Najdi forum

Pozdravljeni,

Prosila bi za vase mnenje, in sicer s fantom sva skupaj priblizno 1 leto. Zadnje 3 mesece imam obcutek da me ignorira vidiva se dvakrat na teden ker ima on vedno izgovore da nima casa ali da je utrujen in da se mu nic neda. Tudi do seksa mu ni saj pravi da mu to nic ne pomeni ceprav je bilo od zacetka zveze drugace. ze veckrat sem mu rekla da naj pove kaj je narobe in da lahko tudi zakljucica ce mu ni vec do zveze, vendar vedno pravi da me ima rad in da ne zeli koncati. Tudi poklice me ne nikoli na smsje pa odgovori trikrat na dan. Glede na to kaksen odnos ima do mene sumim da me vara.

Mogoče ima samo kakšne osebne težave pa o njih ne more govoriti s teboj, ker se boji, kaj si boš mislila o njem. Ja, seveda je te težave lahko povzročila tudi kaka druga ženska, tvoj sum je razumljiv, vendar sam nisem najprej pomislil na tega.
Povej mu, kako se počutiš in kakšne misli ti gredo po glavi, potem pa boš videla, kaj se bo iz pogovora razvilo.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Odkrito? Ni mu več do tebe pa ti ne upa povedat, mogoče je s tabo iz usmiljenja, mogoče ima zraven nagledano še kakšno drugo. Takoj, ko se te partner začne izogibat, ti ne kaže več pozornosti oz. te začne zapostavljat, je odgovor na dlani. Take igrice so za otroke. Reči mu, naj se neha zafrkavat in zaključi zgodbo.

glej lahko da gre skozi kako sranje, lahko da te vara lahko pa da je enostavno preveč navezan nate in te noče izgubiti… moraš sama presoditi, ga opazovati in še kaj. Nikakor pa mu ne gledati po fonu, ampak opazuj ko sta skupaj. Vprašaj ga kaj takega in opazuj njegove kretnje mimiko obraza. Zaenkrat ti drugo ne morem svetovati. Fantje lahko močno ljubimo ali pa čist kontra tega. Odvisno kaj se dogaja z njim.
Sam sem šel skozi tako fazo nedolgo nazaj in sem opazoval samo… To je moj nasvet.
Upam da rešiš.
Lp

To je taktika strahopetnih moških, ki hočejo iz veze a ne upajo narediti konca in čakajo da ga slej ko prej naredi ženska. Na ta način preloži odgovornost za sebe v tvoje roke.
Zato največ zvez končajo ženske, ker ženske večinoma ne morejo živeti v taki dvoličnosti in lažeh in hočejo odgovore, ker hočejo priti stvari do dna, tej strahopetni moški pa raje stisnejo zobe na tak zahrbten način kot pa da bi partnerico zjasnili kaj in kako je pri njih ter prevzeli odgovornost za svoja občutja, čustva in željo po razhodu. Tak moški še sam sebi ne more dati opore, ker predvsem s temi lažmi tlači sebe v drek, kaj šele da bi jo dal partnerki.

Osnova kakšnega koli odnosa je poštenost in iskrenost in zaupanje obojestransko. Vse ostalo je le mešanje megle, ki odnosa seveda ne bo popeljalo na višjo raven, slej ko prej ga pa boš končala ti, saj v sebi veš da ti laže. To ko reče da te ima rad in noče končati, so le besede, ki jih na vsej črti podrejo njegova dejanja do tebe. Sicer lahko preizkusiš tako, da ga nič več ne pokličeš, ne pošlješ sms… če se ti v roku 24 ur sam od sebe ne javi.. in se recimo šele po tednu dni ali še kasneje ali pa sploh ne več, pol veš da si imela opravka s hinavskim strahopetcem.

V temule članku je vse lepo razvidno, kakšne vse trike uporabljajo tej strahopetci.
Potem pa so ženske krive za večino razhodov, ne upoštevajo pa, da so ga zanalašč pasivno začeli moški.

https://style.over.net/znaki-da-hoce-moski-z-vami-prekiniti-razmerje/

En nasvet: nikoli ne zaupaj nasvetom, v obliki preprostih seznamov, ki jih dajejo razne lifestyle revije. Te stvari so sicer zabavne za branje, a življenje je vendarle bolj kompleksno.

------------------------------------------------- [url=http://gresak.net]Gresak.net[/url] [url=http://pesem.si]Pesem.si[/url]

Kar si napisal, bi lahko v veliki meri držalo. Le to ne, da se take stvari počnejo nalašč. Večinoma take stvari ljudje počnejo nevede, ker so tako naučeni in se jim zdi tako najbolj prav. To ne pomeni, da jim je lahko ali da se smejijo za hrbtom, najverjetneje jim je celo tako težko, da sploh niso sposobni videti, da je težko tudi osebi na drugi strani odnosa, saj imajo preveč opravka s svojimi čustvi. Zato jim je to treba pokazati in dati vedeti, nikakor pa ne tega podpirati, da ne bo pomote.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Se strinjam, ljudje se največkrat ne ranimo namenoma. Ko trčita skupaj dva različna svetova, se sprosti ogromno energije, s katero ne znamo hendlat. Bolj je človek v sebi ranjen ali v temi, težje vidi drugega.

Kar si napisal, bi lahko v veliki meri držalo. Le to ne, da se take stvari počnejo nalašč. Večinoma take stvari ljudje počnejo nevede, ker so tako naučeni in se jim zdi tako najbolj prav. To ne pomeni, da jim je lahko ali da se smejijo za hrbtom, najverjetneje jim je celo tako težko, da sploh niso sposobni videti, da je težko tudi osebi na drugi strani odnosa, saj imajo preveč opravka s svojimi čustvi. Zato jim je to treba pokazati in dati vedeti, nikakor pa ne tega podpirati, da ne bo pomote.
[/quote]
So ljudje, ki točno vedo zakaj kaj počnejo. Reče se jim manipulatorji, ki so izredno strahopetni ljudje, da to počnejo. Vodi jih strah, ne ljubezen, čeprav za sebe mislijo, kaki đeki so..
Pošten človek bo namreč povedal svoja dejstva partnerju, nepošten pa se bo pač igrice špilal naprej. Vsak je odgovoren za svoje besede in dejanja, drug te odgovornosti ne more nosit, kot ne more nosit njegovih kil.
Pravijo da večino vez končajo ženske.. glede na moško(pa ne govorim o vseh moških seveda) pasivno agresivnost glede obstoja veze, so pa oni tisti, ki so prvi končali vezo-le da niso žensko s tem seznanili. Ali so agresivno pritiskali na eno in isto točko, kjer se ne strinjata in poustvarili prepir, ki ga izkoristijo za izhod ven ob tem pa seveda krivi njo ali se nehali zanimat za njo ali jih po cele dneve ni več doma ali..itd itn… Zveza je pač stvar dveh posameznikov, ki morata v njo dati 100% sebe. Iskreno, pošteno, odprto v dušo gol. To je ljubezen, spoštovanje, prijateljstvo, sodelovanje, zaupanje.

New Report

Close