Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Kož bivši pripelje otroka mami

Kož bivši pripelje otroka mami

Včeraj sem ustavila na parkingu.Delala se je že tema, ko sem pred seboj zagledala primopredajo:
Očka je pripeljal otroka , prevzela jih je mamica.Otroka majhna, še predšolska.Odnos med bivšima staršema je zgledal kar korekten.
Očka s čikom v roki …Zgledal je en frajerček, stopical je gor in dol…
Čeprav se je pri otrocih kar potrudil , vsaj tako je zgledalo…
Mamica luštna, postavna, z dolgimi lasmi.
No, potem je odpeljala…
Potem je oddrvel še frajer v velikem, prestižnem avtomobilu…
Mačo man….samo ob nedeljah.

Luštnih postavnih mamic z dolgimi lasmi, se je najbolj za bati. Na zunaj top, na znoraj tank.

smo te že pogrešali včeraj.

In kaj si hotela povedati?hahahahah

Hotela sem povedati tole :
Če bi bil to moj sin, bi mu že dala varde!
Čik iz ust, če imaš v rokah otroka!

Pa obvezno deljeno skrbništvo!
En teden ona, en teden on!
Naj skrbi za otroke vsak dan, ne samo ob vikendih!

Hotela sem povedati tole :
Če bi bil to moj sin, bi mu že dala varde!
Čik iz ust, če imaš v rokah otroka!

Pa obvezno deljeno skrbništvo!
En teden ona, en teden on!
Naj skrbi za otroke vsak dan, ne samo ob vikendih![/quote]

In po čem ti sklepaš, da je on razsul zakon in ne ona?

ja fino no, a otroc naj se pa kar vsak teden cjazijo sem pa tja.

Hotela sem povedati tole :
Če bi bil to moj sin, bi mu že dala varde!
Čik iz ust, če imaš v rokah otroka!

Pa obvezno deljeno skrbništvo!
En teden ona, en teden on!
Naj skrbi za otroke vsak dan, ne samo ob vikendih![/quote]

In po čem ti sklepaš, da je on razsul zakon in ne ona?[/quote]

Ona to normalno ve :-), čeprav bi en odvetnik Verstovšek lepo in realno povedal, da gre v 99% primerov za krivdo mater, ki po ločitvi še bolj norijo in zlorabljajo kot so prej…

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

včeraj: pri otrocih iz “ločenih” družin je tisti čik še najmanjši problem. Tvoji bodo imeli recimo celo življenje hude probleme, ker iz tebe veje tako silno sovražtvo. Moj te probleme že ima.

In po čem ti sklepaš, da je on razsul zakon in ne ona?[/quote]

Ona to normalno ve :-), čeprav bi en odvetnik Verstovšek lepo in realno povedal, da gre v 99% primerov za krivdo mater, ki po ločitvi še bolj norijo in zlorabljajo kot so prej…[/quote]

ja seveda

ženske so krive za vse zakone, da razpadejo
tudi če tip vara in skače po drugih babah, tudi če babo pretepa, tudi če pije ko žolna… ženska je tista, ki je kriva za ločitev
vedno in povsod….

Hotela sem povedati tole :
Če bi bil to moj sin, bi mu že dala varde!
Čik iz ust, če imaš v rokah otroka!

Pa obvezno deljeno skrbništvo!
En teden ona, en teden on!
Naj skrbi za otroke vsak dan, ne samo ob vikendih![/quote]
vsi psihologi, kar sem govorila z njimi pravijo, da je deljeno skrbništvo največja bedarija, kar more bit. brez izjeme, tako moški, kot ženske….

Ma dej, kakšno silno sovraštvo!
Jaz bi vsakega takega, ki si osnuje družino, potem je pa kriv za razhod, stresla fajn iz hlač.
Ker to so nedonošenčki.
Potem naj bo pa to on ali pa ona!
Poznam moške neodgovorneže, pa tudi kakšno babnico vmes, tako, da te glava peče…Da sploh ne verjameš, da take babure živijo…

No, najbolj so na udaru otroci…Zmešani in nič ne razumejo.

