Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Bolečina v prsnem košu

Bolečina v prsnem košu

Pozdravljeni
Že skorajda en teden se mi pojavljajo bolečine v prsnem košu. Nekaj časa na levi strani ki nato izžari tudi v levo roko. Nekaj časa pa kot neko zbadanje/špikanje na sredini prsnega koša. Bil dvakrat pri zdravniku prejšnji teden, EKG ok, didimer ok, troponin OK. Kri nasplošno tudi OK. Imam malo povišan holesterol in pa povišan krvni tlak, ki ga zdravim že cca. 5 let. Trenutno stanje je 135/80/65. Starost 26 let. Nekako se ne morem znebiti občutka da gre za znake kakega infarkta ali kaj podobnega. Mogoče še kak nasvet kaj bi lahko pomenila ta bolečina ki nikakor ne izgine…

Pozdravljeni, tako glede na izvide, kot tudi na okoliščine in opis težave, se mi srčni infarkt ne zdi prav verjetna možnost in niti ne vem, na podlagi česa to skrbi vas. Raza zbadanja in podobni občutki v prsnem košu pa so sicer zelo pogosta težava. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Hvala za odgovor. Naredil sem se UZ srca brez posebnosti. Se mi pa zadne noci pojavlja kot nekaksna mrtva roka v predelu dlani do mezinca….verjetno posledica da sem si jo zalezal ali je lahko kaj povezano z bolecino v prsnem kosu?

Glede skrbi…me verjetno skrbi zaradi simptomov ki jih preberem kar zna biti izvor problema… Ker ko enkrat preberem kake nove simptome si jih kar nekako priklicem…

Še to… Ne morejo pa biti to neki predznaki za kaj podobnega? Verjetno bi bilo na izvidih vidno ne?

Ta povezava se mi ne zdi verjetna, lahko ste si le poležali kakšen živec, ki vodi v/iz mravljinčastega predela. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Tko to gre: več ko bereš, več jih maš 😉 Google pa je tako kot šumenje ponoči v samotni bajti. Strah te je ful, ponavad ni pa nič 🙂

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Toliko, kot je mrzel veter predznak jeseni. Lahko je tudi spomladi, poleti ali kadarkoli.

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close