Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Vprasanje

Vprasanje

Zdravo.ze nekaj casa me boli pod levo dojko.mislila sem da me bolijo rebra danes pa sem si otipala nekaj kar se cuti kot neka slamica oz cevka.poteka od predela po dojko in proti trebuhu.ker me je strah prosim za odgovor

Kaj vas boli pod dojko bo težko ugotoviti po netu in ni nemogoče, da boli neka struktura v steni prsnega koša. Vaš opis tiste “cevke” ne spominja na nič “nevarnega” in verjetno gre za nekaj v podkožju, predlagam pa vam, da pokažete zdravniku, ki to lahko potipa.lp

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Danes sem bila pri zdravnici.dala mi je napotnico za uz trebuha.zanima me kako izgleda trebusna slinavka oz kje se nahaja.zdravnica je rekla da na podrocji ki me boli je trebusna slinavka ampak da dvomi da je to.kaj pa vranica?ko berem po netu me je kar malo strah.imam pekoco bolecino po rebri na levi strani.ali se vranico lahko otiplje?boli me pa tudi med lopaticama.hvala za odgovor

Leži na sredi zgornjega dela trebuha med dvanajstnikom in vranico. Tiplje se le močno povečano vranico.
Lp

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

vprašala bi še kako se čuti bolečina vranice? ali te boli na dotik, otip ali” bolj znotraj”?mene boli točno pod levo dojko na otip, tudi ko imam modrc s kostjo me boli. prav tako ponoči občasno čutim kot neko trzanje ali utripanje če ležim na levem boku. ali je to vranica. hvala za odgovor

Mislim da lahko dilemo zaključi podatek, da vranica ni pod levo dojko in da pritiskanje na predele reber nikakor ne povzroča bolečin v vranici.

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

vprašala bi še kako se kažejo bolezni v zvezi z trebušno slinavko? ali je bolečina pod levo dojko oz. levim rebrnim lokom eden izmed znakov?

hvala

Katero bolezen imate v mislih?

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

zanima me na splošno, saj me je zdravnica prestrašila ko je omenila trebušno slinavko… kakšni so znaki da je s treb.slinavko kaj narobe ?

Različne bolezni imajo različne simptome, zato je nemogoče odgovoriti, zakaj ne bi vprašali vaše zdravnice kaj je mislila s tem in ne bo nobene dileme?

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Pod levo dojko imam kot da bi bilo oteceno.boli me na otip.kaj bi to bilo?moram k zdravniku nujno?glede na to da so prazniki.v sredo imam uz trebuha

Če je močno pordelo, rdeče in deluje, kot da gre za kolekcijo gnoja, ne bi čakal 4 dni do konca praznikov, če imate še vročino, potem sploh ne. Ostale opcije se ne mudijo tako zelo. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close