Forum: Prehrana in kulinarika

Imate kuharske izkušnje? Potrebujete nasvet? Povprašajte ostale udeležence foruma, ki radi razkrijejo male skrivnosti velikih kuharskih mojstrov. Seveda pa vam bo svetovala tudi naša izkušena uporabnica, moderatorka , s svojimi nasveti in za vas iskala potrebne informacije. Obilo užitkov.

Praznovanje rojstnega dne

Odgovori Nova tema
Default avatar aisha 13 Okt 2004 14:40

Pozdravljene!

Obračam se tudi na vas čeprav sem pisala že v "Starševski čvek", ampak več glav več ve, zato tudi vas vse prosim, za kakršnekoli ideje in nasvete kako pogostiti žlahto ob praznovanju drugega rostnega dne naše druge smrkete! Pridejo k nam na dom, naveličana sem pa že raznoraznih standardnih dolgočasnih narezkov z vinom... Zato bom vesela vsakršne novice, kako se ve pripravljate za takšna praznovanja, ideje, nasveta... Še podatek, da nas bo okoli 12, od tega štirje otroci!

Hvala že vnaprej!!!!

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
Default avatar O-O 13 Okt 2004 15:31

še tule ponovim:
Vsem "novim" to povemo:
najprej poglej z iskalnikom in nastavi datum za dalj časa nazaj,
ko tam nič ne najdeš pa raziskuješ tule :) to je zato, da se vedno ene in iste teme ne pojavljajo.

več debat je že bilo na to temo ... evo koliko linkov se je odprlo:

veliko uspeha pri pripravi "žurke":)

Default avatar alena 14 Okt 2004 06:31

Ne vem, zakaj je tako težko še enkrat napisati in deliti izkušnje, saj zato smo vendar tu. Po tvojem bi lahko ta forum kar zaprli in vsakega preusmerili na kuharske knjige, ker je bilo že skoraj o vsem kaj povedanega.

Aisha, za praznovanje imaš res pestro izbiro , odvisno kaj želiš. Npr. lahko spečeš razne vrste pitulic, slane rolade, zelenjavne ražnjiče, hladne pečenke. Če te zanima kakršen koli recept, ti kar vprašaj, ti bomo z veseljem odgovorile.

Lepo praznovanje, Alena

Default avatar O-O 14 Okt 2004 17:13

Sploh ni težko, zato sem tudi odgovorila na njeno sporočilo in ji tako posredno posredovala precej idej.
Kot sem že rekla v enem drugem postu s pregovorom "bolje je človeka naučiti loviti ribe, kot mu ribo dati".
Če je nova uporabnica foruma in se še ne znajde dobro je prav, da jo poučimo, kako sama pride tule do mnogih informacij hitreje kot pa, da čaka morebitne odgovore - vidiš koliko replik je dobila v dveh dneh, če bi pobrskala sama bi ji to vzelo le nekaj minut časa, veliko idej in informacij pa bi dobila takoj.
S ponavljanjem enih in istih tem ne vidim posebnega smisla - topla voda je bila že zdavnaj odkrita.
Tako.
Pa lep dan :)

Default avatar Kresnica 14 Okt 2004 17:16

Pomoje bi bilo najbolje, da:
1. V iskalniku res Primož nastavi na default "Katerikoli datum"
2. Z velikimi rdečimi bold črkami napiše, da je naprej fino pobrskat med morebitnimi odgovori, šele potem odpret novo temo

Default avatar Avena 14 Okt 2004 19:20

Res je tako, da nov uporabnik foruma niti ne pozna iskanja. Tistim, ki se pa tukaj pasemo vsak da, so pa res že vse teme znane. Pa je kljub temu vsak dan kaj novega in je prav fino, da se teme včasih ponovijo in se kaj novega doda.

Default avatar petra 15 Okt 2004 08:23

na zacetku se verjetno ne znajdes takoj.. !

poglej pod: rojstni dan- 1.10.04, rojstni dan-ideje- 19.7.04, rojstni dan-pomoc- 5.5.04...... pa se bi se naslo. lp petra

Default avatar Mamica111 25 Apr 2017 18:36

Mi smo letos rojstni dan praznovali v Tivoliju na bowlingu in je bilo super. https://www.bowling-spider.si/praznovan ... tnega-dne/

Stran 1 od 1
Na vrh