Style.Over.Net

Nega, ličenje in style

Odgovarjajo: Anja CajhenLaura Sardinšek, mag. kozm., dipl. m. s.

Forum za ženske in moške, ki si želijo izvedeti več o modi, trendih, lepoti, ličenju ter negi telesa in obraza. To je kotiček, namenjen izmenjavi mnenj in lastnih izkušenj ter vprašanjem modnim in lepotnim strokovnjakom.

Anja Cajhen

AnjaCajhen

Laura Sardinšek , mag. kozm., dipl. m. s.

Laura Sardinšek

Zbledeli tatuji

Default avatar

alternativka

Hellou :)

Bom kratka in jedrnata... štirje od šestih tatujčkov so mi začeli bledeti in me zanima če ima kdo izkušnje s kakšnimi kremami ali serumi za oživeti tatuje? Ali je bolš da grem nazaj popravit tatuje v studio?
Default avatar

Zontallini

alternativka je napisal/a:

Bom kratka in jedrnata... štirje od šestih tatujčkov so mi začeli bledeti in me zanima če ima kdo izkušnje s kakšnimi kremami ali serumi za oživeti tatuje? Ali je bolš da grem nazaj popravit tatuje v studio?
Čist odvisno je, koliko so ti zbledeli tattoo-ji. Če se jih absolutno ne vidi več in so samo še packe iz katerih ni vidno kaj predstavljajo, ti predlagam, da se oglasiš pri osebi ki ti je delala tattoo in se posvetuješ z njim/njo. Če pa tattoo-ji samo malo bledijo, ti pa predlagam kremo za tattoo-je od Lux Factorja. Še posebej če imaš črno-bele tattoo-je.
Default avatar

alternativka

Zontallini je napisal/a:

Čist odvisno je, koliko so ti zbledeli tattoo-ji. Če se jih absolutno ne vidi več in so samo še packe iz katerih ni vidno kaj predstavljajo, ti predlagam, da se oglasiš pri osebi ki ti je delala tattoo in se posvetuješ z njim/njo. Če pa tattoo-ji samo malo bledijo, ti pa predlagam kremo za tattoo-je od Lux Factorja. Še posebej če imaš črno-bele tattoo-je.
Ja usi so črnobeli pa samo en je ratal packa. Bom se naročila za posvet med tem ko čakam kremico. Hvala :)
Default avatar

drevoživljenja12

Zontallini je napisal/a:

dober nasvet si ji dal..jst sem sicer uporabljala lf kremo samo na barvnih tatujih ker črnobelih nimam ampak mi je zelo pomagala

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen
Laura Sardinšek , mag. kozm., dipl. m. s.
Laura Sardinšek