Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Gibala/Gibalni sistem Klinika za sklepe, hrbtenico in poškodbe izvid artrografije desnega kolka

izvid artrografije desnega kolka

pozdravljeni. po pol leta čakanja na mr artrografije s kontrastom sem končno prejela izvid. Imam obsežno rupturo anterosuperiornega labruma. ker imam že več kot pol leta bolečine v dimljah, zategnjeno mišico… težave pri hoji (bolečine), omejena in boleča rotacija…( če bi prej vedela, bi sigurno drugače ravnala), tako pa nisem nič pazila…in športala, kljub bolečini. Prav tako je že tako daleč, da niti spat ne morem več na kolku. Mislim pa,. da je podobna situacija tudi na levi strani, vendar bolj v blagi obliki. zaenkrat imam izvid desnega kolka. V celju so mi povedali, da tovrtstne operacije izvajajo le v LJ. Bojim se, da imam že veliko storjene škode in sem omejena na vseh področjih, tudi v službi, kjer sem na nogah vsak dan. Baje je čakalna doba na operativni poseg tudi do dveh let in dalje? Kako ravnati do takrat? Sedaj se moram tudi sama naročiti na vse nadaljne preglede in posvete v Lj. Vem da moram bolj mirovati, ampak so bolečine prisotne že v mirovanju. Imam zaradi tega morda kaj prednosti?zavedam Se, da se lahko škoda v dveh leti fejst pozna potem glede same prognoze po operaciji. prosim za kakšno vzpodbudno besedo. Je res slaba prognoza tovrstne poškodbe po op? Kar velik šok zame, glede na to da sem strastna športnica. Hvala za vsako info. N.

Spoštovani,

artroskopske operacije so pri tovrstnih poškodbah/okvarah praviloma zelo uspešne. Do operacije pa se vsekakor izogibajte vsemu, kar vam povzroča bolečine, kolikor je to le mogoče. Le na ta način si zanesljivo ne boste povzročali dodatne škode.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

hvala za vaš odgovor. Naročila sem se na samoplačniški pregled pri dr. Stražarju. Ste kaj seznanjeni s čakalno dobo ? hvala

Spoštovani,

ne, je pa pravi naslov.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close