Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Dopust Grčija

Default avatar
Mene pa zanima če gre letos kdo v Grčijo na morje, julij-avgust? Mi ne hodimo na Hrvaško, v Sloveniji je povsod gneča na morju tako, da tja nima smisla hoditi. Imeli smo rezervacijo za Egipt, vendar zdaj to odpade.
Priponke

greece.jpeg
(99.65 KiB)

Default avatar
Pri vseh pravilih sem in tja, kar si čez noč zmišljujejo na naši vladi, letos ne grem na dopust nikamor. Bone bomo pokoristili jeseni za kakšne toplice, kočo v hribih, mogoče smučanje. O morju pa ne razmišljamo, ne morem si privoščit 14 dni karantene po 14 dneh dopusta, je že tko s službami vse skup tvegano v tem času.
Default avatar
ja, je v planu Grčija konec avgusta, če bo epidemiološka slika ok. No na Hrvaškem je pa tako, več kot napol prazna.
Default avatar
V septembru imamo planirano 15 dni, če bo vse ok. Rezervirati ni potrebe, ker bo itak vse napol prazno.
Default avatar
Če bo, bo to v septembru, ampak z avtom tja in nazaj ;)
Default avatar
obvezno Grčija ja. Vsaj Grčija če ne Turčija ali še kam nižje. Če si šparalo od minimalne plače vsak mesec 150 eur, revše nič jedlo samo makarone kuhalo in pašteto na stare žemlje mazalo... Ti moraš na dopust nekam daleeeeč. Da boš se slikalo in dalo na facebook, da boš lajke dobilo.
gospod Vagabund Vaga Stručnjaški,
prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj
diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap
Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University
Default avatar
Vagabund je napisal/a:
Default avatar
Vagabund je napisal/a:
Ti v Kranjsko, drugi v Grčijo, kje imaš tu problem???
Default avatar
jaz povem je napisal/a:
Ne ve, če bo uspel do Kranjske Gore, ker psihiatrija v Begunjah poleti ne pušča vseh pacientov na dopuste!
Default avatar
jaz povem je napisal/a:
Mogoče vidiš kakšno podobrnost? Grčija??? Si blesavo čist al kaj???
gospod Vagabund Vaga Stručnjaški,
prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj
diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap
Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University
Default avatar
Grčija je v planu zelo v kratkem. Epidemiološko je v bistveno boljšem stanju kot Hrvaška in Slovenija.

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net