Style.Over.Net

Opravljivka

Odgovarjajo: Anja Cajhen

Inja Zalta ostala ujeta v LA in prosi za dolar

Default avatar

Usodno vino

Pa saj je tam dost descev!
Default avatar

Spuzi krogec

Ce je v LA naj gre h krisu in njegovi familiji oni imajo dovolj nasega kesa za preseravat.
Default avatar

Pa kako

si ni našla kakega sluzastega bogataša?
Default avatar

meni je čudno

Spuzi krogec je napisal/a:
zakaj se ta družinica krizno ne repatriira v državo, kot se ostali državljani. Sploh, ker mamica tako zavzeto pisari kako bi si raje želeli biti doma, in sploh, ker tam nimajo več nobenih terpij.

Jo je pa karma usekala, ko se je hretila par dni nazaj po družbenih omrežjih in pametovala nam kaj in kako naj počnemo in kako se moramo obnašati - verjetn se ji je fajn zdel,da lahk nam pametuje, oni bodo pa še tam mal ostali, ker lahko šetajo naokoli (tako si je mislila)... zdaj so pa tudi sami v karanteni.... karma.
Default avatar

krisovi imajo dolarje

Usodno vino je napisal/a:
Predlagam,da gre h Krisovim ne po en ampak vsaj po toliko dolarjev,da se bodo lahko vsi skupaj še nekaj časa afnali.
Saj so Krisovi zgled vsem ostalim /pri tem kako se nategne ljudi/.
Default avatar

megaboy

Pa kako je napisal/a:
Odkar so feministke zhebale Weinsteina, je tem zvezdicam težje ustvarit kariero.
Pa tako ste se veselile, ko so ga obsodili, no sedaj pa pomagajte puncam, bogataši jim ne bodo.
Default avatar

Desanka my love

Ja ja, sponzoruše so si s tistim tožarjenjem bivših pokroviteljev in histerijo odžagale vejo pod svojo ritjo. Zdaj so tudi bogati fukfehtarji precej bolj previdni.
Default avatar

krisovi imajo dolarje

meni je čudno je napisal/a:
Ta dva se kaj malo sekirata za vse,saj imata polne riti!
Že davno bi se morala vrniti v Slovenijo,ampak pr nas ni LA.
Otroka sta konstantno izpostavljala nevarnosti,kar smo imeli večkrat priliko videti.
Ali bosta zaradi neodgovornosti kazensko odgovarjala? Dvomim.
Kot slišim ,čakata ,da se hiša dokončno zgradi,pa tudi nona se veselo vozi v novem avtu.

Za druge, ki so pomoči potrebni,pa takim egoističnim, narcisoidnim osebkom ni mar!
Default avatar

Božanska je

Meni je pa nekaj padlo na glavo, pa sem ji nekaj nakazala, zakaj pa ne. :) Čeprav sem šele danes izvedela, da ženska obstaja. (ime sem slišala sicer). Se mi zdi pa res, res lepa in čisto ok, zanimive projekte ima na imdb. Mogoče je arogantna, ampak v bistvu ni. Všeč mi je. Pa še moja generacija je. (čeprav imam jaz recimo "navadno" redno službo) Občudujem, da si sploh kaj takega upa javno narediti. Še ena stvar pa je, da bi si sigurno lahko našla "sponzorstvo", pa si ga očitno ni. V bistvu je samo vprašala, nikogar ni nič prisilila, ni rekla, da je do česarkoli entitled ali da je boga ali da so se ji zgodile krivice, samo povedala je situacijo in dejansko je bila totalno direktna. (za razliko od kakšnih gurujev in gurujk, kjer je vse samo (nedirektna) promocija/fehtanje za nekaj/oglaševanje nečesa/prodajanje brezveznega)
Default avatar

guccigirl

Božanska je je napisal/a:

Meni ni zoprna, privoščim ji vse fajn.
Mislila sem, da si je v ZDA ustvarila kariero in je slavna.
Hm, včasih sem želela biti igralka, freelancerka- v teh časih bi tinto pila.
Res je, da je direkt vprašala, ne nedirektno zavajanje kot Savina Atai.
Ni mi pa jasno, zakaj ni šla prej nazaj v Slovenijo, ko je videla kaka je situacija.
Pa da napiše rabim za kavico-halo? Ko bi napisala rabim za hrano, letalsko karto bi štekala.
A ni imela ni privarčevanega? Grozno neodgovorno.
Mi gre pri naših zvezdnikih to na živce, ker so artisti, ne bodo delali nič manj plačanega tudi kelnarjenja ne, če to vse mine. Za kelnarjenje ni treba imeti diplome. :)
Velik mojih kolegic dela manj plačana dela z magisteriji; ta Zalta je preveč fina za to.
V zdajšnjih časih je tudi iskanje sugar daddya nevarno zaradi okužbe korone.
V prejšnji recesiji je bila vsaj to opcija.
Na živce mi gre, ker sumim da je to nateg malo klošarsko oblečena, brez make upa; kaj pa res revni ljudje, ki skoz zelo skromno živijo, pa ne prosjačijo, pa bi oni ubistvu morali prej, kot ta razvajena Zalta.
Bolj cenim Salome, ki tudi jamra ampak je vsaj pripravljena delati tudi manj zvezdniška dela v kriznih časih.
Default avatar

kje jo lahko vidimo

guccigirl je napisal/a:
kje ste jo zasledili,da prosi ... v katerih medijih?
Default avatar

guccigirl

Desanka my love je napisal/a:
Sej mettoo gibanje jim je pokvaril možnost kariere. Tudi netalentirane so si s pomočjo spolnih uslug zagotovile fino kariero.
Default avatar

jest pa

nisem razumela, kakor da "fehta" za kavico, ampak da nas prosi za evro, dolar,...kolikor bi bila pač vrednost ene kavice,...hotela je povedati, da naj prispevamo čisto malo, pa vendar..
Default avatar

guccigirl

kje jo lahko vidimo je napisal/a:
Njen Instagram profil
Default avatar

guccigirl

jest pa je napisal/a:
Koji ****** ji bo zdaj kavica rabla? Folk živčno kupuje osnovna živila, ona pa kavico.
Zdaj vsi pijemo pocen kavo doma.
Pač bo mogla potrpeti brez afnanja po Starbucksu.
Default avatar

pa naj tam ostane

Kdo je spet ta Zalta? Če je šla tja, bo prišla še nazaj. Zakaj je hodila tja, če nima denarja za nazaj?
Default avatar

costco rabi

2 dni nazaj videla info iz prve roke, da po celi Kaliforniji delavce išče Costco. Zarad povečanja navala v štacune, itd, zdaj najemajo praktično "on the spot", samo v trgovino moraš pridt in vprašat.

Tako da lahko to proba Inja, če ne gre drugače...
Default avatar

herotica

Smrklja predrzna. A takole se bomo zdaj šli:

"Lažje je vsakemu dati za kavico, kot pa da prosim svoje bližnje za denar."

Itak. Lažje je vsakemu od vas meni vsak mesec nakazat dva evra, kot pa da delam.
Default avatar

Ko jajčka pomodrijo

Če ne bo šlo na izi bo pa šla delat in zaslužit denar. Saj ni edina, ki se je srečala z realnostjo.
Default avatar

viharni jezdec

Doniarjte meni, da frački kupim letalsko karto, bo se potem odddolžila, bo tudi vam prav, da ni brez truda dobila denar.😁

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen