Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Kako živeti z rakom? Rak na želodcu

Rak na želodcu

Pozdravljeni.

Pred tednom dni je bila pri očetu postavljena diagnoza, da ima raka na želodcu. Zato so včeraj operirali, vendar poseg ni bil uspešen. Dobil sem informacijo, da se je rak iz želodca razširi še na jetra in ledvice. Sedaj sem v veliki stiski in nevem, kako naj očetu pomagam. Vem da obstajajo še neke metode zdravljenja, razen obsevanja in kemoterapije. Zato vas prosim, če mi lahko posredujete kakršno koli niformacijo ali tel št kamor se lahko obrnem.

L.p Sašo

Pozdravljen,

moj oče je bil operiran 8.4. , ima maligno bulo- rak na želodcu- neodstranljiv oprerativno.
Ali on to ve?
Moj samo sluti, ker zdravniki so se odločili, da mu počasi povedo preko osebne zdravnice.Jaz upam, da se on v sebi že bori in upam tudi, da je čas naš zaveznik.
Sem s stabo in imam upanje tudi za vas!
Če poznaš očeta dobro, boš tudi sam znal preceniti, kako postopati naprej.Delaj plane samo za kak dan vnaprej in bodi blag.
Če želiš, ti lahko napišem telefonsko oz. lahko kontaktirava.
Jaz imam upanje le še preko bioenergije.Poskusi pri Dumančiču v Kr, Gori 04 5884100, čakalna doba je sicer dolga, a vredno je poskusiti.
Bodi čimveč z njim, poskusi izvedeti čimveč preko izvidov, posvetuj se za pomoč z osebnim zdravnikom.

Veliko upanja na vaši poti!

PP

Hvala za odgovor. Tudi jaz vam želim veliko upanja. Lahko mi pošljete vašo GSM številko na e-mail [email protected]

L.P

Dragi Sash!

O raku želodca sem pisala tukaj:

Rak želodca je bolezen s slabo napovedjo in ozdravljiv le v zgodnjem stadiju, ko se bolezen še ni razširila. Zdravljenje razširjene bolezni je usmerjeno na lajšanje bolnikovih težav – paliativno zdravljenje. Preberite si še tole povezavo:

Vem, da ste v hudi stiski. Toda sami očeta najbolje poznate. Skušajte v vajin odnos vnesti toplino, bodite mu v oporo, naj vam zaupa, pogovarjajta se. Če je le mogoče, naj bo oče čimveč v domačem okolju, ne prepuščajte ga neprijazni, hladni bolnišnici.

Obrnete se lahko tudi na društvo Hospic, kjer vam bodo prostovoljci pomagali z marsikakšnim koristnim nasvetom:
Zahvaljujem se tudi pp, da se je oglasil in vam ponudil oporo. Ko gre za alternativne medicine zdravljenja, pa vam svetujem zdravorazumski premislek. Mnogo je namreč ljudi, ki se na račun tuje nesreče želijo dodatno okoristiti. Če bi si oče takšnega zdravljenja želel, mu ga seveda omogočite. Nikar pa ga ne silite, če bi ga zavračal.

Lepo vas pozdravljam!

Irena

Velja.
Upam, da boš tudiod drugih dobil kakšno mnenje, pomoč in predvsem strokovno pomoč preko foruma.

Lep dan .

Sem mnenja, da morata iti uradna in alternativna medicina vzporedno proti boljšim rezultatom.
Strinjam se, da se da preko tega pomagati v primeru strinjanja in dojemljivosti bolnika samega.Brezobzirno je vsiljevanje različnih kur, napitkov in tablet,pa voženj od energetika do energetika.
Kot že rečeno VELIKO pomaga strpnost, posluh in blagost pri bolezni.
Spoštujem uradno medicino, ki rešuje mnoga življenja.
Izredno hvaležna sem primariju, ki je operiral mojega očeta, ki sedaj lahko uživa hrano normalno.
Želela sem imeti vpogled v resnično stanje bolezni, prosila za obrazložitev.

Vseeno imam upanje, pa tudi vsi v ožjem in širšem krogu družine delamo na tem, da že z miselno atmosfero zadevo peljemo v pozitivo.To ne pomeni, da ga zavajamo v informacijah, ampak govorimo le o tistem, kar nas on vpraša.
Vsak človek je zgodba zase, zato tudi vsak na svoj način doživlja življenske preizkušnje.
Poslušajmo sebe, poiščimo v notranjosti žarek in živeli bomo lažji danes in tako lažji jutri.
Upanje ostaja!!!

lep dan vsem
pp

Upam in mocno želim, da tvoj tehten odgovor prebere cimvec bralcev tega foruma..Ni kaj dodati, vsaj meni se zdi, da imaš v celoti prav in da tudi vsi v druzini prav ravnate.. Res je, da upanje vedno obstaja in ne samo to; tudi cudezi so moogoči! Vso srečo, z iskreno željo, da vaš in Sashov oče ozdravita!

SREČNO,
Jože

Joze, hvala.

Moj oce je spet v bolnisnici in rak se je razsilril po trebusni votlini.
Ko nima bolecin , je korajžen in to tudi meni daje dodatno upanje , da je sam v sebi mocen.
Življenje je tako veličastno, zavedajte se ga vsak trenutek in bodite spoštljivi.

VELIKO moci vam vsem skupaj.

pp

New Report

Close