Najdi forum

Hujšanje! TOKRAT ZARES!

Pozdravljene punce,

ker sem se spet odločila za hujšanje preden smuknem v kopalke, sem se odločila, da tu z vami delim svoje jedilnike, kar mi bo pomagalo, da se bom držala reda. Kako dolg stavek kajne? 😀 torej.. jutri si grem kupit novo vago, saj stara ne deluje več. Mislim pa da imam nekje čez 61 kg. Velika sem pa 168 in bi rada prišla na ene 55 kg. V bistvu mi je važneje, da izgubim ta ”špeh” po telesu, kot pa ne vem koliko številk na tehtnici. No, danes mi ni kaj veliko pasalo jesti, zato:

zajtrk: pol melone
malica 1: pest indijskih oreščkov (no malo večja pest, ups) – če so pa tako dobri.. (vem, da redijo v preveliki količini, saj so zeloo bogati z maščobami, ki pa so vsaj dobre in koristne za nas.
kosilo: 1 skodelica kislega zelja Natureta
malica 2: košček feta sira
večerja: 1 naribana kumara z feta sirom in malo skute

VODA: 2L dnevno (mogoče malce več)

pač res mi ne paše danes jesti, zato sem tudi uvedla tako res lahko večerjo, ki jo bom pojedla okrog 7ih. Glede športanja, sem danes hitro hodila v mesto in nazaj (po mojem ene 6 km, no nekaj pa je, bolše kot nič). Včeraj sem izvedla to vajo, res priporočam, se ful preznojiš: https://www.youtube.com/watch?v=O6KfdWDz0XI ta ženska ima malo morje videov in vaj, prav za vsakega se kaj najde. 🙂 no, če se mi bo ljubilo bom eno urco pred večerjo ponovila to vadbo, isto kot včeraj. To je to za danes, upam, da se mi katera pridruži na novi temi. Lep pozdrav, M.

New Report

Close