Ne moreš verjeti! A je kje pisalo, da jih je imel samo v nedeljo??? Kaj pa, če jih je imel cel teden in v nedeljo pripeljal nazaj, da bosta ta teden pri mami?

Torej, če bi videla mojega kolega, ki pripelje otroka k njuni materi, bi ga obtožila isto? Čeprav ima en teden eden, en teden drugi.

Kaj pa, če bi videla mati, ki pripelje otroka k očetu- bi tudi pisala tukaj, da ju ima samo v nedeljo? Kar malo dvomim.

Ene ženske vidite nekaj napol in kar neko svojo štorijo ven naredite, pa ljudi sploh ne poznate. Res ste neverjetne. Pa sem ženska, da ne bo pomote.

Pa tako mimogrede- je kje pisalo tudi, da je ta tip oče? Kaj, če sta bila za vikend na obisku pri njenem bratu, recimo.
Mislim, možnosti je res ful, ampak ne, ti narediš eno zgodbo, ki je tebi všeč in pišeš tukaj, da je resnična.

Ma dej, kakšno silno sovraštvo!
Jaz bi vsakega takega, ki si osnuje družino, potem je pa kriv za razhod, stresla fajn iz hlač.
Ker to so nedonošenčki.
Potem naj bo pa to on ali pa ona!
Poznam moške neodgovorneže, pa tudi kakšno babnico vmes, tako, da te glava peče…Da sploh ne verjameš, da take babure živijo…

No, najbolj so na udaru otroci…Zmešani in nič ne razumejo.[/quote]

Ja itak ja Včeraj, poznamo tvoje stališče, ni važno al je dedc ali baba, samo da je on vedno kriv…[img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img]

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................


Se ne obnese najbolje. Otroci živijo dvojno življenje in to je prevelik napor. Imamo v šoli enega takega zgubljenčka, ki si ga starša fino podajata med seboj. Otrok se pa itak počuti nezaželjenega.
Saj lahko oče otroka večkrat po šoli pobere. Čim več časa z njim preživi med tednom, ga pelje on na morebitne treninge ali recimo zobarju. Zakaj pa ne?
Midva si otroka nikoli ne izmenjujeva na parkirišču, ga pride lepo domov iskat, kamor ga tudi pripelje. To nobenemu ne predstavlja nikakršen problem.

Misliš, da nisem opazila med njima neverbalne komunikacije?
Če bi bil to njen brat, bi se predvidevam dobila drugje, ne na enem parkingu.Z bratom , če ti pripelje otroke, imaš tudi drugačno, bolj veselo komunikacijo, ne tako uradno, kot sem jo videla.
In, ja, on je bil frajerček.
Pa čik bi lahko prižgal pet minut kasneje.
In odpeljal se je, da se je kar kadilo.Predvidevam, da je hitel na randi z novo…
Ne, ne…jaz bi mu dala za cel teden otroke.Da bi jih zjutraj zbujal, oblekel, peljal v vrtec….praktično odbrenkal pred službo že en šiht…
In poslušal jutranje jokanje…oblačenje, obuvanje…

Ker pri tej nalogi tričetrt moških pade …
In potem bi prišel že utrujen v službo.
Kot bo prišla utrujena v službo mama – dan za dnem.On jih bo pa imel za vikende s pomočjo svoje mame…

Ponavadi je tak standard…

Hotela sem povedati tole :
Če bi bil to moj sin, bi mu že dala varde!
Čik iz ust, če imaš v rokah otroka!

