Najdi forum

Pozdravljeni. Malo prej mi je padlo.nekaj na nart,.sedaj.imam.bulico na kosti, ni.oteceno nekaj pa ne.boli.zelo. a.jelahk zlomljeno? Se.da.zaceliti brez.gipsa?
Se nekaj, pisala.sem vam.ze glede.tiscanja na.eni.nogi.pod.kolenom. vsake.toliko se to.pojavlja, osebna.dr meni,da.je.hrbtenica kriva, na.izgled noga izgleda ok,tako.da.kaka tromboza naj.ne bi bila,me.pa vseeno skrbi.

Spoštovani,

za udarnino noge priporočam, da počakate tri dni in v tem času udarjeno mesto hladite z ledom preko tkanine po 20 minut z urnimi presledki ter pretežno počivate z višjim položajem poškodovane okončine od prsnega koša. Če bosta oteklina in bolečina nazadovali, ne priporočam posebnega ukrepanja, če pa ne, pa priporočam obisk zdravnika.

Tromboza je glede na nikakršne vidne spremembe uda zelo malo verjetna.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close