Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Življenje, ah to življenje Katero od bližnjih mest (trst, salzburg,….) obiskati za ogled božičnega sejma

Katero od bližnjih mest (trst, salzburg,….) obiskati za ogled božičnega sejma

….glede na izkušnje prosim

Zivjo

v trstu res ni nobenega posebnega bozicnega sejma. sem namrec iz trsta in tam ni nciesar za bozic, mislim ni tistega idilicnega bozicnega sejma.

kar pogumno v salzburg tam sem tudi bila in je cudovito, sicer si predstavljam da je v beljaku in grazu tudi kaj…

Ja, pa na Dunaju je tudi božansko (malo več vožnje, ampak je vredno).

Graz, Dunaj, Budimpešta, Bratislava – povsod je lepo, če pa hočeš še šopingirat, pa ti svetujem Bratislavo, ki ima poceni spanje, hrano in šoping :))

tudi Salzburg, ki pa je najdražji,

lp ;))

Se v Ljubljani je vec vzdusja kot v Trstu :)))

Meni je bil najbolj všeč Salzburg. Mnogo bolj kot Dunaj In Gradec.

lani bila na Dunaju, ko se začnejo prižigati lučke si že na avtobusu za domov, tako, da drugega kot štante in gužvo ne vidiš. Je lepše v Ljubljani.

Seveda se na Dunaj ne hodi za en dan… Ne samo zato, da vidiš prižgane lučka, ampak ker je tam še cel kup drugih stvari za videt. Najmanj dva cela dneva je fajn bit, se pravi 3x prespat, da se sploh splača it. Ker je tudi božičnih tržnic več, če jih hočeš pogledat.
Za en dan je pa Celovec, Graz, mogoče Villach (ne poznam) ali kakšne take destinacije blizu meje.

Salzburg je super, ampak toplo odsvetujem avtobusno varianto. Vse je tempirano na soboto, ko je tam neznosna gužva. Predstavljaj si folk s 70 avtobusov. Vsi imejo isto idejo.

dunaj, budimpesta, salzburg, .. najmoblj mega je pa okrasen dunaj od teh.
bratislave ne priporocam.

Salzburg in Dunaj. Absolutno je z avtobusom, pa vsaj za dva dni. Pa obvezno PRED prazniki, med novoletnimi prazniki oni že zaključijo.

New Report

Close