Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

umetna Tina Apostolova

Default avatar

Sipa23

Ja!!! Kok je bila Ula meni huda bejba. Potem pa ji nekaj casa nisem sledila in bum, vsa plasticna, tako da je prepoznala nisem. Edino ucke ima se vedno lepe:)
Default avatar

plastičnalutka

preveč samovšečna ženska, ki želi nonstop biti v središču pozornosti. Pa tisti njen gejasti Šaban
Default avatar

MX70565857

Enak primerek je tudi Iris Mulej. V ustnicah ima kepe silikona, preveliki umetni joški in pod roko šaban Admir, našopan s kokainom in steroidi.
Ne zavidam jim, moj nivo je daleč nad njihovo cenenostjo. Se pa večkrat vprašam, ti ljudje res ne vejo, da zbujajo pozornost ker izgledajo bebavo?
Default avatar

to je v redu varianta

A hočete, da me nočna mora tlači!?

Pa kaj so to za ena podvrsta? Homa airbagus ali kaj?
Default avatar

to je v redu varianta

Sigurno sem včasih zavistna kakšni lepi in pametni ženski, zaradi teh umetnih balonov pa prav gotovo ne. Pa saj sta ko dva transvestita no, spodaj človek kar pričakuje en majhen penis ... Kako tako žensko sploh kje jemljejo resno? Saj ne veš, a se pogovarjaš s plastično račko za v banjo al s človekom.
Sploh ne morem dojet.
Default avatar

Videla sem jo

To Tino Apostolovo sem že večkrat videla v živo na fitnesu in je tako kot ste že same ugotovile. To zame ni več lepota ampak grozota, saj me je skoraj kap ko sem jo prvič videla.
Default avatar

hana33

No, jaz sem jo videla, ko je bila še lepa naravna.
zelo lepa punca. Kaj se ji dogaja , ne vem. Ustnice skos večje. Fitnes vsak dan.. Kakšna je sedaj v živo pri rosnih letih ne upam niti pomislit. PA nisem fouš, samo škoda jo je..da čist spremeni videz... Tako da tudi oblekc žal nimam volje naročit...
Default avatar

PinkaŠinka

Kdo je sploh Tina Apostolova??
Meni je na vseh fotkah ista.
Ali lahko da nekdo njeno fotko PRED in PO operaciji??

Meni zgleda stara 40! Oprostite, pač moje mnenje.
Default avatar

lalalalalland

PinkaŠinka je napisal/a:
Kdo je sploh Tina Apostolova??
Meni je na vseh fotkah ista.
Ali lahko da nekdo njeno fotko PRED in PO operaciji??

Meni zgleda stara 40! Oprostite, pač moje mnenje.

tule poglej http://tinaapostolova.blogspot.com/
pod rubriko "Insta Q & A apart 2 iz 3.8.2018
Default avatar

ogabna baba

Resnično grd južnjaški videz s kombinacijo vseh vrst popravkov. Groza, kaj ljudje delajo iz sebe.