Pa obvezno deljeno skrbništvo!
En teden ona, en teden on!
Naj skrbi za otroke vsak dan, ne samo ob vikendih![/quote]
vsi psihologi, kar sem govorila z njimi pravijo, da je deljeno skrbništvo največja bedarija, kar more bit. brez izjeme, tako moški, kot ženske….[/quote]

Tudi psihologi se razlikujejo kot zdravniki, učitelji in prodajalci.
In statistika in posploševanje nista primerna za vsakdanje življenje.

Misliš, da nisem opazila med njima neverbalne komunikacije?
Če bi bil to njen brat, bi se predvidevam dobila drugje, ne na enem parkingu.Z bratom , če ti pripelje otroke, imaš tudi drugačno, bolj veselo komunikacijo, ne tako uradno, kot sem jo videla.
In, ja, on je bil frajerček.
Pa čik bi lahko prižgal pet minut kasneje.
In odpeljal se je, da se je kar kadilo.Predvidevam, da je hitel na randi z novo…
Ne, ne…jaz bi mu dala za cel teden otroke.Da bi jih zjutraj zbujal, oblekel, peljal v vrtec….praktično odbrenkal pred službo že en šiht…
In poslušal jutranje jokanje…oblačenje, obuvanje…

Ker pri tej nalogi tričetrt moških pade …
In potem bi prišel že utrujen v službo.
Kot bo prišla utrujena v službo mama – dan za dnem.On jih bo pa imel za vikende s pomočjo svoje mame…

Ponavadi je tak standard…[/quote]

Celo to si odkrila v svojih mislih, da se mu je mudilo na randi z drugo??? Ne bi se ti še kak mesec odpočila?
[img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img]

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Misliš, da nisem opazila med njima neverbalne komunikacije?
Če bi bil to njen brat, bi se predvidevam dobila drugje, ne na enem parkingu.Z bratom , če ti pripelje otroke, imaš tudi drugačno, bolj veselo komunikacijo, ne tako uradno, kot sem jo videla.
In, ja, on je bil frajerček.
Pa čik bi lahko prižgal pet minut kasneje.
In odpeljal se je, da se je kar kadilo.Predvidevam, da je hitel na randi z novo…
Ne, ne…jaz bi mu dala za cel teden otroke.Da bi jih zjutraj zbujal, oblekel, peljal v vrtec….praktično odbrenkal pred službo že en šiht…
In poslušal jutranje jokanje…oblačenje, obuvanje…

Ker pri tej nalogi tričetrt moških pade …
In potem bi prišel že utrujen v službo.
Kot bo prišla utrujena v službo mama – dan za dnem.On jih bo pa imel za vikende s pomočjo svoje mame…

Ponavadi je tak standard…[/quote]

Aja, zdaj si se vpiknila v možnost, da je brat.
Kaj pa vse ostalo kar sem zapisala? Kje si videla, da ju je imel samo v nedeljo, a? Mu je pisalo na avtu? Ali gor na čiku in si potem, ko so se odpeljali, šla ogorek pogledat, pa videla, da to gor piše?


Se ne obnese najbolje. Otroci živijo dvojno življenje in to je prevelik napor. Imamo v šoli enega takega zgubljenčka, ki si ga starša fino podajata med seboj. Otrok se pa itak počuti nezaželjenega.
Saj lahko oče otroka večkrat po šoli pobere. Čim več časa z njim preživi med tednom, ga pelje on na morebitne treninge ali recimo zobarju. Zakaj pa ne?
Midva si otroka nikoli ne izmenjujeva na parkirišču, ga pride lepo domov iskat, kamor ga tudi pripelje. To nobenemu ne predstavlja nikakršen problem.[/quote]

Lepo napisano!
In čestitam, da sta se sporazumela v dobro otrok.

Bogami, če je tolke enega jamranja za otroka, dva, tri za zrihtat,( čeprav v švoh zvezi, jih tolk nardit je tut vprašanje kje imate ene glavo) dajte uporabljajte kontracepcijo. Najbolj zanesljiva je tista, da držiš noge skup.

New Report

Close