Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Ugljan- Dopust

Default avatar

mar19801

Zdravo,

letos se prvič odpravljamo na dopust na Ugljan- gremo prav v Ugljan. Če je tu kdo z izkušnjami, prosi za kako info..
Default avatar

jktgk

O, Ugljan, jaz že leta hodim sem, sicer smo v Čeprljandi, in se vedno znova vračamo. Kaj konkretno bi rada vedela?
Default avatar

mar19801

Npr, plaže, kje so ok za kopati, kaj recimo je ok v Čeprljandi? To je blizu mesta Ugljan-a - ne. Nekje berem, da plaže niso ok... pa me zanimajo res prave izkušnje.

Se da kolesariti?..Kje se dobro kaj poje...

Hvala
Default avatar

87521420

Ugljan je fin. Dajte se malo prepustiti in raziskujte. Saj ni potrebno, da imaš vnaprej vse splanirano. Otok je ozek in jaz sem iz Čeprljande vsak dan tekla na drugo stran, kjer sem srečala enega čičota, ki je ribaril. Super...šla mimo domačinov in njihovih hiš - krasno za pogledat.

Ugljan je idealen za pare in družine - relativno umirjen, a ravno prav dogaja....

Uživajte!
Default avatar

m.n.k.l.

Ugljan je za kolesarjenje super. V turis. a. dobiš karto prav za kolesarje. V samem mestu je plaža z mivko- nizka voda in gužva. Drugače pa je kar nekaj majhnih plaž. Tudi te najdeš na karti. Lep je Sv. Mihovil. Z avtom prideš čisto do stare trdnjave, splača se it ob sončnem zahodu. Za žur pa bo treba kar v Zadar. Lp
Default avatar

Paco Moralles

Slabih 20 let sem hodil na Ugljan. Vsako leto sem našel še kakšno novo kolesarsko smer.
NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!
Default avatar

jktgk

mar19801 je napisal/a:
V Čeprljandi, zalivček med kampoma Marijo in Činta - zalivček je božanski ...
Default avatar

PV

Osem let nazaj sem bila v Batalaži, to je kak km od mesta Ugljan. Ful lepo. Plaža prodnata, ni bilo gužve, voda kristalna. Dogajalo se sicer ni nič. Največji šunder so zganjali črički :) Sam nam je bilo to fajn, ker sta bila takrat otroka še zelo majhna. Zdaj bi bilo tam že mal dolgčas :)
Za kolesarit super, sem šla vsak drugi dan v Preko (tam kjer pristaja trajekt), cesta ravna in prazna.

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net