, ko bodo nastopile težave.

– Vsakič, ko greste nakupovat, imejte s seboj seznam živil. V trgovini dobro preberite vsebnost živila in se držite navodil prehranske piramide.

– Zapomnite si, da je prehranjevanje del celotnega življenjskega sloga. Če boste še naprej ostali predebeli, kljub temu, da zdaj uživate zdravo hrano, je to morda zato, ker se premalo gibljete, ker ste torej premalo telesno dejavni.

LP,Kaja

pozdravljena Kaja,

mene pa zanima kdaj in kje bodo ta srečanja in če je še kaj prostih mest.

hvala,

pa pa

Pozdravljene!

Probajte s tibetanskimi vajami. Delam jih 1 teden, imam 2 kg manj, s tem, da se mi RES ne lušta več sladkarij.
Tibetanskih vaj je samo 5. Delam jih zjutraj, ko se zbudim. Ne vzame dosti časa, počutim se super, imam motivacijo.
Svetujem vam, da probate, ampak res treba delat nekaj časa.
Najdete jih na internetu, na lunin.net strani.

Probajte in poročajte.

Načeloma ste vse dobrodošle , samo s prostorom bo treba drugače urediti.
Pusti svoj mail, pa dobiš navodila.

LP,Kaja

Krasna ideja, Tea. Vaje res niso težke. In tistih par minut zjutraj si bi res lahko vzele zase.
Je pa res, da so te vaje samo pomoč , da ne bi katera mislila, da bo šlo samo z vajami.

Lepo napreduješ, koliko ti še manjka do željenih rezultatov ?

Lp,Kaja

Kaja, sem skoraj na začetku poti. 🙂 Kar nekaj še.

JA, tibetanske vaje so SAMO POMOČ. Dajo motivacijo. Ne vem, še sama ne razumem, vedno se mi je zvečer luštalo kaj prigriznit, sedaj pa si vzamem kozarec vode..
Moja največja napaka so bile sladkarije, prava obsedenost, ko ne moreš preživet več dneva brez čokolade.

Sicer pri meni traja komaj teden dni, da jih delam, pa so že pozitivni učinki.

Baje, da ko jih delaš nekaj časa, ne moreš več odnehat.

Jaz sem res pozitivno presenečena.

LP

oj , Kajči,

a si zjutraj kaj mislila na mene:)))))))))))))))?

Pr meni še vedno ni prave volje in zagona, sedaj me je še gripa položila v posteljo:(

Grem sedaj pogledat, kakšne so te vaje, potem pa nazaj v posteljo pa čajčka.

Lp

Sem Sandra, imam tukaj in še danes fotokopiram. Žal mi je, da se ne boš mogla
udeleževat srečanj. Se bomo pa kako drugače medsebojno spodbujali.

LP,Kaja

razmišljam o tem, da bi si ustvarila svojo skupino tu v svojem kraju!

kaj misliš?

Krasna ideja. Potem si moraš še nabaviti knjigo od Cindi in GREMO .
Potem se pa dobimo enkrat na mesec iz obeh skupin in se pomenimo.

LP,Kaja

JA, super ideja……..
knjiga je pa že naročena:)))

lp

Ko bom dobila knjižico o tibetanskih vajah, bom posredovala, če še tam notri kaj več piše, kot na lunin.netu. Mislim na učinke. Ker vaj je pa samo 5.
Svetujem pa, da začnete počasi, in z vsakim tednom povečate število ponovitev.

hvala,
[email protected]

kaja pozdravljena,
zanima me kaksno je vase stalisce glede Herbalifa in hujsanja z njim ter glede “fat burnerjev”
Lp,

Meni pa se je danes podrl svet. V službo je prišel moj dragi in beseda je dala besedo. Očital mi je da hujšam že odkar se poznava (10 let) in da sem vedno bolj debela. Da je v bistvu obupal in mi ne verjame več. Potem sem bila nekaj časa čisto brez občutkov, sedaj pa ne vem več kaj na storim. Ali je to konec, ali je to samo realna streznitev?

Moj problem je v tem, da se potem ko sem žalostna in pod pritiskom, še bolj bašem s hrano in iščem v hrani svoje zadovoljstvo in rešitev vseh problemov, ki nastajajo.

Torej podpora partnerja je odpadla, sama pa nimam volje. Žal mi je da sem vam tako zamorila dan, vendar se počutim tako žalostno, da bi kar zajokala.

Okroglinka

Se poslužujemo samo zdravega načina hujšanje:
– zdrava prehrana ( ne diete ), brez maščob, sladkorjev, bele moke in z malo soli
– gibanje

PAPA

Vzemi to njegovo žalitev kot streznitev. Vzemi si čas, da v miru premisliš njegove besede, in nazadnje mu boš mogoče dala še prav. Potem pa, hm………, stvar v svoje roke vzet, priključit se eni skupini, in počas, korak za korakom bodo tud kg šli dol.
Dokaži mu, da se je motil!!!!!

Velja….?

Okroglolinka:
Ljudem pač postane tečno, če vsak dan nekomu težimo, kako bomo shujšali, kako se trudimo.. saj veš.. pa kako meni gre vse gor, pa skoraj nič ne jem.. itd.. in ko to poslušaš 10 let ti je že lahko opravičeno slabo, ko samo slišiš besedo hujšanje.

Zato se nič ne sekiraj. Problem moraš vedno iskati v sebi. Poglej to zadevo iz svetle plati, odprl ti je oči. 10 let se že trudiš, pa nič iz tega. Zato pa naj bo to zagon za v naprej.

Ne pokvari si dneva zaradi takih in drugačnih besed. Jaz vem, da ti bo uspelo, pa če tudi še boš morala čakati 10 let. Važen je cilj. Pot je lahko dolga.

Pogumno naprej!

Lep pozdrav!

Draga Okroglinka,

mislim, da zares sploh še nisi hujšala.Poizkušala si z raznimi dietami, ki so kot jo-jo efekt – kile dol, še več gor. Nisi pa najbrž še začela z zdravim prehranjevanjem in predvsem veliko, veliko gibanja, da pokuriš višek. Vsaka bi rada shujšala na kratek rok , žal pa tako ne gre.Počasi in z vztrajnostjo se daleč pride.

Ne sekiraj se, pojej eno jabolko in razmisli. Mislim, da te je mož s temi besedami še bolj podkuril. Poglej, tudi jaz nimam partnerja, ki bi me podpiral. Sama se zelo težko lotim. Zato sem se lani vpisaqla v šolo hujšanja. Takoj vzemi v roke imenik, poišči najbližji Zdravstveni dom in se pozanimaj za Šolo hujšanja. Kmalu bodo začeli teči novi 4-mesečni ciklusi in prijavi se čimprej. Medtem pa spremljaj naše napotke.

Od kod si ? Če si kje blizu Lj. ali na Gorenjskem, se lahko pridružiš kakšni skupini .

Drži se in plani po sladkarijah. Rajši kakšno sadje pojej.

LP,Kaja

Načeloma sem proti vsem pripravkom, pa naj bodo to tablete ali napitki. Pa če še stokrat rečejo, da so naravni. Telo je treba prepričat oz. navadit na pravilno zdravo prehrano, na stalno gibanje. Samo to je pot do uspeha – dolgoročno gledano.

LP,Kaja

New Report

Close