Najdi forum

Zivjo,

Iscem sotor za cca 3-4 osebe, v katerem se lahko stoji in ima kaksen predprostor. Najmenjen naj bi bil bolj poletnemu kampiranju. Kje se da pri nas dobiti kaksen tak sotor in na kaj moram biti pozoren.

lp,
G.

iglu sport v lj na vicu, najvecja izbira

Malo sem gledal po internetu in nasel High Peak sotore. Imajo dokaj ugodno ceno. So to v redu sotori? Ima kdo izkusnje z njimi?

lp,
Grega.

Grega, mi imamo šotor High Peak, sicer za 5 oseb, in smo z njim zelo zadovoljni. Kupili smo ga pa v Škofji Loki v Sun&Fun (oz. v njihovi trgovini Stik). Tam si lahko šotore tudi ogledaš (postavljene), cena je bila pa tudi ugodna. Gledali smo tudi šotore v trgovini Caravan v Šiški, vendar bi za skoraj enak šotor odšteli še enkrat več, kot pa v Š.L. Pa tudi sicer je vsa oprema za kampiranje v Caravanu precej draga. Sicer si pa lahko šotore (in drugo opremo) ogledaš tudi na tej strani:

ce uporabljas sotor 10 dni na leto v dalmaciji (sonce in brezveterje) je vsak dober.
ko isces stvar, ki zdrzi sunke +100kmh, monsumsko dezevje in -40st. C, potem seveda odstejes zajetno vsoto denarje ne gres v veleblagovnico ampak v specializirano stacuno, kjer praviloma dela clovek, ki se na zadeve spozna.
moja sestra ima ze 8let eno srednjo klaso ferrino, 3 osebe, dvojno platno, zanj je odstela slabih 30k sit in je se zmeraj spica. midva s kolegom (sva plezalca) uporabljava 10let staro Salewo, visinski sotor (takrat stal 800dem) pa razen obcasnega menjavanja vrvic ne potrebuje posebnega vzdrzevanje.
vseno bom subjektiven in ti svetoval kaksnega “ferrinota” z dvojnim platnom za 20k sit. bos ob morebitnih nevihtah lazje spal

Letos sem kupila šotor za štiri osebe v trgovini Trek v Šenčurju.
Srednja višina igluja 200 cm, dve spalnici, ki stojita na dveh stranicah kvadrata, na drugih dveh stranicah pa lahko šotor odpreš in tako dobiš pokrit predprostor,ki v primeru dežja zadošča za igro otrok.
NI neka huda kvaliteta, ampak za dopust za nekaj let bo verjetno zadoščal. Stal pa je malo manj kot 30.000 SIT.
Saj priznam, tudi meni so bili všeč šotori v Iglu-ju ali pa Caravanu, ampak uhh, so se mi zdeli predragi. Res pa ima kar dobro ponudbo Stik iz Škofje Loke. Pa me je vseeno premamil ta, ki sem ga kupila.
Letos je dopust že mimo, pa kljub dežju ni bilo težav.
Lep pozdravček,

Zivjo,

Hvala vsem za nasvete. Vceraj sem bil v Skofji Loki v Stik-u in si ogledal zadevo. Odlocil sem se za sotor High Peak Valencia 4 http://www.sun-fun.si/katalog/samosothp/valencia/valencia.htm.

Ce ga kupis preko interneta v podjetju Sun&Fun, ti dajo se 10% popusta in krijejo stroske dostave.

lp,

Grega.

New Report

Close