Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Test negativen, M še vedno ni .. stanje po prehenjanu z KT

Test negativen, M še vedno ni .. stanje po prehenjanu z KT

Pozdravljene,

v petek zjutraj (18.3.) sem naredila prvič test za nosečnost (CB) in je h sreči pokazal negativno! Danes še vedno ni menstruacije… s partnerjem te dni pač nimava odnosov, saj bi rada, da prej dobim M. Zanima me, ali bi mogla po vašem narediti še en test, meni se sicer zdi nesmiselno, saj sva zadnje odnose imela 13.3. .. potem pa nič do sedaj, vmes test bil negativen… Ker sem po 5 letih prenehala jemati KT pravi ginekologinja, da je normalno, da se je M zamaknila oz da zamuja in da v kolikor ne bo M do 45. dneva, dobim tablete za sporžitev M. Vsi odnosi po prenehanju s tabletkami so bili zaščiteni, sama se tudi preverjala ali je zaščita ostala cela.. in je vedno, tako, da je tudi minimalna možnost zanostitve, ampak vseeno…. Čudno mi je, ker je že vse kazalo, da bom v kratkem dobila M, je pa še kar ni.. tudi občasne bolečine imam v spodnjem delu trebuha.. to je pa vse.

Ima mogoče katera izkušnje s tem??? (sedaj sem na 37.dnevu ciklusa).

Hvala in lp!

Naj dodam, da sem med jemanjem KT imela M vedno na 28.dan, torej sedaj zamuja že 9 dni.

Ce nisi sigurna v urinski test, pejdi naredit krvni test ki je 100%. Edino tako bos sigurna.

Ne, sem sigurna v test.

New Report

Close