Najdi forum

Da se ne bomo samo kregal
Ali mi lahko kdo svetuje kaj zanimivega o feng šuju.Kje je kakšno društvo, ali kaj podobnega?Lahko tudi Numerologija.
Lep pozdrav vsem

Super tema ! Tudi mene to zelo zanima. Na žalost ne vem prav veliko. Nekaj v zvezi s tem se nahaja v Šk. Loki, pa ne vem točno kje.

lp, Barbara

Nežna duša … tole spletno stran sem našla .. mogoče je kaj zanimivega …
http://www.fengshui-si.com/kazalo.html

Hvala lepa
zanimiva stran, si jo bom podrobneje ogledal.
Lep pozdrav

Draga nezna dusa, jaz dobivam obcasno maile od Taje Abolena o feng suu.same zanimive stvari.Kupila sem si tudi knjigo, vendar je hudicevo draga..( 7000,00 ufff..)

Lp Mojca

Saj v Sloveniji skoraj ni literature o Feng shuiju. Precej zanimiva tema, zato priporcam, da si vsak najprej naroci kako anglesko knjigo. Vem pa da v Kranju zivi zenska, ki to stvar izredno dobro obvlada. Mislim, da ji je ime Regina.

Andres

Poleg drugih je dobra knjiga za začetnike” FENG ŠUI” pis.Lillian Too dobiš jo v slovenskem jeziku.Rada bi opozorila,da knjige o feng šuiu,razen če odlično obvladaš angleški jezik, zaradi izrazov, beri v slovenskem jeziku.Feng šui je pravzaprav kitajska geomantika.Založnik omenjene knjige je Dušan Doblanovič Jimmy.

Poleg drugih je dobra knjiga za začetnike” FENG ŠUI” pis.Lillian Too dobiš jo v slovenskem jeziku.Rada bi opozorila,da knjige o feng šuiu,razen če odlično obvladaš angleški jezik, zaradi izrazov, beri v slovenskem jeziku.Feng šui je pravzaprav kitajska geomantika.Založnik omenjene knjige je Dušan Doblanovič Jimmy.

Hvala vsem za nasvete
saj eno knjigo imam tudi sam pa birad še s kom kaj na to temo rekel.Morda bom obiskal tisti tečaj ali vsaj delavnico, pa me zanima ali je kdo to probal in če mu kaj pomaga?Nekateri so zelo proti in mi pravijo, da je to eno sranje, vendar mislim, da sploh nimajo pojma kaj je to.Že to da se trudiš za lepoto bivanja je nekaj vredno.Torej če bi kdo kaj več na to temo najm i pošlje mail.
Lep pozdrav vsem

Pozdrav

Jaz osebno sem si dal urediti hišo po sistemu Vastu, ki je starejši in po mojem popolnejši od Feng Shuja. Sistem upošteva tudi rojstne datume vseh družinskih članov in na podlagi Jotisa (vedske astrologije) se naredi izračun za prostore, barve, najbolj ugodne smeri za posameznika itd.
Društvo, ki se s tem ukvarja pa sem našel na http://www.veda-akademija.org

lep pozdrav

Uroš

New Report

Close