Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Stomatologija Splošna stomatologija Nenadna bolecina

Nenadna bolecina

Pozdravljeni!
Prosila bi za odgovor.

V noci iz cetrtka na petek me je zbudila nenadna mocna bolecina v zobu (zgoraj levo). Bolecina je bila zelo intenzivna in je hitro ponehala. Take bolecine so trajale vse dokler nisem v petrk popoldne obiskala zobozdravnice, ki je ugotovila, da gre za karies. Karies je odstranila in naredila zalivko. Bolecina je popustila in noc na soboto je bila mirna.
Danes tekom dneva pa sem enako bolecino vsake toliko casa zacutila v osmici (levo spodaj). Zobozdravnica je rekla, da vidi da pocasi nastaja luknjica, saj osmica izrasca tako, da jo tezko primerno ocistim. Dala mi je napotnico za ekstrakcijo.
ker je vikend in do moje zobozdravnice ne morem, bi vas prosila za nasvet. Lahko kaj naredim, da omilim to bolecino? Nalgesin sem ze vzela vendar bolecina se vsakih 20minut vseeno pojavi.

Najlepse se vam zahvaljujem za odgovor.
obupana

Pozdravljeni,

najbolj pravilen moj odgovor se glasi, da pojdite čimprej v dežurno zobno ambulanto. Prek neta lahko le ugibam za kaj gre, pa tudi pomagati si sami kaj dosti ne morete.

Srečno.

*** dr. dent. med. *** Zobna ordinacija Prenadent *** tel. 040 934 000 www.zobozdravstvo-prenadent.si *** www.informacija.net/zobna-ordinacija

New Report

Close